reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

To Ty jestes kochana!!A ja doceniam takich ludzi,bo wokol mnie mnostwo dupkow.
a dzisiejszy dzien w pracy naprawde mi dal popalic.ciekawe czy jutro powtorka z imprezy...


dzieki wielkie :-) a w jakim szpitalu ona pracuje??
bo ja sie zastanawilam nad rodzeniem w sw.zofii (boze! chyba jestem walnieta,bo nawet w ciazy jeszcze nie jestem) i w zwiazku z tym szukalam stamtad lekarza
Ta doktor chyba już nie pracuje w żadnym szpitalu,przyjmuje prywatnie,prowadzi badania naukowe i pisze artykuły.Jest to lekarz od problemów np.z hormonami.
Ja trafiłam do niej z polecenia 6 lat temu miałam małą nadżerkę i wszyscy lekarze chcieli mi ją zamrażać itp a ta doktor wyleczyła mi ją lekami tzn.globulki i hormony.Po nadżerce nie ma śladu nawet i w dwa cykle się z tym uporałam.:tak:
Moja koleżanka rodziła w szpitalu na żelaznej i miała zagwarantowany tam poród bo chodziła tam do szkoły rodzenia.Opłaciła 1500zł za poród rodzinny i chyba sale jednoosobową.Moja są sąsiadka pracuje w tym szpitalu jako położna.
A tak wogole to @ nie ma i nie mam tez zadnych objawow na @... Czy myslicie, ze moze jednak sie udalo - choc trudno w to uwierzyc jak beta dzien przed planowana @ byla poniozej 1... nie dosc ze ciazy nie ma to jeszcze sie franca spoznia...
Myślę że raczej coś się popieprzyło z cyklem,beta by już pokazała fasolkę.
Rozumiem cię Gosiu bo ja też się łudziłam jak @ nie było a hcg było ujemne.Myslałam tak samo a może jednak się udało.I dupa @ przyszła w 37dc przy cyklach jakie mam zawsze 25-26dni.

bedzie dobrze kochanie!!!! 3mam kciuki!


Berbnadko-beta pokazuje ciaze 10 dni po zaplodnieniu...wiec na pewno wyjdzie u Ciebie jesli jestes w ciazy.


dziekuje kochanie...bardzo dziekuje!
Marzenixx...ja wogole jakos sobie jeszcze z tego chyba nie zdaje sprawy, bo to ostatnia rzecz jakiej sie spodziewalam.
Nie wiem nawet cyz jakies witaminy dla m itd cokolwiek by zmienily i czy leki jakie bral maja na to wplyw czy to poprostu tak wyglada, ze nie mamy sznas a nawet bardziej nie powinnismy nawet myslec o naturalnym poczeciu z uwagi na te wady....boze moze to bylo powodem moich 2 wczesnyhc poronien...sama juz nie wiem...a maz chyba nie zdaje sobie z tego sprawy zupelnie...pojechal do rodzicow i wogole chyba nie wie jak zle te wyniki...bo chyba zle z tego co pisza tu nam dziewczyny...
Kropeczko kochana wiem jak się zamartwiasz.Ja myślę że musicie te wyniki skonsultować z dobrym lekarzem On rozwieje wasze wątpliwości i będziecie wiedzieć na czym stoicie.Czy kuracja lekami przyniesie skutek i czy te poronienia mogły być tego przyczyną.

Witam Sie..

Padam na puszczem o 7 rano telefon od rodzicow, ktorzy pojechali po towar (nie mylic z marychą).. i dzwonia ze 15km przed nadarzynem sie rozkraczyli.. no to kombinowanie lawety i heja pod warszawe prawie 300km w jedna strone i zeszlo nam sie w sumie 12h z postojami zalatwianiem lawety, oddaniem jej i takie tam..

w kazdym razie czytam pobieznie co nabazgrałyscie.. jestem na 1809 i reszte jutro doczytam..
poza tym napaza mnie lewy jajnik.. czasem prawy ale raczej lewe i to juz wczoraj podczas serduszkowania myslalam ze wyzione ducha.. a dzis to juz odlot totalny.. czyzbym poraz pierwszy czula owulacje tylko az juz? 13dc? zobaczymy kiedy tempka skoczy..

Pozdrawiam
i się żegam.. padam na pyszczek
Ja wczoraj wieczorem też czułam jak szaleje mój prawy jajnik.W środe wieczorem robiłam test owulacyjny i były dwie identyczne kreski.Na wszelki wypadek powturzyłam (zmusiłam) mojego do przytulanek wczoraj wieczorem.I tak wyszło 11,13,14 dc mam nadzieje że dobrze trafiłam.

karola.de mamy ślub tego samego dnia :-)
Ooo to fajnie:-) Razem postawimy dziewczyną na BB weselną buteleczkę.:-D

z tym l4 to nie wiem,bo podstawe mam najnizsza krajowa,a z dodatkami wychodzi znacznie wiecej,a M powinien miec spokoj,bo jest prawa reka szefa,wiec raczej nie podskoczy
Dacie rade a jak będziesz się żle czuła to nie ma się co zastanawiać tylko na zwolnienie.Ja mam podobną sytuacje mała pensja duża premia i prowizja.I wiem że na zwolnieniu będą marne grosze ale mam to w nosie będzie skromnie najwyżej na życie wystarczy.

dziewczyny na mamusiach nowa fasolka!!:-D:-D
a u nas co taki zastój ???????
To super wiadomości.Boże no niech się tu u nas jakiś wysyp zrobi licze na ten maj 10 fasolek u nas co wy na to:-D:-D:-D
 
reklama
dzieki dziewczyny, ale nie smutam sie, wiedzialam ze nic z tego i sie nie nastawialam, chyba pierwszy raz... wiec jest ok:tak: chyba zaczyna mi sie zmieniac myslenie i juz sie tak nie nakrecam.....;-):tak:
 
reklama
witam znowu zamiast pisać prace czytam co napisałyście :-) co do bety jak kiedyć poszłam ją zrobić to laborantka powiedziała mi że jeśli chce sprawdzić czy jestem w ciąży to powinnam zrobić samo hcg,
 
Do góry