reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
No dzisiaj dzisiaj. I to całkiem wcześnie. Pierwsza wersja była na 24,30:-D:-D masakra.
Postaram się dac znać. Jednakże nie wiem czy przez smsa mi sie uda. jak nie to do poniedziałku wytrzymacie;-)

No nie wiem - poniedziałek to taaaaak długo;-)
ale na pewno w poniedziałek - bo jedziemy prawdopodobnie we wtorek do Zakopanego i tam na pewno Was nie będę czytać:no:
 
dziewczynki wróciłam już
Andziu ja sie wpraszam na kawke!!!


Witam was moje dziewczynki:-)
Buziaki
Witaj Babo jedna gdzie byłaś jak cie nie było??
ciesze sie ze z Twoją dzidzia wszystko dobrze i oby tak dalej a mdłości to podobno oznaka ze dziecko będzie bardzo mądre kiedys tu któraś z dziewczyn taki artykuł nam przedstawiała :baffled::baffled:
Hej dziewczynki, ;-)
mnie dzis nie bedzie, wyjezdzam z malzem do krynicy , bede jutro moze :***
nie rozrabiac mi tu i nie skrobiac tyle!!!! pamietajcie o mnie buziolki :******* for all :********
miłego pobtu Marzenko :-):tak:
No a to jest mój brzusio z 17 tc:-)niektóre kobitki już widziały na nk;-)
ja juz śliczny brzucholek widziałam na NK :tak::-)
Cześć Bernadko, zeszło Ci coś przez noc, czy nadal noga opuchnięta??

Buziaki dla całej ferajny:-)
cześć Justynko jaks ie czujesz?
nic mi nie przeszło właśnie wróciłam z apteki i kupiłam jakąś maść na to bo już wytrzymać nie moge zadrapałabym sie na smierć :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witam wszystkie staraczki:-)
a to mój brzuchol z 28tc:
Witam.
Tak zaobserwowałam sobie,że Wy to tak wszystko na październik :-D
Brzuś fajniusi :tak:


czy możecie już przestac robi mi się przykro bo naskakujecie na mnie a tylko dlatego że chce ochrzcić swe dziecko nieco szybciej:-(
Patrysia nikt nie naskoczył na Ciebie tylko dla tego,że chcesz szybko ochrzcić dziecko, to jest Wasza decyzja i zrobicie jak zechcecie.
Mnie się jedynie nie podoba to,że osoby które uważaja sie za wierzące, wierza jednoczesnie w takie zabobony,bo jest to dla mnie sprzeczne.Jak możesz chciec ochrzcic dziecko,żeby miało jak to ładnie okresliłas Boga w sercu,myslac jednocześnie,że jak zrobisz to później to ono zachoruje.:-( Myslę,że gdybyś powiedziała to ksiedzu to miałby Ci duzo do powiedzenia.
Dzieci sie chrzci,bo taka jest nasza(moja,Twoja) wiara i to jest jeden z sakramentów a nie po to zeby je uchronic przed chorobami i innymi rzeczami.
I nie czepiam sie konktrtnie Ciebie.Wszystkim to mówie i Ci którzy mnie znają, znają moje poglądy na te sprawy.
Ostatnio spiełam sie ze swoja sasiadka która opowiadała mi jak odczyniała uroki ze swojej córki bo jakas ciotka na nia je rzuciła i ta potem płakała dugo-no masakra:wściekła/y::szok: powiedziałam jej że oprócz plucia przez ramie to mogła jeszcze rozpalic na środku pokoju ognisko i odtańczyć taniec odczyniajacy uroki :szok::wściekła/y:To samo mówiłam mojej tesciowej jak mnie molestowała o przyczepienie czerwonej wstażeczki do wózka :wściekła/y::angry:No jak mozna chodzic co niedziela do koscioła i wierzyć w takie farmazony:wściekła/y:
Ludzie mamy XXI wiek
Teraz sie możecie na mnie obrazać i pojechac po mnie jak po łysej kobyle ale takie mam zdanie na ten temat i nie zamierzam go zmieniać.
Poza tym jest wolnosc slowa i nasze forum jest fajne i sympatyczne ale nikt tu nie musi nikomu kadzic , ani klamac, ani spijac miodu z ust. Dziewczynki tu jest potrzebny dystans i tyle. Kazda ma prawo sie wypowiedziec i nie przeradzajmy tego w "nagonke" , w tym konkretnym przypadku na Patrysie.
Dziekuje Ci bardzo za ta wypowiedź
Wieczor

Pokonala bol glowy okazalo sie, ze to przez nie noszenie okularow. No coz jak trza to trza :-( Dzis nosilam je przez caly dzien i ani troszke nie zacmilo :rolleyes:
A widzisz gdybym wcześniej wiedziała,ze nosisz okulary to moze bym i wpadła na ten pomysł :baffled:Dobrze,że juz lepiej z główką

Gdzie uciekam, a do przacy miałam na godz 12
A skoro się pytasz o sprawe z M:
1 a to jestes usprawiedliwiona :-D
2 No to pozostaje Ci zaufać M i jednocześnie obserwowac czy KOCIUDRA bedzie cos wywijać
Dobry wieczór:-)

Kropeczko - jestem, ale chyba już nie jestem potrzebna - Badaicka pięknie wszystko wyjaśniła:tak: leki na pewno mogły zaszkodzić - do tego stres i nerwica gotowa - jak nie wyjeżdżacie to zadbaj o siebie - jakieś drobne przyjemności domowe;-)
zdrówka dl amamy - bolerioza to poważna choroba przecież:szok:

Badaicka - czy Ty sobie urodziłąś córcię w prezencie:szok::-D:-D
1 no czasem mam jakies przebłyski :-D
2 no mozna tak powiedziec :-D,termin miałam na 9.08 ale mała sie nie spieszyła :tak:



Kochana, normalnie z klawiatury mi to wyjelas :-D:-):-D Te dziewczyny, ktore mnie znaja troszke lepiej wiedza, ze ja do tych "slodzacych" nie naleze. Z drugiej strony, czesto to ze mam inne zdanie na jakis temat bylo odbierane jako atak. Przez to zaczelam sie piec razy ugryzc w jezyk (palce), zanim cos napisalam. Zle mi z tym bardzo, bo czasem to mnie do szalu niektore akcje doprowadzaja, a wybieram byc cicho - normalne jak nie ja:-D
Ciesze sie, ze jednak sa tu ciagle osoby (bo jest nas wiecej) ktore nie maja problemu z wyrazaniem wlasnego zdania a ich posty nie ograniczaja sie tylko do : "Siema sloneczka, u mnie dzis piekna pogoda, ide polezec"....
Tak trzymac! Niech forum czasem bedzie forum, a nie zawsze GG :-D (nie chce nikomu ublizac , sama tez czasem walne samo SIEMA - jest tu jednak jedna osoba, ktora nigdy nie powiedziala nic sensownego :-D)
O żesz Ty orzeszku! :-D
Niegrzeczna dziewczynka ;-):-D


Kazdy robi po swojemu.Luz blues i róbta co chceta jak to mówi Owsiak.

Pojechałam z córką po tuje i wydałyśmy całą kasę na ciuchy- wyprzedaże są duże....:baffled::baffled::baffled:
Tak to jest wysłać dwie baby do sklepu.
1 :-D:-D:-D:tak::tak::tak:
2 No to teraz bedziecie z córka ozdobą ogradu ;-)

CIEZARNE I PLANUJACE TERAZ ZACIAZYC...szczegolnie z UK...dla Was:
Polska - Rozmaitości - Internetowe wydanie dziennika ogólnopolskiego
O WOW!!! No słyszałam ,że w UK jest duzo zachorowań:baffled::-(

jedno było,blizniaki tez juz były w repertuarze.............wiec teraz stawiam na 3.....hihih.....bo ostatnio ciagle widze 3 bociany razem
No szalejesz kochana :-D a niech beda i czworaczki byle by zdrowe czego życzę

MASAKRA JAKAŚ :szok::szok::szok:

Hej dziewczynki,

U mnie dzisiaj
I :-( Zaczynam tracic wszelka nadzieje :-(
Kochana zobaczymy jak temperatura sie zachowa po odstawieniu luteiny :tak:

a ja jestem wq .... dostala @ moj cykl trwal 14 dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Uuuuuu, że jak??? 14 dni :szok: ee cos tu nie tak :no:
to moze jeszcze nic straconego skoro @ nie ma i nie czujesz sie jak na @ to moze jednak będzie tak jak Badaicka miała ze testy negatywne wychodziły a Paulinka już pod serduszkiem była
TAK TAK ja cały czas to potwierdzam z Paulina test po tygodniu opóźnienia sie @ WYSZEDŁ NEGATYWNY
Hej dziewczynki, ;-)
mnie dzis nie bedzie, wyjezdzam z malzem do krynicy , bede jutro moze :***
nie rozrabiac mi tu i nie skrobiac tyle!!!! pamietajcie o mnie buziolki :******* for all :********
Miłego odpoczynku
 
Łał:-D Piękny:tak:Już się doczekac swojego nie mogę:tak:

Sprawdzają się, sprawdzają:tak: Jestem żywym dowodem na to:tak:Pierwszy cykl z testami owu i się udało:tak:

Tez już bym taki chciala:-) a u mnie dopiero 9 tydzień..:-D
czesc Agniesiak!!
jak sie czujesz i wogóle co u Ciebie bo rzadko do nas zagladasz ostatnio :tak:
juz nie długo i Tobie wyskoczy brzuszek zobaczysz ani sie obejrzysz
a co do testów owulacyjnych ja przez 2 cykle stosowałam i sie nie udało niestety :confused::confused:
Bernadko - zapraszam:tak:

Passingby - nie pozwól jej zostać zakonnicą:szok::szok::szok::-D
matko kto chce zostać zakonnicą :baffled::baffled:

juz zasiadłam z kawka i tak sie zastanawiam ile wytrzymam na diecie :confused::confused:
 
[...]Musze gdzieś poszukac planów i sprawdzic szerokość, ale chyba na samej górze jest ok. 10 m:eek::eek::eek:. Kilka projektów mi się podoba, ale nigdy nie sprawdzałam szerokości tych domów.
A tak w ogóle to mamy podobnie pomalowane domki. Ja też mam taka zieleń w kuchni + meble w kolorze wenge. Korytarz też żółty a córki pokój róż+ fiolet;-). Nie wspomniałaś o salonie, u mnie beż i brąz.
A co do żelaza- ja mam takie dla kobiet w ciąży i dla planujących ciążę ,z kwasem foliowym.
oj to faktycznie 10 m to juz maluto ale skoro to w najwezszym miejscu to nie tak zle ;-):-)
salon mam malowany 3 lata temu wiec juz z glowy a na zolty i pomaranczowy kolorek 2 siany tak a 2 tak :-D
w kazdym projekcie powinno pisac np cos takiego:
ściany zewnetrzne: pustak ceramiczny Porotherm 25 cm, styropian 14 cm, tynk
czyli wychodzi ze 39cm.. (40cm w zaokrągleniu.. )
jest male ale.. zalezy to od regionu i jak kupujesz projekt dajesz do adaptacji Pani/Panu architekt to wtedy wylicza jaka grubosc sciany ma byc w tym regione i moim projekcie było tak jak pisalam na gorze a wedlug wyliczen architekta i norm jakie ma spelniac dom to mamy miec 34cm:) 24 pustak plus 10 styropian ale mozemy takze zrobic 36 cm pustak i tez bedzie dobrze:)
nie zgodze sie tak jak pisalam wyzej wszystko zalezy od regionu od mrozów itd.. mieszkam w opolskim a chce sie budowac w Jarnołtówku.. blisko granicy czeskiej (pagórki, górki i takie sprawy) a musze miec grubosc sciany 34cm.. a nie 42.. wszystko zalezy od regionu ale architekt to wyliczy
Slonce ja wyliczylam sama duzzoooo scian :sorry2: taka mam profesje ze przy obliczaniu centralnego ogrzewania musialam tez wyliczac izolacyjniosc cieplna scian czy to zewnetrznych czy to wewnetrznych :sorry2: i wiem doskonale ze sa strefy w Polsce i kazda ma inny wspolczynnik :sorry2: do tego ja podalam grubosc sciany z gruboscia tynku po obu stronach bo tak sie sklada ze tynk tez daje pewna izolacje a sama podalas powyzej ze 39 cm dodaj tynk i masz 42 ;-) itp itd budowlanka tez sie zajmowalam wlacznie z projektem :sorry2: cos mi jeszcze w glowie zostalo :cool2: chcialam tylko jeszcze zaznaczyc ze czasami warto dac wieciej np styropianu niz to niz to wychodzi z wyliczen a zaoszczedzic na ogrzewaniu ;-) w kazdym razie takie wliczenie zajmuje 1 karteczke do tego mozna tez sie pokusic o wyznaczenie punktu przemarzania w sianie i wtedy widac na ktorej warstwie sciany jest ten pkt krytyczny ..... itp dobra rozpisalam sie :-p
Witam wszystkie staraczki:-)

Przed chwilą dostałam reprymendę od Olicy, że się wcale nie odzywam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:... i nawet Lilu widziałam u siebie na NK..

Co u mnie? Zaczełąm III trymestr... jeszcze 3 m-ce i dzidzia bedzie na tym świecie... ma to byc dziewczynka,
Jak sie czuję? zalezy od dnia, ale ogólnie nie moge narzekać... choć jest już ciężko...

a to mój brzuchol z 28tc:
no jak milo! sliczny brzunio! :-)
Już kochana wracam do was :):):) :-):-):-) miałam takie małe zamieszanie w domku i pracy...moja koleżanka miała wypadek i walczy o życie :-:)-:)-( ja za miesiąc mam ślub :) :-):-):-) pracuje ...troszke sie pozmieniało u mnie a jak tam u WAS ??:-):-):-)
nareszcie !!!!! co to za nieobecnosci!!!!! oj nie ladnie! oby kolezanka szybko wyzdrowiala! :sorry2: .... ślub ... gadaj wieciej! ;-)
WITAM:-)No a to jest mój brzusio z 17 tc:-)niektóre kobitki już widziały na nk;-)
Sliczny!!! :-):-)
Ups...a co to za dziwoląg?? Eve, ty to masz w ogóle w cały świat. Może to nie @ tylko jakiś dziwoląg. Ale numer...
Hej Zajączku! :sorry2:
a ten dziwoląg wyglada mi na krwawienie środcykliczne! :sorry2: zeby z deczka zobrazowac (sorry) wyglada jak plodny sluz tylko totalnie czerwono/brunatnego koloru :dry:
 
reklama
oj to faktycznie 10 m to juz maluto ale skoro to w najwezszym miejscu to nie tak zle ;-):-)
salon mam malowany 3 lata temu wiec juz z glowy a na zolty i pomaranczowy kolorek 2 siany tak a 2 tak :-D

Slonce ja wyliczylam sama duzzoooo scian :sorry2: taka mam profesje ze przy obliczaniu centralnego ogrzewania musialam tez wyliczac izolacyjniosc cieplna scian czy to zewnetrznych czy to wewnetrznych :sorry2: i wiem doskonale ze sa strefy w Polsce i kazda ma inny wspolczynnik :sorry2: do tego ja podalam grubosc sciany z gruboscia tynku po obu stronach bo tak sie sklada ze tynk tez daje pewna izolacje a sama podalas powyzej ze 39 cm dodaj tynk i masz 42 ;-) itp itd budowlanka tez sie zajmowalam wlacznie z projektem :sorry2: cos mi jeszcze w glowie zostalo :cool2: chcialam tylko jeszcze zaznaczyc ze czasami warto dac wieciej np styropianu niz to niz to wychodzi z wyliczen a zaoszczedzic na ogrzewaniu ;-) w kazdym razie takie wliczenie zajmuje 1 karteczke do tego mozna tez sie pokusic o wyznaczenie punktu przemarzania w sianie i wtedy widac na ktorej warstwie sciany jest ten pkt krytyczny ..... itp dobra rozpisalam sie :-p

Eve - nic nie rozumiem co tu napisałaś:zawstydzona/y: ale podoba mi się ten pkt krytyczny;-):-D:-D:-D
a co do krwawień - na @ jest trochę wcześnie chyba - a może to cuś się poplątało po ostatnim - równie dziwnym - cyklu?
 
Do góry