reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

nie zalamuj mnie :baffled::baffled: mam nadzieje,ze u mnie nie bedzie 60 :szok: jak mierze temp.to zauwazam roznice w trakcie cyklu,przed @ ledwo termometr moge zmiescic :szok: juz zaczyna byc coraz ciasniej,wiec mam nadzieje,ze za jakies 5 dni @ przyjdzie... nie badam szyjki przed @ bo u mnie jest twarda i wysoko do samej @,przypuszczam,ze otwiera sie kilka godz przed...tymbardziej,ze @ zawsze dostaje jak temp utrzymuje sie znacznie powyzej linii cover (czy to normalne?)

Nie załamuj się :) będzie dobrze :-)



u Ciebie tak jak specjalistki skorektowaly wychodzi 36,7 wiec jest ok...ale z ta owu 7dc to szybka jestes :szok::-D

Ja taki cykl miała tylko jeden :-)akurat w ten dzien robiłam badania krwi na stosunek LH i FSH jak zobaczyłam następnego dnia wyniki to się załamałam bo były tak wysokie. I tego samego dnia co odebrałam wyniki miałam usg i sie okazało, ze został tylko ślad po pecherzyku nie wspomnę juz o tym, ze @ skończyła mi sie 6 dc wiec przeoczyliśmy termin owulkę :wściekła/y:ale cykl tez tez trwał 22 dni a potem przez 2 miesiące w ogóle nie miałam owulacji i teraz mam , ale z clo.

Badaicka - zegarek fajny :-)
 
reklama
Dziewczyny - nie pamiętam która z Was pisała, że mierzenie temperatury dodatkowo nakręca??????????
ja uważam coś wręcz odwrotnego - w tym cyklu stwierdziłam, że robimy wakacje, nie mierzę tempki, nie robiłam testów owu, nic nie obserwowałam - nie wiem kiedy miałam owulację
efekt jest taki, że dziś 31 dc, nie czuję nic, @ "ni widu, ni słychu" a ja jestem nakręcona na maksa:szok:
żeby uprzedzić Wasze pytania - jak nie przyjdzie @ to jutro testuję:tak:
no to ZEBY NIE PRZYSZLA!!!ZEBY NIE PRZYSZLA!!!ZEBY NIE PRZYSZLA!!!ZEBY NIE PRZYSZLA!!!ZEBY NIE PRZYSZLA!!!ZEBY NIE PRZYSZLA!!!ZEBY NIE PRZYSZLA!!!ZEBY NIE PRZYSZLA!!!ZEBY NIE PRZYSZLA!!!ZEBY NIE PRZYSZLA!!!
Hmmm..... No wyszedł nawet, bo to z paczki był, przyznaję się bez bicia :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Tylko nie wygląda zbyt szałowo, więc nie będę się chwalić zdjęciami ;-);-)
wazne, zeby smakowalo wysmienicie:-):-):-)

Justynko - wszystkiego naj naj najlepszego i :-)fasolek do woli:-):-):-)
 
Cześć Kochana :-):-)
cześć Asiq poczęstowałabyś tym placuszkiem :tak:
A Ty bierzesz leki jakieś? Bo ja jak zawsze mam monitoring to dla mnie najwazniejsze endo :) pecherzyki wiadomo rosną, a ja mam tak, ze endo stoi w miejscu :-(i dlatego tak się tym zawsze interesuje
taj byłam 3 cykle na CLO i luteinie
teraz w poniedziałek ide do gina na kontrolę czy sie jakies torbiele nie porobiły bo mam jakieś dziwne cykle teraz
zmykam coś w domku porobię:tak:
miłego dnia
miłego dnia kochana
Laseczki a ja tak z innej beczki.
Szukam zegarka dla mojego Pawła.
Wiem,że lubi takie raczej sportowe i z elektronicznym wyswietlaczem.
Co myślicie o tym?
ZEGAREK CASIO
ja myśle ze fajny ten zegarek tylko ze ja sie na tym nie znam bo ja nie noszę zegarków


cześc Gosiaczku!! jak sie czujesz?? @ sie pojawiła??
 
cześć Asiq poczęstowałabyś tym placuszkiem :tak:

taj byłam 3 cykle na CLO i luteinie
teraz w poniedziałek ide do gina na kontrolę czy sie jakies torbiele nie porobiły bo mam jakieś dziwne cykle teraz

u mnie właśnie po drugim cyklu zrobił się drugi pecherzyk i mam wstrzymany clo na jeden miesiąc. A powiedz mi czy lekarz Ci mówił, jak długo można stosować clo? bo ja mam różne wersje od 3-6 miesięcy :wściekła/y:
 
u mnie właśnie po drugim cyklu zrobił się drugi pecherzyk i mam wstrzymany clo na jeden miesiąc. A powiedz mi czy lekarz Ci mówił, jak długo można stosować clo? bo ja mam różne wersje od 3-6 miesięcy :wściekła/y:
mi mowił ze 6 miesiecy ale nie wiem co potem czy przerwa jakaś i znów clo czy juz tyle stymulacji muszę sie w poniedziałek dopytać
 
u mnie właśnie po drugim cyklu zrobił się drugi pecherzyk i mam wstrzymany clo na jeden miesiąc. A powiedz mi czy lekarz Ci mówił, jak długo można stosować clo? bo ja mam różne wersje od 3-6 miesięcy :wściekła/y:

Po 3 miesiącach trzeba zobaczyć czy nie doszlo do przerostu jajnika bo sie możesz wlasnym płynem udusić.
Wersja jest do 6 miesięcy ale jak ci zacznie zwiększać dawkę to co 3 miechy rób przerwe.
Clo powoduje że czasami na nie stymulowanym cyklu pęcherze mimo to rosną i trzeba zobaczyć do jakich rozmiarów.
 
reklama
Do góry