reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

dziewczyny jak to jest z tą betką bo tak czytam o tym i wychodzi ze dopiero 3 tydzień ciaży jest uwzgledniony czy jakos tak że wtedy jest poziom taki ze wskazuje na ciaze?? a ja dzis mam 4 lub 5 (bo raz mam 35 a raz 36 dniowe cykle) dzień jak mi sie spóźnia @ czy beta napewno wykryje fasolkę?/
pewnie uznacie ze mam paranoję ale co tam zapytać wole niz sie gnębić tym.
Z tego co sie orientuję to beta powinna Ci wyjść!!
To nie paranoja, to raczej normalne, wszystkie tak mamy....:-D
 
reklama
no i umowilam sie do gina na 9 maja.pojde z moimi wynikami.
tylko,ze ja tu w wawie nie mam spawdzonego lekarza,wybralam jakogos ze stronki znany lekarz...moze ktoras z Was ma kogos godnego polecenia z wawy i zeby pracowal w szpitalu (mysle o prowadzeniu przyszlej ciazy)
Mogę polecić bardzo dobrą panią dr,ginekolog-endokrynolog
Dr.Urszula Stopińska-Gruszak.
ul.Sabały 18 tel.501-420-610
tj.Ochota gabinet jest w bloku przy małym cpn orlen.
Jedyny problem to opóżnienia w godzinach wizyt ale lekarka jest dobra przyjeżdzają do niej ludzie z całej Polski.
dziewczyny jak to jest z tą betką bo tak czytam o tym i wychodzi ze dopiero 3 tydzień ciaży jest uwzgledniony czy jakos tak że wtedy jest poziom taki ze wskazuje na ciaze?? a ja dzis mam 4 lub 5 (bo raz mam 35 a raz 36 dniowe cykle) dzień jak mi sie spóźnia @ czy beta napewno wykryje fasolkę?/
pewnie uznacie ze mam paranoję ale co tam zapytać wole niz sie gnębić tym.
A nie lepiej było zrobić samo badanie hcg które pokazuje ciążę.
 
witajcie wieczorkiem, hurraaa udalo mi sie przeczytac 30 stron chyba ufff:-):-):-)

Witam was Dziewczynki :-)

wpadlam tylko na chwilke, niestety ale rozlorzyly mnie korzonki :angry: pierwszy raz to cos mam i nie chce wiecej :wściekła/y: umieram z bolu :szok: co najgorsze z dnia na dzien coraz gorzej :-(

lece sie polozyc, trzymajcie sie papa:happy:
przykro mi - moj tato choruje na korzonki to wiem jakie to ma skutki...
:tak:Witam po przerwie....;-)
Dokladnie miesiac temu zrobilam test... wyszedl pozytywny. Poniewaz dopiero w sobote potwierdzilismy na 100 %, ze zamieszkala u mnie Fasolka nie pisalam wczesniej- nie chcialam chyba zapeszac, pisac o objawach ktore byc moze okazalyby sie zludne;-)
ciesze sie i pamietam, ze wtedy mialysmy razem testowac , prawda??
Hallo kochane moje:-)
Dwa dni sie opoznia.@..robilam test negatywny:-(
Nic mnie nie boli tylko taka mam ochote na rybe ze jak cholera...hmmm
No coz..jak zwykle nie wieze w cuda!!!w zeszlym miesiacu opznila sie dwa dni i potem przyszla@
nie trac nadziei kochana...
Dziewczyny-wczoraj moj m zrobil badania, mam chyba nienalepsze parametry---jesli sie na tym znacie napiszcie co wy na to??? wiem, ze wiele z was spotkalo sie z wynikami bo meżowie sie badali...u nas jest za mala ruchliwosci czesc wiekszosc ma nieprawidlowa budowe, a dokladnie pisze tak:
Wyniki:
czas uplynn.20
objetosc 3.0 ml
ph 7,9
lepkosc -
ruch postepowy a+b 36,6 %
ruch postepowy szybki a -3%
ruch post.wolny b -33,6%
ruch niepostepowy c -2,7
nieruchome d -36,6
koncentracja: 74,7 miliony w ml
w calym ejakulacie 224,1 miliona
aglutynacja -
zywe plemniki 77,8 %
martwe pl 22,2%
plemniki o prawidlowej budowie 8,7 %
pl. o nieprawidlowej budowie 91,3 %
w tym najwiecej ma nieprawidlowosc w bud glowki -82,6%

Na dole jest diagnoza ASTHENOTERATOZOOSPERMIA, OBNIZONA RUCHLIWOSC I MORFOLOGIA PLEMNIKOW.

Czy jakies witaminy na to pomoga...czy co wogole??? czy te 8,7 % prawidlowo zbudowanych to bardzo zly wynik??? I ta ruchliwosc taka slaba...
Bede bardzo wdzieczna za wszelkie opinie-i porownania z waszymi wynikami, moze to cos pomoze nam?
Martynko-jakie parametry mial twoj maz ze musialas robic IUI??? bo pewnie nas tez to czekac bedzie...:-(
az sie boje jak moj bedzie mial robic te badania - myslicie, ze przez 5 lat sie mogly zepsuc??
ja jestem tak trochę bo nie wiem co ze sobą zrobić z męzem sie dogadać nie mogę

a tak wogole to mam ogromny kryzys!!!!! z mężem..... masakra jakas jest ostatnio!! mam tak go dosc ze najchetniej bym go zostawila w cholere i wyjechala.....wogole mnie nie rozumie...nie mowi mi milych slow nie czuje sie przy nim jak zona....ja tez troche nerwowa jestem, ale...dlugo by tu opowiadac....
Jest mi naprawde z tm ciezko bo go kocham i wiem ze on mnie tez....ale tak poprostu zostal wychowany zero odpowiedzialnosci ...jego brat to samo....
Przepraszam ale musiałam sie gdzies wyżalic....... :-:)-(
koniecznie powiniscie porozmawiac a jak sie da to nawet za cene skromniejszego zycia wyniesc sie z dala od rodzicow - jak jest taka mozliwosc oczywiscie...ale najwazniejsze to rozmowa...

Loree, nie przytyłaś tylko zamieniłaś tkankę tłuszczową w mięśnie:) a te ważą dwa razy tyle co tłuszcz. Najważniejsze jak się czułaś, czy zauwazyłaś zmianę np. w ubraniach??
no tak, z ta silownia to tak wlasnie jest... moj K od roku ponad chodzi i schudl tylko garnitur jest za ciasny bo mu klata sie poszerzyla:laugh2::laugh2::laugh2:
To ja zaczne z innej beczki. W czwartek ide na probe do nowej pracy. Nic wielkiego (praca w kawiarni w centrum miasta, za lada z lodami ) ale za to wszystko po mojej mysli tzn. wreszcie z normalna umowa tak, ze wreszcie zalatwie sobie zameldowanie (jeszcze nie mam od 2 lat - ale tez nie zeby bylo takie potrzebne) i ubezpieczenie, wreszcie jakis staz pracy no i na pol etatu tak jak chcialam, zebym mogla sie tez troche w domu pouczyc (do egzaminu na studia).
no to powodzenia - wiem co to jest mieszkac u makaronow bo mam tam kilka kolezanek i opowiadaja jakie mozna miec przezycia z urzedasami i ludzmi wogole...badz dzielna:tak::tak::-):-)
a ja wlasnie wrocilam z zakupow kupilam sobie sliczne niebieskie baletki, a co;-):laugh2:
ja wczoraj na ta chandre zaszalalam i trzy pary butow kupilam...a co tam, nie ma ciazy to cos mi sie nalezy od zycia:happy::happy:
Witam
Ja też wcinam ale tylko pomarańcze.Poszłam za radą koleżanki i jak dopada mnie głód wieczorem to obieram jedną i zjadam i wiecie co wystarcza i nie chcę mi się jeśc.;-)
Witaj Kropeczko ja niestety nie znam się na badaniach plemniczków więc nie pomogę.Mój nie chciał iść zbadać swoich stwierdził że to dla niego stresujące iść i sobie tam zrobić dobrze i musi się do tego nastawić:wściekła/y:.Mam mu dać trochę czasu tak powiedział.Tłumaczę ale on swoje:crazy:
moj zrobi w nastepnym tygodniu - akurat jak bede miala @
po niekąd on poprostu nie umie ze mna na ten temat rozmawiać a ja potrzebuje rozmowy a nie tylko wymiany paru informacji i tyle
zamkna sie w sobie chyba albo nie potrafi mi pomóc nie rozumie ze mnie trzeba przytulić i powiedzieć że napewno sie uda juz niedługo

to uciekaj i owocnych przytulanek życzę
faceci to nas nigdy nie zrozumieja - moj tez nie mogl zrozumiec czemu ryczalam jak przeczytalam wynik bety wczoraj,...
trzymajcie za mnie kciuki bo mam dzis rozmowe o prace!!
trzymalam,
a czemuś ty robiła prolaktyne przez @ prolaktyne robi sie przed owu!!!!! ;-)

cześć smutasku! :sorry: kciuki za rozmowe oczywiscie zaciskam! a z ta betka może warto jednak!?:eek:

ja wczoraj nasiedzialam sie u kardiolog 3 godziny!!!!!!! ale warto wiec czekalam ... dostalam leki i wyslala mnie na badania ktore dzisiej juz zrobilam i mam krwiaczka pod skora!! :confused2: ale nie boli wiec good! :tak:
podejzenie padlo na:
1. alergie ze to astma mocno oddzialywuje na serce
2. spadki jonow typu potas magnec wapn sod! ktore dzisiej wlasnie sprawdzilam jutro wyniki wiec jakby cos to sie jutro okaze!!! :sorry:
leki biore juz od wczoraj w zwiekszonej dawce i jest dobrze staram sie na razie nie brac uspokających no i zaczynam sie cieszyc w koncu wyjazdem!!! :-)
no to dobrze ze kardiolog ci pomoze - mnie wlasnie kilka dni temu jakas alergia dopadla i tez juz jestem na antyhistaminowych - moj maly dzis tez tak oczy tarl i chyba tez ggo cos uczulilo wiec dalam mu zyrtec i zobaczymy...
co do prolaktyny to dzien nie ma znaczenia bo ona jest taka sama w calym cyklu.. zmienia sie tylko w ciagu doby - po jedzeniu, podczas stresu i takie tam...tak wyczytalam w necie:-):-):-)
Forum Ginekologiczne - Niepłodność kobieca. Interpretacja wyników badań hormonalnych. Część 1. Hormony przysadkowe.
Jutro idę do frzjerki i zastanawiam się czy nie poczynic jakiś większych zmian, bo juz od dłuższego czasu mam taką samą fryzurkę...??? Kolor na pewno zostawię, ale może coś inaczej przyciąć?? idę do nowej fryzjerki, to może ona cosik wymyśli...:tak:
ja mialam wczoraj do fryzjera isc ale mi sie fryzjerce dziecko rozchorowalo i byla inna na zastepstwie ale innej to ja sie dotknac nie dam...poczekam choc zaroslam juz strasznie...i kolor odrosl:-:)-:)-(
Robiłam w Diagnostyce - wyrobiłam sobie jakąś kartę (rabatową przy okazji) i wyniki zobaczyłam na ich stronie internetowej, nie musiałam do nich iść. Bardzo fajna sprawa - poryczałam sie w domu a nie w przychodni:eek:
ja tez tam robie - szybko i profesjonalnie...


A i 2 IUI w piątek!:happy:

czas szybko leci jak "sledzimy" innych tylko mnie sie jakos slimaczy - trzymam kciuki za udana IUI
Dziewczyny a ile czekałyście zanim gin podjął jakieś konkretne działania czyli badania, wprowadzenie clo, duphastonu i całej reszty?
Ile cyklów minęło?
u mnie dzialal od razu bo poszlam po trzech miesiacach staran i z racji wieku powiedzial, ze dzialamy od razu...
Witajcie lasencje !!!

Wróciłam z USG.
Dzidzia robiła fikołki-szokujący widok :-)
Ma 4,5 cm (skończone 11 tygodni i 1 dzień)
ciesze sie ogromnie i jak ten czas leci - dla mnie to trzy cykle staran a dla ciebie 12 tygodni ciazy:-):-):-) pieknie!!!
 
dziekuje bardzo Szafirku! Kochana jestes-bardzo!!!!
To Ty jestes kochana!!A ja doceniam takich ludzi,bo wokol mnie mnostwo dupkow.
a dzisiejszy dzien w pracy naprawde mi dal popalic.ciekawe czy jutro powtorka z imprezy...

Mogę polecić bardzo dobrą panią dr,ginekolog-endokrynolog
Dr.Urszula Stopińska-Gruszak.
ul.Sabały 18 tel.501-420-610
tj.Ochota gabinet jest w bloku przy małym cpn orlen.
Jedyny problem to opóżnienia w godzinach wizyt ale lekarka jest dobra przyjeżdzają do niej ludzie z całej Polski.
dzieki wielkie :-) a w jakim szpitalu ona pracuje??
bo ja sie zastanawilam nad rodzeniem w sw.zofii (boze! chyba jestem walnieta,bo nawet w ciazy jeszcze nie jestem) i w zwiazku z tym szukalam stamtad lekarza
 
A tak wogole to @ nie ma i nie mam tez zadnych objawow na @... Czy myslicie, ze moze jednak sie udalo - choc trudno w to uwierzyc jak beta dzien przed planowana @ byla poniozej 1... nie dosc ze ciazy nie ma to jeszcze sie franca spoznia...
 
Szafirku wyniki betki mam jutro o 18stej mam dzwonić. chyba o***ieje do jutra bo @ nie ma do tej pory a jutro mam 41dc normalnie szok co sie ze mną podziało.

bedzie dobrze kochanie!!!! 3mam kciuki!
dziewczyny jak to jest z tą betką bo tak czytam o tym i wychodzi ze dopiero 3 tydzień ciaży jest uwzgledniony czy jakos tak że wtedy jest poziom taki ze wskazuje na ciaze?? a ja dzis mam 4 lub 5 (bo raz mam 35 a raz 36 dniowe cykle) dzień jak mi sie spóźnia @ czy beta napewno wykryje fasolkę?/
pewnie uznacie ze mam paranoję ale co tam zapytać wole niz sie gnębić tym.

Berbnadko-beta pokazuje ciaze 10 dni po zaplodnieniu...wiec na pewno wyjdzie u Ciebie jesli jestes w ciazy.
kropeczko kochana nie denerwuj sie na zapas , naprawde nie ma po co, idz do lekarza niech ci powie co i jak..... a tak wogole to sobie mysle ze lepiej ze wiesz jesli tak jest i np pojdziecie na IUI to przynajmniej dzieciątko bedzie zdrowe, a jakbys nie wiedziala to nawet n ie chce o tym myslec..... tak mialo byc sloneczko wiec sie nie smutaj...
ja tez niedlugo ide z malzem na badanie nasienia i wole wiedziec jesli cos jest nie tak:tak:
buziolki dla ciebie :*** az z koszałkowa!!!:-D

dziekuje kochanie...bardzo dziekuje!
Marzenixx...ja wogole jakos sobie jeszcze z tego chyba nie zdaje sprawy, bo to ostatnia rzecz jakiej sie spodziewalam.
Nie wiem nawet cyz jakies witaminy dla m itd cokolwiek by zmienily i czy leki jakie bral maja na to wplyw czy to poprostu tak wyglada, ze nie mamy sznas a nawet bardziej nie powinnismy nawet myslec o naturalnym poczeciu z uwagi na te wady....boze moze to bylo powodem moich 2 wczesnyhc poronien...sama juz nie wiem...a maz chyba nie zdaje sobie z tego sprawy zupelnie...pojechal do rodzicow i wogole chyba nie wie jak zle te wyniki...bo chyba zle z tego co pisza tu nam dziewczyny...
 
bedzie dobrze kochanie!!!! 3mam kciuki!


Berbnadko-beta pokazuje ciaze 10 dni po zaplodnieniu...wiec na pewno wyjdzie u Ciebie jesli jestes w ciazy.


.
ja tak nie mysle bo 2 testy ciażowe nie mogą kłamać ale tak dla pewnosci zrobiłam żeby isc do lekarza i zbadać dlaczego mi sie ten cykl tak popierniczył

nie smutaj sie kochana napewno znajdziecie jakieś wyjscie z tej sytuacji i albo uda sie wzmocnić plemniki męza albo IUI zrobicie teraz są różne mozliwosci, przytulam cie mocno kochana
 
reklama
Witam Sie..

Padam na puszczem o 7 rano telefon od rodzicow, ktorzy pojechali po towar (nie mylic z marychą).. i dzwonia ze 15km przed nadarzynem sie rozkraczyli.. no to kombinowanie lawety i heja pod warszawe prawie 300km w jedna strone i zeszlo nam sie w sumie 12h z postojami zalatwianiem lawety, oddaniem jej i takie tam..

w kazdym razie czytam pobieznie co nabazgrałyscie.. jestem na 1809 i reszte jutro doczytam..
poza tym napaza mnie lewy jajnik.. czasem prawy ale raczej lewe i to juz wczoraj podczas serduszkowania myslalam ze wyzione ducha.. a dzis to juz odlot totalny.. czyzbym poraz pierwszy czula owulacje tylko az juz? 13dc? zobaczymy kiedy tempka skoczy..

Pozdrawiam
i się żegam.. padam na pyszczek

PS Hanka trojaczków życze..
 
Ostatnia edycja:
Do góry