reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Babo kochana

Niestety, przyznalam sie wczesniej ze jestem leniem....wiec robie brownie z torebki:) Kupilam w stanach, maja doskonale brownie torebkowe (tu w Danii jest okropne). Kupuje zawsze z czekoladowymi kulkami. Ja jedynie dodaje jeszcze orzechy w karmelu do srodka - jest pyszne !:)
 
No dobra

Pytanie zasadnicze. Czy ktoras z Was robila jakies potrawy z papierem ryzowym ? Jesli to dawajcie przepisy:)
 
No dobra

Pytanie zasadnicze. Czy ktoras z Was robila jakies potrawy z papierem ryzowym ? Jesli to dawajcie przepisy:)

ja robiłam sajgonki :)

Witam wszystkie Panie bez wyjątku.
Od dwóch dni brak mi siły, non stop mi się spać chce a w dodatku dopadło mnie jakieś przeziębienie ( na pewno nie świńska grypa…ihihih ), mam zatkany nos i drogi oddechowe. Stąd moja niepełna obecność na BB – czytałam ale nie pisałam. Wczoraj byliśmy na zakupkach – mam nowe adidaski J)) na grillu – opiłam się piwka..I było miło..
Z mężusiem staranki trwają, ale raczej pod kątem przyjemności a nie dzidziulki – co będzie to będzie..
Nadal szukam innej pracy, w tej jestem bo jestem – nie mam z niej ani satysfakcji ani przyjemności..

Wszystkim przesyłam duzo ciepełka ( ale nie buziaków żeby nie zarazac )..Brzuchatki – dla was szczególnie dużo spokoju i cierpliwości..A dla starających się duuuzol nadzieji i wiary w to ze będzie dobrze..
 
Witam. Wpadłam na chwilkę bo odpoczywam przed jutrzejszym dniem. Wracam do pracy po L4 zobaczymy ile wysiedzę
Z moimi korzonkami troszke lepiej :confused2: chociaz jeszcze bola:-(
Moj tatko w poniedzialek idze do szpitala, beda pobierac mu wycinki, strasznie sie boje :zawstydzona/y:
Trzymam kciuki za tatę, nie martw się na pewno będzie dobrze. Wielki Buziak :-)

.a ile czeka sie na bete?..
Jeden dzień ale wiem, że są przychodnie gdzie wyniki są tego samego dnia.

Hej dziewczynki:)
Witaj

hej dziewczynki :);-)
jak tu puściutko dzisiaj:sorry: ja wczoraj caly dzien grilowalam, dzisiaj kregle, obiadek u tesciowej i te sprawy... jestem wymeczona jak nigdy!!
Super weekend :-D:-D:-D
 
reklama
agniesiak widze ze w tym cyklu idziemy łeb w łeb , ja dzis tez 3 dc :);-)
andzia no widzisz ja znam siebie i swoje odczucia i jak mi sie uda to napewno bede wiedziec ... :D

ja juz po kawce :)

A ilu dniowy masz cykl??;-) Bo ja 28-29. :tak:
Możemy razem się starac:-D

GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!! świetnie,że masz pracę którą lubisz i która Cię cieszy:-)

Juz nie mogę się jutra doczekać:tak::-D
Ciekawe czy dobrze zniesie rozłąkę z mamą na 8 godzin, miejmy nadzieje, że nie będzie tak źle:tak: Ciocia Agnieszka się z nim pobawi:-D
 
Do góry