reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Dziewuszkia ja się będę opiekowac dwuletnim Filipkiem:-D
Będę pracowac od poniedziałku jako niania:tak::-D
Dziś przyjdzie Filipek z mamą po mnie i pójdziemy do nich do domku by maluszek się "oswoił" ze mną:tak:
Cieszę, się bo to sama przyjemnośc a jeszcze jak za to placą to juz wogóle:-D
GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!! świetnie,że masz pracę którą lubisz i która Cię cieszy:-)
 
Czesc Domelka, widze ze jestes ta z nowszych staraczek w naszym gronie ( choc zarejestrowana jestes dluzej niez ja :)) WITAJ.
 
Ostatnia edycja:
Patrysia86, masz moje ulubione imie. PATRYCJA/PATRYK wybrane imiona dla mojej fasolki, i co dziwnego wszedzie je ostatnio szlysze i widze. A moze...................
 
Olesia


Zdrowko ok - dzieki ze pytasz. Wsio jest charaszo, tyle ze czekanie na ta 1sza ICSI wizyte jest strraaaaszzzzzznie meczace psychiczne. Jestem babka, ktora czekanie nie lubi i szybko dziala, i jak teraz tak bezczynnie musze czekac tak dlugo to szlak mnie trafia na calego i smuci. Ale ogolnie jest ok.....
 
reklama
Do góry