reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Hej dziewczynki:)
Jestem tu nowa i tak czytam sobie wasze posty... Ja tez staram sie o dzidzie ale jakos nie wychodzi ( jestem juz po jednym poronieniu) i mam już dosyc tych negatywnych testow. A teraz tez cos dziwnego...jestem w 45 dc, @ BRAK a testy negatywne... Ehhhh...Wiem, ze powinnam zrobic bete ale nie chce sie znowu rozczarowac...
Pozdrawiam Was serdecznie



witaj:tak:może masz cykle nieregularne:eek:hmm bo wiesz ja ci powiem że w sumie gdyby fasolka była to test by juz wykazał to co w sumie nie ma co iść na betke tylko do ginekologa wyjaśnić to:tak:przykro mi.
 
reklama
ehhhhhh... Wiem, że masz racje Patrysiu...nie ma sie co łudzić...Musze zrobić tak jak radzisz...
Dzięki Kochana...
Pozdrawiam
 
Hej dziewczynki:)
Jestem tu nowa i tak czytam sobie wasze posty... Ja tez staram sie o dzidzie ale jakos nie wychodzi ( jestem juz po jednym poronieniu) i mam już dosyc tych negatywnych testow. A teraz tez cos dziwnego...jestem w 45 dc, @ BRAK a testy negatywne... Ehhhh...Wiem, ze powinnam zrobic bete ale nie chce sie znowu rozczarowac...
Pozdrawiam Was serdecznie
Witaj w naszym gronie:tak::-D
Tak jak radzi Ci Patrysia, idź do ginka i wszystko się wyjaśni:tak:
Pozdrawiam;-)
 
Kikeee


Witaj na forum. Koniecznie idz do gina i wyjasnij nieprawidlowosci z @. To juz nie chodzi tylko o fasolke, ale Twoje ogolne zdrowie fizyczne i psychiczne
 
Hej dziewczynki:)
Jestem tu nowa i tak czytam sobie wasze posty... Ja tez staram sie o dzidzie ale jakos nie wychodzi ( jestem juz po jednym poronieniu) i mam już dosyc tych negatywnych testow. A teraz tez cos dziwnego...jestem w 45 dc, @ BRAK a testy negatywne... Ehhhh...Wiem, ze powinnam zrobic bete ale nie chce sie znowu rozczarowac...
Pozdrawiam Was serdecznie


kochana ja ostatnio tak miałam taki długi cykl.. leć do gina niech Cie zbada.. moze już cos wykryje a jak nie to da cos na wywołanie.. szkoda czasu marnowac na "nie staranie się" - umów sie do gina..

kroptusiu pomóż..
według fertilityfiernd wychodzi na to, że owulacje już miałam... czy faktycznie tak moze być? fakt faktem mialam sluz płodny.. i to taki bardzo ciagnac glucik - sorrki za szczegóły (ale ja zawsze mam taki dzien po przytulankach) no i szyjke taka prawie miekka w gorze i otwartą.. chyba u mnie sie całkiem poprzestawiało i jesli to prawda to 14 maja powinnam dostac @.. i wtedy cykl 27dniowy.. no chyba ze poskuktowało serduszkowanie w 12 i 14dc.. zgłupiałam..

chartgraph_module.php
 
hej dziewczynki :);-)
jak tu puściutko dzisiaj:sorry: ja wczoraj caly dzien grilowalam, dzisiaj kregle, obiadek u tesciowej i te sprawy... jestem wymeczona jak nigdy!! jeszcze @ sie pożądnie rozszalala ......eh....
buziaki dziewczyny :***
 
Tak szybko zlecial ten tydzien ze nawet nie wiem kiedy :szok: od czasu do czasu was poczytywalam ale nie zabardzo wiem co sie dzieje, Przykro mi ze co niektore dziewczynki znowu :wściekła/y: sie roszczarowaly. Przytulam mocno.

Haniu wszystkiego najlepszego, jaki pikny wiek :tak:

Gosiu dziekuje ze sie o mnie dopytywalas :-)

WITAM nowe babeczki w naszym gangu.
 
Oooo, jakie tu dzis pustki albo wszystkie grilluja albo sie przytulaja chyba, my dzis spacerkiem po plantach krakowskich sie napawalismy:-):-):-) lody i inne przyjemnosci umilily nam popoludnie:tak::tak::tak: i jak dobrze po powrocie nie miec 20 stron do czytania;-)
Hej dziewczynki:)
Jestem tu nowa i tak czytam sobie wasze posty... Ja tez staram sie o dzidzie ale jakos nie wychodzi ( jestem juz po jednym poronieniu) i mam już dosyc tych negatywnych testow. A teraz tez cos dziwnego...jestem w 45 dc, @ BRAK a testy negatywne... Ehhhh...Wiem, ze powinnam zrobic bete ale nie chce sie znowu rozczarowac...
Pozdrawiam Was serdecznie
witaj i rowniez radze wizyte u lekarza...
Czesc BABECZKI po dluzszej przerwie.
a gdzie to sie podziewalas jak cie nie bylo??
 
reklama
a gdzie to sie podziewalas jak cie nie bylo??

Aaaaaaaa tak jakos wyszlo, siadalam bardzo pozno do kompa wiec was juz nie bylo, a zreszta jakos weny nie mialam do pisania. Jestem przed @ wiec staram sie tez wyciszyc by sie nie nakrecac. choc wiem ze w tem miesiacu jest jakos inaczej, nawet nie wiem czy byla owulka :-(
 
Do góry