reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witam po przerwie;-)
w piątek byliśmy na działce u mojej babci, a wieczorkiem na imprezce urodzinowej u znajomych - koleżanka w 9 miesiącu ciąży - super wygląda:tak: a wczoraj rano pojechaliśmy do Inwałdu, tam jest park miniatur, a wieczorkiem siedzieliśmy u nas i grillowaliśmy:-p

Olesiu - dobrze, że masz wyznaczoną konsultację w szpitalu - przynajmniej będziesz wiedziała co sie dzieje u Ciebie i M:tak: trzymam kciuki za Was, by wszystko posżło dobrze:happy:

No to fajny mialas dzionek, troszke zazdroszcze.

dziekuje za kciuki, to narazie konsultacja wiec nie wiem czy beda cos od razu robic ale grunt ze jest, tak dlugo na nia czekalam :tak:
 
reklama
Dziewczynki - no i ja myślałam inaczej a mój M wstał i wyszło inaczej - mieliśmy siedzieć w domu a tu jednak jedziemy do jego siostry bo - teściowa przyjechałą z Włoch:szok:

Muszę się z Wami pożegnać - idę myć główkę:tak:

Miłego dnia
 
Olesiu - tak to jest - u nas super pogoda i podobno cały maj ma taki być:tak:
patrząc na Twoje nazwisko - po prostu przyjeżdżaj na miesiąc do Polski;-)
Ooooooooo jak ja bym chciala

tego deszczu daj nam tu troche u nas aż za sucho co ja bym chciała troche aby popadało:tak:

powiem szczeze ze u nas tez dlugo nie padalo Oki osatnio w nocy pokropilo. Jak juz tu popada to go do Was podesle.
 
Domelko - ja myślę, że faceci też przeżywają te nasze rozczarowania - nie wszyscy potrafią się do tego przyznać, bo niestety jest w Polsce taki stereotyp, że facet jest twardzielem - i boją się, żeby nie wyszło, że oni nie są:sorry: a Twój M po prostu ma gdzieś te stereotypy i cierpi razem z Tobą:tak:
On na prawdę jest super:) traktuje mnie jak księżniczkę i kocha najbardziej na świecie:-) ale swoje wady też ma:rofl2:
co do moich wczorajszych badań to gina powiedziała, że mam torbielowate jajniki, ale musi powtórzyć usg za tydzień bo musiałam za późno wypić wode i nie widzi wszystkiego dokładnie. oczywiście czeka mnie też seria innych badań leczenie hormonalne.
 
hej dziewczynki :);-)
jak tu puściutko dzisiaj:sorry: ja wczoraj caly dzien grilowalam, dzisiaj kregle, obiadek u tesciowej i te sprawy... jestem wymeczona jak nigdy!! jeszcze @ sie pożądnie rozszalala ......eh....
buziaki dziewczyny :***
My tez grilowaliśmy:tak::-D
Moja @ tez się rozszalała niestety, choc dziś już 3 dzień to niedługo będą figle:-D

w końcu którejś z nas sie musi udać bo coś długo ie ma fasolki u nas, jezeli jesteś taka spokojna to moze jednak podswiadomość mówi ze fasolka juz mieszka pod twoim serduszkiem

Którejś w końcu musi się udac, prawda. Uda się nam wszystkim Kochane:tak::-)
 
agniesiak widze ze w tym cyklu idziemy łeb w łeb , ja dzis tez 3 dc :);-)
andzia no widzisz ja znam siebie i swoje odczucia i jak mi sie uda to napewno bede wiedziec ... :D

ja juz po kawce :)
 
Witam porannie/poludniowo juz prawie

Sie mi pospalo do 10.00 :) Fajnie, ale teraz czuje sie jakby mnie ktos mlotkiem w glowe walnal. Wiec dzisiejsz plan dnia to upiec ciasto, znajomi przychodza na popoludniowa kawke....i czytanie ksiazki :)))


Babo
A nic tu nie robie. Zwyczajnie pracuje i zyje powolutku:)

Andzia
Jeszcze mnie wszedzie nie bylo - ale wszedzie chcialabym wiec...:)
 
reklama
agniesiak widze ze w tym cyklu idziemy łeb w łeb , ja dzis tez 3 dc :);-)
andzia no widzisz ja znam siebie i swoje odczucia i jak mi sie uda to napewno bede wiedziec ... :D

1. to mozecie siebie na wzajem dopingowac

2. ja tez mam dosyc "sprawna" intuicje ale nie wiem czy w tym wypadku (staranek) nie jest ona troche oszukana wielkimi checiami.
 
Do góry