reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
to jest to ze za wszystko trzeba płacić a przeciesz takie badania powinny być refundowane bo nie kazdy facet sobie je robi tak dla przyjemnosci też nie to dlaczego nie maja być darmowe
 
Loree hejka, pusto bo sie wszystkie griluja :-)

Ja nawet balkonu nie mam :(

Współczuję! Ja zawsze miałam balkon a w ostatnim mieszkaniu taki duży,że często tam siedzieliśmy. Mieściły się krzesła, stolik i zabawki dziecka. Można popijać piwko wieczorem i jest klimat:-) Teraz jestem zła ,bo mieszkam w domu który nie ma balkonu:-( . Jest co prawda taras,ale na dole. A ja chciałabym mieć w sypialni:tak: Dlatego nie spocznę dopóki nie wybuduję domu idealnego. Puściłam dziś totolotka i mam zamiar wygrać 21 milionów:-D:-D:-D:-D:-D. Innej opcji na budowę domu póki co nie ma.
Ja sie nie grilowalam :-p

U mnie dzis w jadlospisie bylo posadzenie ogrodka, wesole miasteczko, filmik 5D, pokaz tancow i smaczny obiadek :-)
Zaplanowany cały dzień! Ja uwielbiam jak dzień jest fajnie wykorzystany i wieczorem oprócz zmęczenia czuję się satysfakcję :tak::tak::tak: Najgorzej jest siedzieć cały dzień w domu z nastrojem " nic mi się nie chce".

Uciekam dziewczynki, do jutra. Spokojnej nocy i oczywiście stosunkowo udanej:-D
 
Zaplanowany cały dzień! Ja uwielbiam jak dzień jest fajnie wykorzystany i wieczorem oprócz zmęczenia czuję się satysfakcję :tak::tak::tak: Najgorzej jest siedzieć cały dzień w domu z nastrojem " nic mi się nie chce".

Ja tez tak lubie, M nie moze tego zrozumiec, zawsze mowi jak mam dzien wolny czemu nie odpoczniesz ja zawsze sobie wynajde cos do zrobienia a potem padam ze zmeczenia. We wtorek dekorowalam WC wyszlo super, pierwszy raz tapetowalam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
w krakowie w Diagnostyce kosztuje 70 zl badanie seminogram. Jest jeszcze drugie za 70 zl ale nie pamietam jakie... generalnie to w okolo 100 zl powinno sie zmiescic...nie maja cennika na stronce niestety... ale podam ci adres DIAGNOSTYKA laboratoria medyczne: Diagnostyka
a to skoro Diagnostyka to robi to nawet daleko nie muszę szukać bo u nas tez maja oddział dobrze wiedziec wrazie koniecznosci bo męzuś coś wspominał o tym badaniu
 
Do góry