reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Cześć dziewczyny, na forum jestem nowa, natomiast przeczytałam cały wątek zanim zdecydowałam się do Was dołączyć, mam nadzieję że można?
Moja historia jest podobna do Waszych, z mężem staramy się o dzidziusia już od ok roku, Clo biorę pierwszy cykl w związku z tym że poprzednie dwa - monitorowane, były bezowulacyjne. Obecnie jestem przy 2 tabl Clo i baardzo liczę na ten cykl, zwłaszcza, że - co mnie cieszy - niejednej się udało zajść w pierwszym miesiącu leczenia :)
 
Hej dziewczyny. W pierwszym cyklu niestety się nie udało :/ przypomnę, że miałam super pęcherzyk 23mm, wszystko ładnie pękło i nic.. teraz jestem na 2 cyklu z Clo, byłam na monitoringu w 13 dniu cyklu i pęcherzyk znów z lewego jajnika miałam 20mm. To było we wtorek przed Bożym Ciałem w związku z tym w czwartek i piątek gabinet był nieczynny. Poszłam więc dopiero we wtorek dwa dni temu (W poniedzialek nie mogłam) sprawdzić czy pęcherzyk pękł. Pani doktor powiedziała, że wszystko ładnie pięknie, jest ślad po owulacji.. kazała zacząć brać Duphaston. A dziś krwawienie od rana :((((( to mój 22 dzień cyklu.. powiecie o co chodzi? Udało się i się nie przyjęło? Napisałam smsa do Pani Doktor, kazała odstawić Duphaston.. nigdy tak nie miałam :( może któraś z Was tak miała?
 
Hej dziewczyny. W pierwszym cyklu niestety się nie udało :/ przypomnę, że miałam super pęcherzyk 23mm, wszystko ładnie pękło i nic.. teraz jestem na 2 cyklu z Clo, byłam na monitoringu w 13 dniu cyklu i pęcherzyk znów z lewego jajnika miałam 20mm. To było we wtorek przed Bożym Ciałem w związku z tym w czwartek i piątek gabinet był nieczynny. Poszłam więc dopiero we wtorek dwa dni temu (W poniedzialek nie mogłam) sprawdzić czy pęcherzyk pękł. Pani doktor powiedziała, że wszystko ładnie pięknie, jest ślad po owulacji.. kazała zacząć brać Duphaston. A dziś krwawienie od rana :((((( to mój 22 dzień cyklu.. powiecie o co chodzi? Udało się i się nie przyjęło? Napisałam smsa do Pani Doktor, kazała odstawić Duphaston.. nigdy tak nie miałam :( może któraś z Was tak miała?
Chyba za wcześnie na @?
Jak długie masz cykle?
 
No stanowczo za wcześnie. Cykl ok 32 dni, tyle że teraz ciągle jestem na Duphastonie i czasem nawet dłużej trwa. Napisałam do mojej pani doktor wczoraj czy to czasem nie plamienie implantacyjne, kazała dziś zrobić betę. Właśnie wróciłam z badania, zobaczymy.. choć z tego co czytałam to plamienie implantacyjne to raczej różowa krew, a ja miałam rzeczywiście na początku różową ale potem bardzo ciemną i pojawiły się skrzepy. Dziś plamienie ustało.. Ja jeszcze nigdy nie miałam czegoś takiego :/
 
No stanowczo za wcześnie. Cykl ok 32 dni, tyle że teraz ciągle jestem na Duphastonie i czasem nawet dłużej trwa. Napisałam do mojej pani doktor wczoraj czy to czasem nie plamienie implantacyjne, kazała dziś zrobić betę. Właśnie wróciłam z badania, zobaczymy.. choć z tego co czytałam to plamienie implantacyjne to raczej różowa krew, a ja miałam rzeczywiście na początku różową ale potem bardzo ciemną i pojawiły się skrzepy. Dziś plamienie ustało.. Ja jeszcze nigdy nie miałam czegoś takiego :/
Zobacz co beta pokaże [emoji848]
Tylko nie wiem czy ma bete też nie za wcześnie..
 
Ech, no właśnie :/ może i tak za wcześnie być ta beta. Choć u mnie wynik bety zawsze był <0,5 więc nawet jak będzie chociaż 2 to potraktuję to jako wynik pozytywny.. bo tu się rozchodzi w sumie o ten Duphaston.. brać czy nie? W sumie nawet to po prostu zwykłe plamienie, a nie żaden okres..
 
reklama
991235

Moje laboratorium ma takie normy, więc teoretycznie od razu powinno coś być widać. Niestety jestem na wyjeździe i robiłam badanie w innym laboratorium, ale mam nadzieję, że normy mają te same...
 
Do góry