reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Pattrysiu ja gdzieś o tym juz słyszałam ale nawet nie myslałam żeby kupić ale moze to jest jakieś rozwiazanie bo monitoring też kosztuje a moze to na początek by pomogło poszukam jakiś informacji na ten temat, a teraz o drugą dzidzie długo sie staracie czy tylko przymierzacie??
 
reklama
Pattrysiu ja gdzieś o tym juz słyszałam ale nawet nie myslałam żeby kupić ale moze to jest jakieś rozwiazanie bo monitoring też kosztuje a moze to na początek by pomogło poszukam jakiś informacji na ten temat, a teraz o drugą dzidzie długo sie staracie czy tylko przymierzacie??


no włąśnie monitoring też kosztuje a jeszcze stres z ginekologiem a tak to sama w domku na spokojnie sobie można zobaczyć i ja najpierw bym może się tez na to skusiła bo ja nie lubie w sumie po ginekologach chodzić no w ciąży to rozumiem ale jeśli chodzi o dni płodne to wole na spokojnie w domku:tak:a o druga dzidzie to jest pierwszy cykl;-)było jedno serduszkowanie i to z rana bo ja chce wcelować w dziewczynke co żeby nie za blisko owulki no a jedno bo wcześniej to troche z M się pogryzłąm i wiesz jak to jest:baffled:hmm ból brzucha mam cycuchy bolą no co to mi daje do myślenia bo ja nie miałam nawet przed @ bólu więc wiesz a wcześniej jajniki upławy ale jak mówie to są objawy też i na @ i niewiadomo czy ja już sobie nie wmawiam dlatego też po doświadczeniu przy dominisiu to ja tak nie licze na pierwszy udany cykl;-)
 
Dziewuszkia ja się będę opiekowac dwuletnim Filipkiem:-D
Będę pracowac od poniedziałku jako niania:tak::-D
Dziś przyjdzie Filipek z mamą po mnie i pójdziemy do nich do domku by maluszek się "oswoił" ze mną:tak:
Cieszę, się bo to sama przyjemnośc a jeszcze jak za to placą to juz wogóle:-D
 
Agniesiak gratuluje takiej pracy ja też tak kiedys pracowałam bardzo przyjemna taka praca jest
Patrysiu 3mam kciuki żeby to jednak malutka córunia sie zadomowiła pod twoim serduszkiem

uciekam obiadek gotować i krem do rurek robić
 
Dziewuszkia ja się będę opiekowac dwuletnim Filipkiem:-D

Będę pracowac od poniedziałku jako niania:tak::-D
Dziś przyjdzie Filipek z mamą po mnie i pójdziemy do nich do domku by maluszek się "oswoił" ze mną:tak:
Cieszę, się bo to sama przyjemnośc a jeszcze jak za to placą to juz wogóle:-D


super praca:tak:miłego spędzania z Filipkiem:-)


Patrysiu 3mam kciuki żeby to jednak malutka córunia sie zadomowiła pod twoim serduszkiem



och tak bardzo bym chciała dziewczynke:tak:chłopczyk też najważniejsze aby zdrowe dzieciątko było:-):tak:
 
Witam weekendowo

Wlasnie skonczylam swoj ogrodek....wsio posadzilam

Babo
Trzymaj sie cieplutko. Nic nie rob...Poczekaj do wtorku. Ponadto, ta wizyta 7go to maja Ciebie badac ? Jestes pewna ? Moze to bedzie tylko rozmowa i nie ma co sie martwic ?

Postanowilam ze nie pojde w poniedzialek do lekarza..bo i po co?i tak ona mi nic nie pomoze a usg nic nie wykarze..a ile czeka sie na bete?...napewno do czawrtku nie dostane wyniku bety:-(
Jetem pewna ze maja nas badac bo tak jest napisane w papierach i trwa 4 g wiec nie bedziemy gawedzic przez 4 godziny napewno..ale i tak mi zrobia krew jak im powiem ze mi sie opznia i jak wyjdzie negatywnie to oni tez mi wypisza recepte na wywolanie..tak mysle:tak:
Juz teraz olewam..nie bede o tym myslec..wszysko sie ulozy..musze myslec pozytywnie!!!
Ja tez posadzilam kwiatuszki..oj jak pieknie..az milo popatrzec...nie ma sloneczka dzisiaj wiec w domku posiedzimy.
 
WITAM WSZYSTKIE:-)
Imprezka udana:tak:






o jejku tule mocko najgorsze kochane jest to w tym jak jest jedna kreska a nam się taak długo sóźnia @ bo wtedy to niewiemy co jest grane i kurka przez to tez jest gorzej z planowaniem dzidzi bo cykl się rozregulował:wściekła/y:

No wlasnie a ja tak nigdy nie mnialam..zawsze regularnie:-)
I co teraz wszystko sie poprzestawialo:-(
W zeszlym miesiacu mialam dwa dni spoznienia ale to stres...wariowalam..a teraz poprostu nie ma...ani kropka nie leci..nawet brazowe...tylko woda bez koloru..ciagle mokre gacie mam:zawstydzona/y:
 
Witam sie sobotnio!!


Babo kochana wiem co czujesz ja teraz jestem w takiej samej sytuacji zrobiłam dwa testy - negatywne, zrobiłam bete twż nie ma fasolki i teraz jestem na luteinie na wywołanie @ i najgorsze w tym wszystkim jest to ze trudno będzie teraz odgadnac kiedy jest owulacja mam nadzieje ze li lekarz w tym pomoże i testy owulacyjne

jak wam dzionek mija jakie plamy majówkowe??

Dzieki kochana..musze sie uzbroic w cierpliwosc i czekac do czwartku...moze cos sie dowiem...kiedys bralam na wywolanie ale to dlatego ze przez 4 miesiace nie mialam @ bo pilam szeiki odchudzajace i sie zatrzymalo:szok:
 
ide odkurzac drugie pietro i scierac kurze...wczoarj zrobilam pierwsze...hmm czasmi sie zastanawiem ze musze wziasc pomoc do sprzatania domu bo reka mi siada juz:-(
Buzka bede pozniej:-)
Sciskam was KOBITKI:-)
 
reklama
Hej dziewczynki:)
Jestem tu nowa i tak czytam sobie wasze posty... Ja tez staram sie o dzidzie ale jakos nie wychodzi ( jestem juz po jednym poronieniu) i mam już dosyc tych negatywnych testow. A teraz tez cos dziwnego...jestem w 45 dc, @ BRAK a testy negatywne... Ehhhh...Wiem, ze powinnam zrobic bete ale nie chce sie znowu rozczarowac...
Pozdrawiam Was serdecznie
 
Do góry