reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
liste podpisałam....moge spadac do łózeczka............wstaje o 5...........sprawdze jaki ruch jest na drodze do gorzowa

hahahhahahahha!

no to bedzie sie dzialo;-) anie stawalas tam gdzies by Hance przetrzec szlaki...?:-p:happy2::-p



Romcia a poczytaj to: tylko pod katem danych a nie tego opiu o lekarzu...czytaj mieszy wierszami;-)...Londyn-masakra jakas...codziennie tyle zachorowan:szok:...u mojego meza w pracy juz kilka osob chorych...kilka wrocilo do pracy po chorobie-mieli siedziec w domu po 7-8 dni i tyle:baffled:....a na wschodzie miasta notuja dziennie ponad 400 zachorowan--tak -dzienie!!!!! i to tylko w 1 czesci miasta.....wiec w skali kraju...masakra:shocked2:
Polska - Rozmaitości - Internetowe wydanie dziennika ogólnopolskiego

ja mieszkam w cheltenham i u nas tez chorzy pewnie nie jeden prychnol na mnie na ulicy:dry:....masakra jakas...ALE ZLEGO LICH NIE WEZMIE TAKZE SIE NIE PRZEJMUJE
 
Marzenixxx....czytam to i mysle o Tobie...waryyyyjocie moj drogi:
Polska - Rozmaitości - Internetowe wydanie dziennika ogólnopolskiego
heheh kochana ja wiem wiem to wszystko.....:zawstydzona/y: teraz to chodze moze z 2 razy w miesiacu i to przed owulka...... juz mi sie nie chce sie smazyc, jakos juz mi przechodzi...:tak:
ale dzis na pazurkach jak siedzialam to kosmetyczka mowila mi o klientce co przychodzi do nich codziennie i smazy sie po 25 minut:szok::szok::szok:
a ja moze ze 2 razy w miesiacu po 10 minut :D
Juz musialam podklad na jasniejszy zmienic bo nie pasowal hihi:-D
ale dziekuje kropeczko za troske heheh :*
 
heheh kochana ja wiem wiem to wszystko.....:zawstydzona/y: teraz to chodze moze z 2 razy w miesiacu i to przed owulka...... juz mi sie nie chce sie smazyc, jakos juz mi przechodzi...:tak:
ale dzis na pazurkach jak siedzialam to kosmetyczka mowila mi o klientce co przychodzi do nich codziennie i smazy sie po 25 minut:szok::szok::szok:
a ja moze ze 2 razy w miesiacu po 10 minut :D
Juz musialam podklad na jasniejszy zmienic bo nie pasowal hihi:-D
ale dziekuje kropeczko za troske heheh :*

a ja wlasnie dzisiaj bylam na 10 min,ja tam lubie posmazyc dupsko na solce..mimo tego ze wiem ze to niezdrowe,zdaje sobie z tego sprawe,ale codziennie po 25 min to juz lekka przesada,pewnie wyglada jak pojebka roku!
 
ale dziekuje kropeczko za troske heheh :*

*** buziaczki na dobranoc...I- nie siedz dlugo nad płytkami z lutownicą;-)
do jutra:-)

ALE ZLEGO LICH NIE WEZMIE TAKZE SIE NIE PRZEJMUJE

no i to mi sie podoba...chyba musze tez zrobic się "ta zła"...w ramach dzialan antywirusowych:-p

Spijcie dobrze dziewczyny...te w krzakach tez;-)
Dobranoc...
 
a ja wlasnie dzisiaj bylam na 10 min,ja tam lubie posmazyc dupsko na solce..mimo tego ze wiem ze to niezdrowe,zdaje sobie z tego sprawe,ale codziennie po 25 min to juz lekka przesada,pewnie wyglada jak pojebka roku!
no kiedys tez lubialam :) ale ostatnimi czasy przystopowalam bardziej z lenistwa bo nie znosze sie rozbierac, smarowac itd....... ale czasem jeszczed pojde , z tym ze zadko :)

lece sie kapac papap :**
 
reklama
A tak w ogóle mówię



Nikogo nie ma chyba o tej porze, a ja z zaśnięciem walczyłam od 5.30 rano i nic



to miłego dnia
pośmigam po necie może później wpadnę zobaczyć czy ktoś jest
a mam wolny dzień to posiedzę sobie troszkę na powietrzu i mąż po pracy na ryby więc wieczorem
 
Do góry