reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Ale co do lekarza to nie moge narzekac bo mi powiedzial, ze do trzech cykli jedziemy na standarcie czyli clo i duphaston i tam inne juz nazw nie pamietam - dowcipne i dowdupne:-):-) jeden miesiac sobie odpuscilam i teraz w tym cyklu juz robilam badania do HSG - on raczej nie bagatelizuje.. teraz badamy nasienie i zobaczymy...
 
reklama
Gosia - To nie dużo starsza jesteś ode mnie a mnie to olewają...
Przykuję się do gabinetu albo przychodni i będę skandować: dajcie mi Duphaston!
Może zorganizujemy jakiś masowy protest?
 
Gosiu nie smuc sie kochana napewno szybciej sie uda zobaczysz trzeba być dobrej mysli
a opowiedz jak to było z synkiem też sie długo staraliście czy był to "złoty strzał"
no to tak, pierwsza ciaza "zloty strzal" obrona mgr i pierwszy cykl sie udalo ale stres i szalenstwa wakacyjne czy tez los doprowadzil do poronienia w 8 tyg przestalo sie rozwijac... potem 3 miesiace przerwy i trzy cykle rasowane clo i duphastonem i znow bylam w ciazy... a teraz od wakacji czyli 10 miesiecy nic:-:)-:)-:)szok::szok::szok:
 
no to tak, pierwsza ciaza "zloty strzal" obrona mgr i pierwszy cykl sie udalo ale stres i szalenstwa wakacyjne czy tez los doprowadzil do poronienia w 8 tyg przestalo sie rozwijac... potem 3 miesiace przerwy i trzy cykle rasowane clo i duphastonem i znow bylam w ciazy... a teraz od wakacji czyli 10 miesiecy nic:-:)-:)-:)szok::szok::szok:
tak to jest niestety że musimy sie nacierpieć zanim będziemy sie mogły czieszyć maleństwem ale ja wierzę ze się uda w końcu każdej z nas :tak:

uciekam spać kochane

a gdzie się podziewa Olesia??
 
Gosia - To nie dużo starsza jesteś ode mnie a mnie to olewają...
Przykuję się do gabinetu albo przychodni i będę skandować: dajcie mi Duphaston!
Może zorganizujemy jakiś masowy protest?
ja kiedys wyzebralam w aptece opakowanie bo lekarz kazal tylko 10 dni brac a na forum przeczytalam, ze powinno sie brac dopoki @ sie nie pojawi. On nie falszuje ani bety ani testow ciazowych... a przerwanie nagle moze spowodowac poronienie... nie chcialam placic 100 zl gin i potem 35 za duphaston wiec kupilam sama...:-):-):-) teraz tez bralam do wczoraj ale juz po wyniku bety nie wzielam...
 
reklama
dzień dobry z rana
co tu takie pustki ostatnio??
dziś mój 41dc a @ dalej nie ma
musiałam wcześniej dzisiaj wstać znowu bo jade z samochodem do mechanika, mam nadzieję ze chociaż jutro sie wyspię jak zawsze do 10 hihi
Miłego dnia wszystkim życzę
Agniesiak testujesz dziś czy czekasz jeszcze??
Marzenixx a jak ty sikasz testa dzisiaj?? 3mam kciuki za wszystkie testujace!!
 
Do góry