reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

dziekuje kochanie...bardzo dziekuje!
Marzenixx...ja wogole jakos sobie jeszcze z tego chyba nie zdaje sprawy, bo to ostatnia rzecz jakiej sie spodziewalam.
Nie wiem nawet cyz jakies witaminy dla m itd cokolwiek by zmienily i czy leki jakie bral maja na to wplyw czy to poprostu tak wyglada, ze nie mamy sznas a nawet bardziej nie powinnismy nawet myslec o naturalnym poczeciu z uwagi na te wady....boze moze to bylo powodem moich 2 wczesnyhc poronien...sama juz nie wiem...a maz chyba nie zdaje sobie z tego sprawy zupelnie...pojechal do rodzicow i wogole chyba nie wie jak zle te wyniki...bo chyba zle z tego co pisza tu nam dziewczyny...
kochana nie miej az takich czarnych mysli, musicie to razem przjesc zeby wszystko skonczylo sie pomyslnie i zeby pryszedl na swiat wasz slodziiutki zdrowy dzieciaczek:tak: faceci to na ogol sobie z takich rzeczy sprawy nie zdają:-(
moj np ma juz 13-letnia corke z 1-go malzenstwa wiec caly czas mial nastawienie ze przeciez jest zdrowy skor ma , a my tu juz z kolei ktorys cykl i doopa wiec zaczal sie teraz powaznie zastanawiac ze moze sie cos popsulo hehe....
co do twoich poronien to nie wiem, ale mozliwe ze to moglabyc przyczyna.... moja kolezanka kiedys poronila i lekarz jej powiedzial ze byla wada plodu.... jakos na wczesnym etapie to bylo.... ale ja sie nie znam wiec tak tylko gdybam...

nic sie nie denerwuj na zapas.... zobacz kropeczko widac tak mialo byc, przez kolanko wszystko sie przesunelo i wyszlo ze nasienie moze "zaszkodzic", a gdyby sie wczesniej udalo i cos bylo nie tak tfu tfu!!!! tak mialo byc zeby wszystko sie dobrze potoczylo i zeby zdrowy dzidzius byl:tak:
 
reklama
Witaj Kinguś ja też jakbym kiedyś miła córkę to bym jej dała na imię Kinga albo Martynka to są moje dwa tpy dla dziewczynki ale nie mam imienia dla chłopca nic mi sie nie podoba no moze Kamilek bo mój chrześnik to Kamilek

narazie mi nic nie powiedział komkretnego bo muszą sie zastanowic czy utworzyć stanowisko nowe i takie tam mi powiedział czyli nic z tego:-:)tak:

Trochę chyba mało profesjonalna firma skoro zapraszają ludzi na rozmowy a stanowiska jeszcze nie ma. I nie wiadomo czy będzie. Dziwne to wszystko. Ty się stresujesz, chcesz dobrze wypaść a oni dopiero się nas wszystkim zastanawiają. Ciekawe czy się odezwą do ciebie. Jakieś warunki w ogóle przedstawili?

witaj Karo!!
dziewczyny pisały kiedys tu na forum że 1dc liczy sie od silnego krwawienia a plamienia zalicza sie do poprzedniego cyklu,

Tak , zgadza się. Ja mam plamienia przed @ i zaliczam je do poprzedniego cyklu. Tylko nie wiem skąd te plamienia, bo wyniki hormonków mam dobre.

Haniu najlepsze życzenia!!!
Jutro idę do frzjerki i zastanawiam się czy nie poczynic jakiś większych zmian, bo juz od dłuższego czasu mam taką samą fryzurkę...??? Kolor na pewno zostawię, ale może coś inaczej przyciąć?? idę do nowej fryzjerki, to może ona cosik wymyśli...:tak:
Ja mam ten sam dylemat. Tylko że ja chcę poszaleć i z kolorem i z obcięciem. Potrzebuję jakiejś zmiany.

Ja 20 lat skończyłam w kwietniu:) mój przyszły mąż ma 23.
Z 2 strony jest tak że mówię sobie, że jeszcze 1 cykl i jeszcze 1 może być może tym razem się uda....:-(

Fajnie czytać ,że można w tym wieku być takim poukładanym. Boże, jaka ja byłam wtedy głupia! A ile głupich rzeczy narobiłam! WSTYD się przyznać.:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Dziewczyny a ile czekałyście zanim gin podjął jakieś konkretne działania czyli badania, wprowadzenie clo, duphastonu i całej reszty?
Ile cyklów minęło?

Mnie to też interesuje. Ja póki co chodzę do pani doktor, która wychodzi z założenia,że póki co nie trzeba żadnych badań i w ogóle jest ok. Muszę poszukać dobrego lekarza.

Witajcie lasencje !!!

Wróciłam z USG.
Dzidzia robiła fikołki-szokujący widok :-)
Ma 4,5 cm (skończone 11 tygodni i 1 dzień)

Na przezierność karkową idę po 11 maja - moge przyjść z mężem :-D:tak:

Duphaston mam brać jeszcze 2 tygodnie i odstawić.

Jestem taaaaaaaaaka szczęśliwa !!!!!!!!!!

Ale ci zazdroszczę! To są niesamowite emocje. I koniecznie zabierz M ze sobą. Mój był w szoku jak zobaczył dzidzię.



Szafirku co to za jazdy masz w pracy? Wytrzymaj kochana, a jak już będzie fasolka to L4 przyniesiesz. Tylko czy twój M będzie miał wtedy spokój jak wy razem pracujecie?
 
Ja musze juz zmykac,bo w domku jeszcze duzo do roboty,a spac tez trzeba od czasu do czasu.troche was poczytalam,przepraszam,ze nie odpisze,ale nie zdaze juz.pozdrawiam was wszystkie bardzo cieplutko.haniu wszystkiego naj z okazji urodzinek.testujace trzymam kciuki oby sie udalo.buzka!;-):-);-):-);-):-)
 
Szafirku co to za jazdy masz w pracy? Wytrzymaj kochana, a jak już będzie fasolka to L4 przyniesiesz. Tylko czy twój M będzie miał wtedy spokój jak wy razem pracujecie?
z tym l4 to nie wiem,bo podstawe mam najnizsza krajowa,a z dodatkami wychodzi znacznie wiecej,a M powinien miec spokoj,bo jest prawa reka szefa,wiec raczej nie podskoczy
 
u mnie dzialal od razu bo poszlam po trzech miesiacach staran i z racji wieku powiedzial, ze dzialamy od razu...

gosia nie obraź się, ale ile masz lat:-D? ja 30 urodziny to jakiś czas temu obchodziłam i to nawet dość daaaawno było:szok:, mam córkę w podobnym wieku co ty synka:-)
pytam bo mam wrażenie, że lekarze mają w nosie problematyczne pacjentki, łatwiej jest prowadzić ciąże niż do niej doprowadzić...
Pewnie gorycz przez mnie przemawia, ale to nie fair że część lekarzy się wysila a części się nie chce...:crazy:

zaniepokojona - na becie powinna wyjść ciąża (jeżeli jest - trzymam kciuki:tak:)
NORMY BETA hcg

Kolejne tygodnie licząc od ostatniej miesiączki i odpowiadajacy im poziom hcg:
3 tydzien - 5 - 50
4 tydzien - 3 - 426
5 tydzien - 19 - 7.340
6 tydzien - 1.080 - 56.500
7-8 tydzien - 7.650 - 229.000
9-12 tydzien - 25.700 - 288.000
13-16 tydzien - 13.300 - 254.000
17-24 tydzien - 4.060 - 165.400
25-40 tydzien - 3.640 - 117.000
 
Trochę chyba mało profesjonalna firma skoro zapraszają ludzi na rozmowy a stanowiska jeszcze nie ma. I nie wiadomo czy będzie. Dziwne to wszystko. Ty się stresujesz, chcesz dobrze wypaść a oni dopiero się nas wszystkim zastanawiają. Ciekawe czy się odezwą do ciebie. Jakieś warunki w ogóle przedstawili?
narazie nie mam co liczyć na jakiś telefon od nich bo muszą sie zastanowić nad tym stanowiskiem, co do warunków to najchętniej by zatrucnili kogoś na ół etatu tyle sie dowiedziałam
pytam bo mam wrażenie, że lekarze mają w nosie problematyczne pacjentki, łatwiej jest prowadzić ciąże niż do niej doprowadzić...
Pewnie gorycz przez mnie przemawia, ale to nie fair że część lekarzy się wysila a części się nie chce...:crazy:

zaniepokojona - na becie powinna wyjść ciąża (jeżeli jest - trzymam kciuki:tak:)
NORMY BETA hcg

Kolejne tygodnie licząc od ostatniej miesiączki i odpowiadajacy im poziom hcg:
3 tydzien - 5 - 50
4 tydzien - 3 - 426
5 tydzien - 19 - 7.340
6 tydzien - 1.080 - 56.500
7-8 tydzien - 7.650 - 229.000
9-12 tydzien - 25.700 - 288.000
13-16 tydzien - 13.300 - 254.000
17-24 tydzien - 4.060 - 165.400
25-40 tydzien - 3.640 - 117.000
co do tych lekarzy to mam takie samo wraże nie jak ty nie chce im sie pomagać w zajsciu bo to za duzo zachodu pewnie
dziekuje za normy kochana jutro sie okaże wszystko

dobrej nocki Szafirku
 
reklama
Gosiu nie smuc sie kochana napewno szybciej sie uda zobaczysz trzeba być dobrej mysli
a opowiedz jak to było z synkiem też sie długo staraliście czy był to "złoty strzał"
 
Do góry