reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Hej mam pytanie cykle mam regularne co 28 dni i owulacje miałam 12 dc i wczoraj 16 dc zobaczylam śluz zabarwiony na brązowo utrzymuje się do dziś ale bardzo delikatnie. Nigdy tak nie miałam. Hormony miałam badane i są w normie. Ten cykl był bez żadnych leków ale poprzednie 4 cykle na clo. Czy to może mieć wpływ na to plamienie?
 
reklama
Hej mam pytanie cykle mam regularne co 28 dni i owulacje miałam 12 dc i wczoraj 16 dc zobaczylam śluz zabarwiony na brązowo utrzymuje się do dziś ale bardzo delikatnie. Nigdy tak nie miałam. Hormony miałam badane i są w normie. Ten cykl był bez żadnych leków ale poprzednie 4 cykle na clo. Czy to może mieć wpływ na to plamienie?
Hej, wiesz co ja tak raz miałam przy braniu clo w 3 cyklu że podczas owulacji miałam plamienie lekarz stwierdził że czasem tak może być. Ale miałaś owu potwierdzona u lekarza? Może to zagniezdzenie ale nie wiem czy nie za szybko
 
Nie, nie miałem potwierdzone owulacji ale czułam silny ból jajnika podczas owulacji.
Hej, wiesz co ja tak raz miałam przy braniu clo w 3 cyklu że podczas owulacji miałam plamienie lekarz stwierdził że czasem tak może być. Ale miałaś owu potwierdzona u lekarza? Może to zagniezdzenie ale nie wiem czy nie za szybko
 
reklama
Do góry