reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Hej, jestem tu nowa dużo czytałam o clo mam nadzieję że mi ten lek pomoże. Od 1,5 roku staramy się z mężem o dzidziusia. Po badaniach kontrolnych wyszło, że mam znikomą ilość prolaktyny. @ mam bardzo nieregularne, rozbieżność bardzo duża bo 35 a nawet 45dni. Jutro zaczynam przyjmować clo, wizyta kontrolna u gin już umówiona trzymajcie kciuki.
 
reklama
Większość z nas zaczyna cykle z CLO z ogromnymi nadziejami, że tym razem się uda. Tak samo jest ze mną. Lek niestety nie jest dla nas obojętny, w moim przypadku efekty działania są dość bolesne. Znacie osobiście dziewczyny, którym udało się z CLO w pierwszych 3 cyklach? Nie wyobrażam sobie konieczności brania go dłużej...
 
Większość z nas zaczyna cykle z CLO z ogromnymi nadziejami, że tym razem się uda. Tak samo jest ze mną. Lek niestety nie jest dla nas obojętny, w moim przypadku efekty działania są dość bolesne. Znacie osobiście dziewczyny, którym udało się z CLO w pierwszych 3 cyklach? Nie wyobrażam sobie konieczności brania go dłużej...
A co ci dokładnie dolega przy braniu clo?Ja chce zacząć i nie wiem czego mam się po tym clo spodziewać jakie są skutki uboczne?
 
1 tabletka dziennie od 5 do 10 dc. Dwa cykle z clo bez monitoringu za nami, teraz będzie 3 ale tym razem z monitoringiem i ovitrelle. Staramy się już jakieś 4 lata ale od 2 lat chodzimy po lekarzach jak widać bez większych rezultatów. Jakieś 3 miesiące temu zdecydowaliśmy się na zmiane lekarza i to była chyba dobra decyzja wyznaczył nam jasny plan działania i dał nadzieję.
 
1 tabletka dziennie od 5 do 10 dc. Dwa cykle z clo bez monitoringu za nami, teraz będzie 3 ale tym razem z monitoringiem i ovitrelle. Staramy się już jakieś 4 lata ale od 2 lat chodzimy po lekarzach jak widać bez większych rezultatów. Jakieś 3 miesiące temu zdecydowaliśmy się na zmiane lekarza i to była chyba dobra decyzja wyznaczył nam jasny plan działania i dał nadzieję.
No to liczę że ten cykl będzie twój. Będę trzymać kciuki. Ja też ciągle trafiłam na złych lekarzy. Teraz trafiłam na Polaka w DE otrzymałam skierowanie do kliniki bo powiedział że już i tak długo się staramy i nie będzie nam swoim leczeniem zabierał czasu i od razu postanowił że klinika nam pomoże bez wielkich wątow. Nawet gin sam zaproponował skierowanie. My się staramy 3 lata z tym że jestem już po 3 poronieniach.
 
Dobry lekarz to połowa sukcesu [emoji846] dziękuję za wsparcie i tez trzyma kciuki
No to liczę że ten cykl będzie twój. Będę trzymać kciuki. Ja też ciągle trafiłam na złych lekarzy. Teraz trafiłam na Polaka w DE otrzymałam skierowanie do kliniki bo powiedział że już i tak długo się staramy i nie będzie nam swoim leczeniem zabierał czasu i od razu postanowił że klinika nam pomoże bez wielkich wątow. Nawet gin sam zaproponował skierowanie. My się staramy 3 lata z tym że jestem już po 3 poronieniach.
 
reklama
Do góry