reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

lasencje...kupowac winko, martini i takie tam..pić i do szaleństw..

zaniepokojona mój wiecznie też zmeczony..ale co tam..jutro sie wyspi..sam dzisiaj kupil mi to wino - a wlasnie to szczegolne jakos tak dziala ze wychlewam caaała butelke sama..

marzenixx - mowie staranka bo nie chce bulwersowac jak bede mowic seks...nie wszystkie czytajace sa takie rozwiazle jak te piszace :p ihihih


patrysia :) a pewnie ze tak..trzeba trzeba..w koncu po cos sie ma tego meza
 
reklama
przepraszam kochane że zmieniam tak przyjemny temat ale zadam pytanie z innej beczki czy mogę teraz jak biorę ta Luteinę brać też Bromergon na tą moja prolaktynę???
a za meża pewnie że każda swojego sie powinna dzis zabrać a co nie ma przepros bo jak jutro świeto to dzis ich trzeba wymęczyć a jutro rano poprawić
 
Ciao proncipesse
Wrocilam do domku po 4godzinnej probie w nowej pracy. W drodze powrotnej ledwo co uniknelam zderzenia z autobusem (k**° ci wlosi debilnie - kierowcy do dupy). Teraz sie odstresowuje przy pomocy megadrina jak na pijackie forum przystalo. Otoz wrzucilam do tego tam urzadzenia co miksuje owocki itp truskaweczki, lekko sfermentownego kiwi,campari, aperol,gin,tonic i oranzade i zagryzam chrupkami - to jest dzisiaj moja kolacja

Przykro mi z powodu wszystkich zaistnialych @

P.S. Chyba znienawidze lody, dzis ich sprzedalam chyba ze sto (w 4 godziny , 1szego dnia pracy) no ale zaden mi nie spadl wiec nie jest zle, ale jakos na nie ochita przechodzi jak sie tak na nie patrzy ciagle

P.S.2 Wiem, ze i tak nikt za bardzo nie zauwazy mojej nieobecnosci ale na wszelki wypadek melduje ze bede sie pojawiac sporadycznie i raczej w charakterze czytelniczki bo pojutrze przylatuja moi kochani rodzice na 10 dni i bede ich zabawiac moja cudna obecnoscia:-) i kuzwa jak wroce ma byc jakas fasola bo jak nie to sie pogniewam i przeniose na inne watki gdzie sa jakies fasolki ;-) buziaki bawcie sie dobrze i przytulajcie fantazyjnie - tylko bez LODOW hahaha
 
P.S.2 Wiem, ze i tak nikt za bardzo nie zauwazy mojej nieobecnosci ale na wszelki wypadek melduje ze bede sie pojawiac sporadycznie i raczej w charakterze czytelniczki bo pojutrze przylatuja moi kochani rodzice na 10 dni i bede ich zabawiac moja cudna obecnoscia:-) i kuzwa jak wroce ma byc jakas fasola bo jak nie to sie pogniewam i przeniose na inne watki gdzie sa jakies fasolki ;-) buziaki bawcie sie dobrze i przytulajcie fantazyjnie - tylko bez LODOW hahaha
co ty kochana gadasz jakbyśmy mogły nie zauważyć ze cie nie ma z nami:confused2: to jest raczej nie możliwe:tak:
no fasolka to by się przydała nie ma co ale cóz jak Bozia pozwoli to będą i fasolki
 
reklama
witam kochane moje:-)
Troszke nie wiem kiedy mam zrobic tesciora ,ok rano ale ile mam nie sikac..bo ja wstaje w nocy i chyba musze sobie zegarek nastawic:-)
4 godziny wystarczy bez sikania?
 
Do góry