reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

To naprawdę super!!:tak::-D
Też bym juz chciała chodzic do ginki i sprawdzac co z moim bejbikiem... ale najpierw trzeba się o niego postarac:-D

Wiecie co dziewuszki..
Dziś rano poszłam do lazienki i na majteczkach ujrzałam brązową plamkę.. na @ za wcześnie bo jeszcze 9 dni do niej. Myślałam na początku, że ( przepraszam za określenie:zawstydzona/y:) to poprostu po wczorajszej kupce, ale to niemożliwe..już nie mówię tych pobrzydliwości:-D Powiedziałam M rano a on na to, że jakby było po kupce to nie byłaby to plamka tylko kreska:-D
Tak się śmialismy, że szok:laugh2: Ale nadal jestem zaniepokojona:-(
No i przepraszam jeszcze raz za tą "kupkę":sorry:
witaj Aga postarasz sie zobaczysz już niedługo będziesz biegać do gina i sprawdzać jak rosnie twoje maleństwo:tak::tak::-):-)

ja ci nie pomoge skąd ta plamka bo nie mam pojęcia co to moze być a ja dalej mam to uczucie mokra i też sie zastanawiam co to jest, tak że jesteśmy dwie które sie zastanawiają i mają cichą nadzieję ze to fasolka:tak::-)
 
reklama
witaj Aga postarasz sie zobaczysz już niedługo będziesz biegać do gina i sprawdzać jak rosnie twoje maleństwo:tak::tak::-):-)

ja ci nie pomoge skąd ta plamka bo nie mam pojęcia co to moze być a ja dalej mam to uczucie mokra i też sie zastanawiam co to jest, tak że jesteśmy dwie które sie zastanawiają i mają cichą nadzieję ze to fasolka:tak::-)
Jesteśmy we dwie, dwie niewiadome...:-D
Już ja bym Ci powiedziała skąd te uczucie mokra ale nie chcę zapeszac:-p:tak::-D
Co do swojej plamki to może ja kosmici w nocy narysowali hahah:laugh2:
Bo tulilismy się z M w tym cyklu tylko dwa razy w 11dc i 13dc:sorry::eek:
 
Jesteśmy we dwie, dwie niewiadome...:-D
Już ja bym Ci powiedziała skąd te uczucie mokra ale nie chcę zapeszac:-p:tak::-D
Co do swojej plamki to może ja kosmici w nocy narysowali hahah:laugh2:
Bo tulilismy się z M w tym cyklu tylko dwa razy w 11dc i 13dc:sorry::eek:
ja też się boje zapeszyć ale z drugiej strony to w to nie wierzę a tak mnie korci zatestować ale wytrzymam muszę :tak:;-)
nigdy nic nie wiadomo moze jednak los sprawi ci niespodziankę :tak::-)

właśnie ogladam na allegro śliczne ubranka dla dzieci i wielkiego Kubusia Puchatka dla mojego chrześniaka
 
Co do czasu ćwiczeń to ma być conajmniej 30 min (napisałam to co powiedział mi lekarz) a ponieważ jakieś pół roku temu odpuściłam sobie wszelkie ćwiczenia to musze stopniowo zwiększać czas.
Loree Zelixa to tabletki odchudające czyli przece wszystkim zmniejszające apetyt (działają na ośrodek głodu w mózgu- tak najprościej mówiąc), wydawany jest tylko na recepte, trzeba mieć zdrowe serce i wątrobe. Pewnie zaraz ktoś mi napisze że wystarczy silna wola i poco sie faszerować chemią tylko że ja już rok walcze a kg zamiast ubywać to przybywa i czuje że hormonki coraz bardziej mi szaleją więc mam już dść tego:no:
 
Loree, ja kupuję w tabletkach. Chrom organiczny, jest tez chrom z błonnikiem. Nie pamiętam firmy, ale są różne. Kupuje na listki. Tani. Za listek 20 szt ok 5 zł. Biorę jedna dziennie. generalnie nie należy przesadzać, bo nadmiar chromu też nie jest dobry podobno. I nie działa tak chop siup po 1 tabletce:-) Mnie zmalała ochota na słodycze, ztn, nie to że nie jem w ogóle:-) Ale już nie trzaskam drzwiczkami w domu jak mnie najdzie i nie jem całej czekolady na raz, tak jak potrafiłam przed okresem:-D

Dzięki kochana Zajączku. Jesteś wielka ! Więc jest szansa, że przed @ nie będę mieszkać w lodówce? Miło mi to słyszeć, bo tak się obżeram, że aż mi wstyd! A jak długo można łykać chrom żeby nie przesadzić?

Powiedzcie mi kochane jak się robi cytat z długiego posta, żeby go w całości nie kopiować, tylko mały wybrany fragment? Jakoś tego nie wyczaiłam jeszcze!
 
MARZENIXX :-)


Napisalam Ci ta instrukcje obslugi ff tak wg mojego uzytkowania.... nie bylo mnie wczoraj...trzeba wejsc na chart w lewym gornym rogu i wtedy wyswietla Ci sie dni kalendarza i nacisnac np 15 kwiecien i otworzy Ci sie okno gdzie sie wszystko notuje : tempka, sluz, godzina, przytulanki i potem save i next i Ci przeskakuje na kolejny dzien a jak sie pokielbasilo calkowicie skasuj cykl i sprobuj od nowa: po lewej jest kolumna i dajesz: cykles potem delete cykles, delete i confirm delete i zrob od nowa cykl inne objasnienia: Wchodzisz tak po kolei zapisujac codziennie cykl: strona ff, logujesz sie i.....

CHART - lewy gorny rog naciskasz i wyskakuje Ci kalendarz z dniami tygodnia i jaka to data wiec dajesz pierwszy dzien miesiaczki, naciskasz np 20 kwiecien otwierac Ci sie tabelka do zapisu na ten dzien i :

1 okienko po lewej jasny fiolet - PRIMARY :

1. Temperature: - temperatura wspisujesz temperature + godzine np: 06:30 am (czyli rano)

2. Cervical Fluid:- sluz (sucho, lepko/lepki - nieplodny, kremowy-nieplodny, wodnisty -plodny, jajko kurze - plodny)

3. Menses/Spotting: - miesiaczka (plamienie, lekka, srednia, mocna - jak dasz plamienie to tylko zaznaczy Ci "*" i nie oznacza to konca cyklu !! bo cykl sie konczy i zaczyna jak krew czyli conajmniej jak dasz : light, medium czy heavy)

4. Intercourse/Insemination: serduszkowanie: am- rano, pm-wieczorem, both - i tak i tak, yes - obojetnie kiedy (ogolnie), no - wogole, IUI -inseminekcja

Nastepnie SECONDARY :

1. Cervix - jest to szyjka jak ja badasz to:
Position - nisko, srenio, wysoko polozona,
Opening - zamknieta, srednio, otwarta
Texture - twarda, srednia, miekka

Nastepnie - TESTS: sa to testy owu, ciazowe sikane i z krwi sie zaznacza + - dodatni, - ujemny, OPK - owulacyjne testy i jak zaznaczysz + na wykresie na zielono sie zakresli kwadracik i plusik tak samo z ciazowymi,

Na koncu SPECYFIC i MEDS - czyli dodatkowe rzeczy jak bole glowy, brzucha okoloowulacyjne, jest tego duzo trzeba poczytac a meds - leki

Potem dajesz wszystko na SAVE & NEXT - i przeskakuje Ci na kolejny dzien i robisz wszystko tak samo :-) uffff a inne kolumny jak calendar, wheel to juz tak nie korzystalam szczegolowo :-)
 
dziewczyny może Wy mnie poratujecie, strasznie wypadają mi włosy, mam już połowe tego co miałam :-( jeszcze troche i będę łysa, może którać mi poleci jakieś tabletki,odżywki cokolwiek byleby pomogło..
 
reklama
dziewczyny może Wy mnie poratujecie, strasznie wypadają mi włosy, mam już połowe tego co miałam :-( jeszcze troche i będę łysa, może którać mi poleci jakieś tabletki,odżywki cokolwiek byleby pomogło..
slonko pytanie od czego te wloski ci wypadają!!!! moze warto zrobic sobie jakies badanka zmienic dietke! ogolnie na wloski i paznokcie jest wsio co ze skrzypu polnego robione! zmien tez szampon warto w takim przypadku zainwestować w apteczny! ;-)

no ja zadzwonilam do wydzialu transportu!
i co
mam sie zglosic do <lekarza uprawnionego do badania kierowcow> nie zaden medycyny pracy czy okulista!!!! :eek:
 
Ostatnia edycja:
Do góry