reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Ja tez tak lubie, M nie moze tego zrozumiec, zawsze mowi jak mam dzien wolny czemu nie odpoczniesz ja zawsze sobie wynajde cos do zrobienia a potem padam ze zmeczenia. We wtorek dekorowalam WC wyszlo super, pierwszy raz tapetowalam.

To tak jak mój M! On w dniu wolnym odpoczywa, czyli nic nie robi. Ja odpoczywam np. na spacerze. Najgorsze dni to takie kiedy nic sie nie zrobi a następnego dnia trzeba iść do pracy. I wtedy cały dzień myślę co mogłabym zrobić gdybym miała wolne.:-)


Witam się. Dziś jestem tu pierwsza. Czekam z kawkę aż ktoś wstanie:tak::tak::tak:
 
reklama
Kasy u nas nie brakuje i stac nas na pomoc ale ja narazie daje rade i wogole to lubie sprzatac,wiem z jest zrobione po mojemu i lubie tak.Pewnie jak bede miala juz dzidzie to moze kogos wezmiemy do pomocy:-)Mam problem z prawym ramieniem bo duzo pracowalam w norwegi,jak jeszcze byly poczatki zamieszkania tutaj i poprostu tak ramie przepracowalam ze juz mi wysiada i boli:-(
Mi maz pomoga,on wiecej odkurza ale robi tez inne rzeczy...kochany jest moj ostatni dinozaur:-):-D
 
Witam po przerwie;-)
w piątek byliśmy na działce u mojej babci, a wieczorkiem na imprezce urodzinowej u znajomych - koleżanka w 9 miesiącu ciąży - super wygląda:tak: a wczoraj rano pojechaliśmy do Inwałdu, tam jest park miniatur, a wieczorkiem siedzieliśmy u nas i grillowaliśmy:-p

Loree - ja już poczytałam wszystko i zaraz siadam z Tobą do kawki:-)

Badaicka - na pewno dasz sobie radę z tymi wszystkimi mierzeniami - u nas jest mnóstwo dziewczyn, które chętnie wytłumaczą i pomogą:tak: masz śliczą córę:-)

Widzę, że dużo dziewczynek wyjechało - Karola - baw się dobrze:tak:

Marzenixx - przykro mi z powodu @ - jednak miałaś dobre przeczucie, że teraz się nie udało:-(

Domelko - ja myślę, że faceci też przeżywają te nasze rozczarowania - nie wszyscy potrafią się do tego przyznać, bo niestety jest w Polsce taki stereotyp, że facet jest twardzielem - i boją się, żeby nie wyszło, że oni nie są:sorry: a Twój M po prostu ma gdzieś te stereotypy i cierpi razem z Tobą:tak:

Babo - przykro mi z powodu @ - może się poprzestawiało coś po tym wyjeździe - zmiana klimatu itp.:tak: może dostaniesz @ po 7 maja:sorry:

Patrysiu - bo to jest tak, że jak zaczniemy się doszukiwać objawów to zawsze coś znajdziemy:sorry: mas rację, że powinno sie czekać na termin @ i dopiero wtedy szukać a nie wcześniej - mniejsze rozczarowanie będzie

Agniesiak - przytulam z powodu @:-(

Martynko - może tak jak piszesz to jest znak - pamiętaj, że zawsze cos się dzieje po coś - to na pewno nie jest przypadek - trzymam kciuki, by się udało i tak jak pisała któraś z dziewczyn - oddadzą Ci pieniądze za miesiąc:tak:

Lilu - gorące życzonka zdrowia dla Ciebie i taty:tak:

Elfa - ja też mam w planie dzis siedzieć w domu - pewnie, że nie da się nic robić, bo muszę ogarnąć po wczorajszym grillu, ale nigdzie nie jadę - może potem wyciągnę M na spacerek po lesie:-)

Romka - to jeszcze 2 miesiące i będziesz testować pozytywnie - trzymam kciuki:tak:

Loree - Ty jesteś chyba bardzo odważna - przynajmniej tak mi się wydaje po twoich postach:sorry: masz rację praca nie jest taka ważna:tak: pisałaś o córeczce, że wszędzie z nią jeździsz - moja siostra też nie wróciła do pracy tylko została na wychowawczym a miała z kim zostawić małą, bo moja mama już na emeryturze - ale tego nie żałuje - dzis Julka też ma 2,5 roku:-)

Gosiu - a dlaczego nie będziesz mieć "prawiechybanapewno" kolejnego 3 dzidziusia:sorry:

witaj Kikeee - i szybkiego uregulowania @ życzę

Olesiu - dobrze, że masz wyznaczoną konsultację w szpitalu - przynajmniej będziesz wiedziała co sie dzieje u Ciebie i M:tak: trzymam kciuki za Was, by wszystko posżło dobrze:happy:

Lolitko - nie byłam nigdy w Gambii - za to Ty chyba byłąś już wszędzie - super masz te wyjazdy - mnie raczej nie byłoby na to stać:-(

Loree - kawa zrobiona:tak: smacznego:zawstydzona/y:
 
Czesc Babeczki
Ciemne chmmury za oknem troche pokrzyzowalo mi to plany, mial byc spacer a tu bedzie lalo. Norma jak pracuje to piekny dzien a jak wolne leje :-(
No nic trzeba znalesc sobie zajecie w domu.
 
Olesiu - tak to jest - u nas super pogoda i podobno cały maj ma taki być:tak:
patrząc na Twoje nazwisko - po prostu przyjeżdżaj na miesiąc do Polski;-)
 
reklama
Czesc Babeczki

Ciemne chmmury za oknem troche pokrzyzowalo mi to plany, mial byc spacer a tu bedzie lalo. Norma jak pracuje to piekny dzien a jak wolne leje :-(
No nic trzeba znalesc sobie zajecie w domu.


tego deszczu daj nam tu troche u nas aż za sucho co ja bym chciała troche aby popadało:tak:
 
Do góry