reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
a który masz dc??

koniecznie muszę sobie cos kupić bo już wytrzymac nie moge tak mnie piecze :no::no:

28dc, dokladnie 14 dni po owu... A nawet mnie brzuch na @ nie boli i nie laskocze
:baffled:

Moze jednak warto by bylo zebys sprobowala sie dostac do internisty?


Kochana, nie takie problemy nwoczesna medycyna rozwiazywa :) więęęc - ja tam w ciebie wierze!:-D:-D

Wolalabym zeby medycyna jak najmniej w to ingerowala... :-( Chcialabym naturalnie...
:-(
 

28dc, dokladnie 14 dni po owu... A nawet mnie brzuch na @ nie boli i nie laskocze
:baffled:

Moze jednak warto by bylo zebys sprobowala sie dostac do internisty?
nie dam rade dostać sie do lekarza bo moja lekarka rodzinna na urlopie jest i muszę sie sama poratować

to moze jeszcze nic straconego skoro @ nie ma i nie czujesz sie jak na @ to moze jednak będzie tak jak Badaicka miała ze testy negatywne wychodziły a Paulinka już pod serduszkiem była
 
pod suwaczkiem mam link do wykresu ... tez mam cicha nadzieje ze to srodcykliczna @ ;-) ale nigdy takiej nie mialam wiec szok!:szok:

Hm troche malo systematycznie mierzylas tempke z tego co widze ;-) Ale nie widac spadku hmmm
mnie sie kiedys zdarzylo cos takiego, ze mialam @, a niecaly tydzien pozniej znowu @ :szok:

nie dam rade dostać sie do lekarza bo moja lekarka rodzinna na urlopie jest i muszę sie sama poratować

to moze jeszcze nic straconego skoro @ nie ma i nie czujesz sie jak na @ to moze jednak będzie tak jak Badaicka miała ze testy negatywne wychodziły a Paulinka już pod serduszkiem była

Szkoda, ze Ci sie nie uda z tym lekarzem :baffled: Mnie cztery lata temu ugryzl jakis robak jak lezalam wieczorem na molo i przez pol roku mialam slad, tez swedzialo jak.... ale przeszlo po kilku dniach, wiec i dla Ciebie jest nadzieja
:tak:

Fajnie by bylo gdyby bylo jak u Badaicki, ale dzisiejszy negatywny test wiaze sie z tym, ze odstawiam luteine... wiec sila rzeczy, bez progesteronu.... sama rozumiesz...
:baffled::-(
 
Witam was moje dziewczynki:-)
Cholernir sie ztesknilam za wami!!!
Bylismy w polsce i wczoraj wrocilismy:-)
Juz mam dosyc wyjazdow i teraz tylko bede odpoczywac:-)Bardzo sie z tego ciesze!!!
Dzisiaj 8 tydzien,forma na wet ok ale okropnie mnie mdli,boli brzuch na dole kregoslup:-(
Troche sobie pozygalam w samolocie...ale byla kiepska pogoda i tak krecilo ze nie moglam wytrzymac:-(
Z moja dzidzia jest wszystko dobrze,robilam usg w polsce,jeszcze malo widac ale jest w dobrym miejscu i bardzo z mezem sie cieszymy!!!
Tyle naskrobalyscie ze nie nadaze teraz i nie wiem czy sa nowe fasoleczki?
Co slychac dziewczynki?
Buziaki
 
Hej dziewczynki, ;-)
mnie dzis nie bedzie, wyjezdzam z malzem do krynicy , bede jutro moze :***
nie rozrabiac mi tu i nie skrobiac tyle!!!! pamietajcie o mnie buziolki :******* for all :********
 
reklama
WITAM:-)
Pamiętacie mnie jeszcze?;-):-p:-D

Jutro mam wolne to będę na bieżąco.. ale teraz to totalnie nie wiem co tu się działo..:zawstydzona/y:


no pewnie a jak można zapomniec:-D



a ja jestem wq .... dostala @ moj cykl trwal 14 dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


wow krótko:szok:


Witam was moje dziewczynki:-)
Cholernir sie ztesknilam za wami!!!
Bylismy w polsce i wczoraj wrocilismy:-)
Juz mam dosyc wyjazdow i teraz tylko bede odpoczywac:-)Bardzo sie z tego ciesze!!!
Dzisiaj 8 tydzien,forma na wet ok ale okropnie mnie mdli,boli brzuch na dole kregoslup:-(
Troche sobie pozygalam w samolocie...ale byla kiepska pogoda i tak krecilo ze nie moglam wytrzymac:-(
Z moja dzidzia jest wszystko dobrze,robilam usg w polsce,jeszcze malo widac ale jest w dobrym miejscu i bardzo z mezem sie cieszymy!!!
Tyle naskrobalyscie ze nie nadaze teraz i nie wiem czy sa nowe fasoleczki?
Co slychac dziewczynki?
Buziaki


to super że z dzidzią wszystko dobrze:-)


A propo słodzenia i wymiany swoich zdań;-)
Oj kobitki kobitki jak ktoś chce swoje zdanie powiedzieć to śmiało ale swoje zdanie czyli:"ja wole chrzczcić wtedy a bo dlatego....i dalego... i nie wierze w jakieś przesądy."
a nie w taki sposób:" no co ty gadasz chyba nie wierzysz w to...i w tamto...i po co masz to...i tamto..."
Wymiana zdan nie polega na gadaniu komuś że masz zrobić tak i tak bo ja tak robie;-)
Słodzenie ja nie słodze tylko pisze i niekiedy mam kulturke bo jak ktoś ma postanowienie że tak zrobi bo jest dla kogoś tak lepiej to czemu ja mam komuś wciskać że "ni nie rób tak bo rób tak bo tak jest lepiej a nie tak jak gadasz"
Ja mówię jak wole tak a nie tak i np.była sytuacja że tu z pościelą i baldachimem i to było chyba u OLICY i np.badzo jej się taki styl podobał i np.mi także ale jednak także uwielbiam miśki i baldachim także lubie i to napisałam w takim stylu:"a mi się podoba to i to bo lubie ale także twoje tez mi się podoba"(bo taka jest prawda czyli moje zdanie napisałam)a nie napisałam w takim stylu:"no co ty ja wole takie i takie i powinnas tez takie bo to jest fajne i tamto...i siamto"
Różnica jest duża:tak:
Tak więc jeszcze raz mówie wymiana zdań swoich zdań wygląda nieco inaczej a nie na kogoś naskakiwanie i mówienie że zrobić tak a nie tak;-)
Co innego gdybym ćpała piła balowała w ciąży bądz niewiadomo co jeszcze robiła i wtedy to ja rozumiem naskoczenie na mnie ale jak ja chce dziecko ochrzcić dzidziaj a nie jutro to chyba nie powinno być powodem naskakiwanie pisze "naskakiwania"a nie wymiany swoich zdań bo jak zauważyłyśmy tu było naskakiwanie;-)I prosze aby to przeczytano ze zrozumieniem żeby nie wyszło że ktoś przeczyta jak się chce a potem słówka wyjmował ze zdan ;-)

No a to jest mój brzusio z 17 tc:-)niektóre kobitki już widziały na nk;-)
 
Do góry