reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
witajcie,

wpadłam na male pogaduchy:)

ostatnio sobie wróżyłam z obrączki powieszonej na nitce ile i jakie będe miała dzieci:) normalnie stara a głupia jestem jak bucisko jakieś:)

wyszło mi ze 3, pierwsza dziewczynka:) zobaczymy czy się sprawdzi
witaj Katarzynko testy doszly wczoraj bardzo ci dziękuję:tak::-)
ja sobie nie wróżyłam tak jeszcze może spróbuję .........
ty sie lepiej z tego nie smiej w mojej rodzinie sie wsio zgodzilo z ta wrozbą! niestety wychodzą tez ciąze ktore nie doczekaly sie porodu! :confused2: mi wychodzi 2 najpierw chlopak a potem dziewczynka wiec uklad idealny!:laugh2:
ale właśnie ja też słyszałam a nawet znam takie osoby którym sie ta wróżba spełniła może cos w tym jednak jest:tak:
 
Wczoraj byłam u ginki.
Szyjka zamknięta i się nie skróciła, zmieniła tylko położenie względem miednicy.
W czwartek mam usg to obejrzymy też szyjkę dokładnie. Serduszko dzidzi elegancko bije. Ginka mi powiedziała, że jeszcze przez 3 tygodnie nie poczuje ruchów bo dzidzia jest nisko :confused2:
I najlepszy teks ginki " Normalnie bym powiedziała, żeby przyszła pani za 4 tygodnie ale powiem żeby za 3 bo i tak pani przyjdzie wcześniej" :-D:-D Dokładnie ;-)
A i przez 3 tygodni przytyłam 1,2kg ;-);-)
Witaj Kasiu:-)
super wiesci!!! :-):-):-) a ja sie wlasnie zastanawialam gdzies ty sie podziala!!! :eek: .... nie ładnie tak znikać! a jak tam samopoczucie ogolne?!

mam pytanie z innej beczki!!!!!!!!!
skonczylo mi sie prawo jazdy mialam wydane na 5 lat (wzrok) co musze teraz zrobic zeby je przedluzyć!? bo sie pogubilam!!! :eek:
myslalam ze musze isc tylko do uprawnionego okulisty po zaswiadczenie a teraz przeczytalam ze jeszcze do jakiegos lekarza medycyny pracy??? :eek::confused2: niech mi to ktoras wyjasni! blagam!!!!!
 
Witam się tak w ogóle!!!
WItam, witam:-p:tak::-D

Czesc moje kochane staraczki!ale za wami tesknilam.nawet nie zabieram sie do czytania,bo tyle naskrobalyscie,ze nie dam rady nadrobic.witam nowe staraczki.fajnie,ze jest nas coraz wiecej.moj weekend byl cudowny,duzo spacerow,swiezego,morskiego powietrza i pysznego jedzonka.jeszcze dzisiaj i jutro leniu****e,ale w czwartek juz do pracy(ochyda:crazy:).dzisiaj moj M ma oddac nasienie do badania,mam nadzieje,ze wyniki beda dobre.bardzo sie rano stresowal,ale wcale mu sie nie dziwie(trzymam za niego kciuki).w maju do pani doktor i zobaczymy co dalej.musze sie tez pochwalic,ze dostalam sie na wizyte u pewnej pani(nie lekarza,ale wyksztalconej po kilku fakultetach),ktora pomaga ludziom z problemami zdrowotnymi.moja kolezanka jezdzi do niej i spytala o moj przypadek tzn.,ze jestesmy z mezem zdrowi,ale nie mozemy juz tak dlugo zajsc w ciaze i ze to prawdopodobnie taka blokada.pani powiedziala,ze juz miala wiele takich przypadkow(ma swoja praktyke juz 20 lat)i juz wiele dzieci urodzilo sie po wizytach u niej.moze wiekszosc z was uzna to za glupote,ale jesli to mogloby mi pomoc,to uwierze nawet w szklana kule.pozdrawiam was dziewczynki cieplutko i obiecuje,ze juz bede na biezaco.poki co @ juz sobie poszla i teraz czekam na owu.wierze,ze bedzie dobrze!buziaki!:-);-):-);-):-);-)
Warto spróbowac:tak::-D Skoro juz tylu osobom pomogła to naprawdę warto, a nóż widelec Wam też pomoże:tak:Będę trzymac kciuki.:tak:

Witajcie kochane, mam nadzieje, że jeszcze mnie pamiętacie ;-)

Kinguś oczywiście, że Cie pamietamy!!:tak: Ja pamietam CIę już jak byłaś na staraczkach 2008 :-D

witajcie,

wpadłam na male pogaduchy:)

ostatnio sobie wróżyłam z obrączki powieszonej na nitce ile i jakie będe miała dzieci:) normalnie stara a głupia jestem jak bucisko jakieś:)

wyszło mi ze 3, pierwsza dziewczynka:) zobaczymy czy się sprawdzi
też kiedyś sobie wrózyłam ale już daaawno, już nie pamietam nawet co mi wyszło:-p:-D

Wczoraj byłam u ginki.
Szyjka zamknięta i się nie skróciła, zmieniła tylko położenie względem miednicy.
W czwartek mam usg to obejrzymy też szyjkę dokładnie. Serduszko dzidzi elegancko bije. Ginka mi powiedziała, że jeszcze przez 3 tygodnie nie poczuje ruchów bo dzidzia jest nisko :confused2:
I najlepszy teks ginki " Normalnie bym powiedziała, żeby przyszła pani za 4 tygodnie ale powiem żeby za 3 bo i tak pani przyjdzie wcześniej" :-D:-D Dokładnie ;-)
A i przez 3 tygodni przytyłam 1,2kg ;-);-)
To naprawdę super!!:tak::-D
Też bym juz chciała chodzic do ginki i sprawdzac co z moim bejbikiem... ale najpierw trzeba się o niego postarac:-D

Wiecie co dziewuszki..
Dziś rano poszłam do lazienki i na majteczkach ujrzałam brązową plamkę.. na @ za wcześnie bo jeszcze 9 dni do niej. Myślałam na początku, że ( przepraszam za określenie:zawstydzona/y:) to poprostu po wczorajszej kupce, ale to niemożliwe..już nie mówię tych pobrzydliwości:-D Powiedziałam M rano a on na to, że jakby było po kupce to nie byłaby to plamka tylko kreska:-D
Tak się śmialismy, że szok:laugh2: Ale nadal jestem zaniepokojona:-(
No i przepraszam jeszcze raz za tą "kupkę":sorry:
 
Wczoraj byłam u ginki.
Szyjka zamknięta i się nie skróciła, zmieniła tylko położenie względem miednicy.
W czwartek mam usg to obejrzymy też szyjkę dokładnie. Serduszko dzidzi elegancko bije. Ginka mi powiedziała, że jeszcze przez 3 tygodnie nie poczuje ruchów bo dzidzia jest nisko :confused2:
I najlepszy teks ginki " Normalnie bym powiedziała, żeby przyszła pani za 4 tygodnie ale powiem żeby za 3 bo i tak pani przyjdzie wcześniej" :-D:-D Dokładnie ;-)
A i przez 3 tygodni przytyłam 1,2kg ;-);-)

Witaj Kasiu:-)

Co do ruchow u mnie gin mowil ze przy pierwszej ciazy t 20-22 tydzien :-) ja poczulam w 22, teraz wczesniej bo to 2 ciaza ale typowe kopniaki chyba 19-20 :-) Aaa i ja na plusie 4-5kg jakos tak
 
witajcie,

wpadłam na male pogaduchy:)

ostatnio sobie wróżyłam z obrączki powieszonej na nitce ile i jakie będe miała dzieci:) normalnie stara a głupia jestem jak bucisko jakieś:)

wyszło mi ze 3, pierwsza dziewczynka:) zobaczymy czy się sprawdzi

tez sobie wrozylam tylko ze na plec wyszla mi dziewczyna a teraz chlopiec :-)
 
mam pytanie z innej beczki!!!!!!!!!
skonczylo mi sie prawo jazdy mialam wydane na 5 lat (wzrok) co musze teraz zrobic zeby je przedluzyć!? bo sie pogubilam!!! :eek:
myslalam ze musze isc tylko do uprawnionego okulisty po zaswiadczenie a teraz przeczytalam ze jeszcze do jakiegos lekarza medycyny pracy??? :eek::confused2: niech mi to ktoras wyjasni! blagam!!!!!
Kochana zgadza się, musisz wybrac się do lekarza medycyny pracy.Ale przedtem raczej do okulisty.. Lekarz medycyny pracy po obejrzeniu zaświadczenia i zbadaniu Ciebie wyda Ci zaświadczenie. A dalej to nie wiem:-p
 
super wiesci!!! :-):-):-) a ja sie wlasnie zastanawialam gdzies ty sie podziala!!! :eek: .... nie ładnie tak znikać! a jak tam samopoczucie ogolne?!

skonczylo mi sie prawo jazdy mialam wydane na 5 lat (wzrok) co musze teraz zrobic zeby je przedluzyć!?
Mdłości mijają i ogólnie jest dobrze tylko czasem coś zakłuje, zaboli pociągnie ;-);-)
A z wymianą to nie mam pojęcia ale też mi się nie długo kończy. Można zadzwonic do urzędu miasta i się w informacji spytać.


Wiecie co dziewuszki..
Dziś rano poszłam do lazienki i na majteczkach ujrzałam brązową plamkę..
Może to zagnieżdżanie.

Co do ruchow u mnie gin mowil ze przy pierwszej ciazy t 20-22 tydzien :-) ja poczulam w 22, teraz wczesniej bo to 2 ciaza ale typowe kopniaki chyba 19-20 :-) Aaa i ja na plusie 4-5kg jakos tak
Ja bym chciała już czuć, wiedzieć że maluszek tam siedzi i ma się dobrze;-)

W czwartek idziemy na usg tym razem M wejdzie ze mną do gabinetu ;-):tak::tak::-)
 
reklama

Co do imion to na dzien dzisiejszy
chlopiec dostanie imie: Chris czyta sie KRIS
a dziewuszka dostanie: Lyla czyta sie LAILA
jak widac typowo nie polskie imoina :tak: ale zawsze chcialam zeby moje dzieci nazywaly sie inaczej od wszystkich :sorry:

Lyla - przepięknie:-)

Witam poniedziałkowo! :-) nareszcie necik ruszyl w pracy! :-)

dla dziewczynki LIDIA :-) (Lidka) tak na 90% bo moze jak bede kruszyne trzymac w rekach to zmienie zdanie! :-D a dla chlopca to brak po za kilkoma takiego super pewniaka! podoba nas sie Radek Kuba Robert ostatnio też Borys i Bruno, Kacper, Konrad itp moge tak jeszcze dlugo :-D
:-D:-D:-D:-D

Bruno i Konrad takie dostojne i przepiękne. Nawet o tym nie pomyślałam.

a wogole to wlasnie zjadlam pierwsze w tym roku truskaweczki!!!! mniam mniam!!:-D

Smaka Kobieto mi narobiłaś!!!!

Co wy z tymi truskawkami? Już są naprawdę dobre? Ostatnio oglądałam w sklepie to takie jakieś mutanty były i nie wyglądały na smaczne:no:

Nie lubię tych pierwszych, przerośniętych, zdaje się mi, że są takie bez smaku:-p

ja tez za kawą nie przepadam... jesli pije to tylko Jacobs złotą rozpuszczalną , jedną łyżeczkę i kupa mleka!!:-)

Mi po kawie to tylko chce się siusiu a jak z mlekiem to dochodzi senność. Działa na mnie na odwrót:nerd:

Agniesiak... Malinowa jest najgorsza moim zdaniem - nie polecam. Dobra jest też z opuncją figową....aaaaaa, ja mam obowiązkowo także od n ich zielona z miętą (dobra po świętach;-))
Ja kawę piję najczesciej rozpuszczalną Maxwell House ale brązową. Bez niczego.Ale nie jestem smakoszem kawy. Wolę dobrą herbatkę:-)

Z opuncją piłam. Nawet smaczna.
Co do napojów, herbat itp. Ostatnio zaczełam pic zioła, a to na trawienie, na żołądek, na wątrobę, na cerę......... Tak z połową łyżeczki cukru nie są złe, nawet wspaniale smakują, a i waga przy nich nie rośnie woda się nie odkłada. Samo zdrowie. Polecam:-)

Hej!
Melduje, ze doleciałam, jestem w POLSCE, macie tu faktycznie piękną pogodę...i zaraz jade do mamy do szpitala...wiec wybaczcie moje ptaszynki kochane, ale nie mam teraz czasu was podczytac...a nazbieralo mi się z 30 stron zleglych...będe czytala jutro rano....wybaczcie więc ale nic nikiomu nie napisze, bo nie wiem jaki temat na tapecie:zawstydzona/y:

Od rana mam metlik, sprzatanie, gotowanie itd...dopiero teraz znalazlam chwilkę zeby sie odmeldowac...tak na wszelki wypadek... zebyscie o mnie nie zapmnialy...bo wiadomo to co by bylo gdyby...

Wczoraj prosto z lotniska pojechalismy do mamy-czuje sie lepiej, ale ma straszne nerwy, bo mialo nie bolec a bardzo boli ją noga, polowy nie czuje bo jakiś nerw padl i trzeba będzie okolo miesiąca by wrócił do pracy...ogólnie wymęczyli ją strasznie, ma dlugą ranę i siniaki na plecach wielkie...no ale zdaniem lekarzy udalo się wszystko :tak: i będzie z dnia na dzien lepiej, potrzeba tylko czasu....zrobilam jej dzisiaj pycha rosolek. zeby szybciej postawił ją na nogi:-)

Moja noga definitywnie nie lubi latac samolotem...w dodatku-lewa! Sluchajcie mam to samo z lewa nogą boli i spuchlo...prawa cmi a lewa szaleje teraz...chyba za bardzo ja przemęczylam chcac oszczedzic prawą...OMG...za tydzien mam rezonans...ale tylko tej prawej...bo wtedy jeszcze lewa była cacy...ciekawe co tam mi powychodzi:-)
Ok spadam pod prysznic i w drogę na Ślask do mamy!:-)
OK! Bawcie się dobrze i do potem...lub do jutra...musze już zmykać-pa!

A czy to czasami ciebie nie widziałam u mnie na polu, tak by sie dobrze składało, bo jak z BB znikłaś to boćka dzień w dzień u mnie widzę:-D

Dbaj o siebie i o mamusię. Pozdrawiam.

Witam!
Wesele poprawiło humor... od jutra zaczynam brać clo tym razem całą tabletkę właśnie rozmawiałam z lekarzem, wizytę przełożyłam na czwartek wtedy będzie pierwsze podglądanko!

Ktosiowa jak ci nie wstyd jeszcze wchodzić na te forum!

pozdrawiam!

No imprezowiczka wróciła:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

No a u mnie są pułapki słodyczowe - mój M ma cukrzycę więc mamy w domu zapas batonów na wypadek gdyby cukier mu spadł, bo wtedy grozi śpiączka, no i żeby się nie pzreterminowały to ja też podjadałam, ale od miesiąca ograniczam słodycze, bo tyję a nie chudnę mimo leczenia tarczycy:wściekła/y:

Niunia - może potrafi czarować ale musi w to uwierzyć:tak:

Tak, tak wytłumaczenie, by się nie przeterminowały:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

A tak na serio to chciał bym umieć czarować ale kuźwa jakoś to nie działa:wściekła/y::wściekła/y:

Nowe butki poprawiają humorek:-)ja to mam całą kolekcję butów, mój mąz to mi nawet zabrania kupować nowe, ale ja wcale go nie słucham, bo uwielbiam kupować butki:tak:

Oj mam to samo:-D

Rzeczywiście narazie żadnych kwietniowych fasolek! dziewczyny kto zacznie dobrą passe, trzeba odgonić tą złą aurę!

U mnie na ogrodzie nie chce fasola wykiełkować a co dopiero we mnie:-D

oooooooo tak tak!! ja tez choruje teraz na buty na koturnie!!!! Koniecznie musze sobie kupic!! nawet nie wiem jaki kolor ale tak tak koniecznie!!! juz sie nie moge doczekac!!!:-D:-D:-D

Ja ostatnio widziałam takie jakby tenisówki na wysokiej koturnie czarne z białymi elementami a z przodu malutka słodka czarna kokardka w białe paseczki. Tylko kór........... nie było rozmiaru:wściekła/y:

niedawno wróciłam od lekarza a jednak to przez torbiel niedostałam okresu:-(tak więc staranki na jakiś czas musze odłożyć, może to i lepiej jak sie odstresuje to efekty będą lepsze;-)

No to lecz się złotko i szybko zaczynaj starania.

nadwaga niesprzyja starankom, podobno jak to są problemy to strata 20% masy ciała daje dobre rezultaty (tylko wtedy gdy jest nadwaga). A co do metody odchudzania to poszłam na skruty troszkę i poprosiłam o recepte na zelixe (jak weszłam ostatnio na wage to sie przeraziłam 78 kg przy wzroście 165 cm:zawstydzona/y:), do tego dieta 1300-150 kcal i aktywność fizyczne 30 min trzy razy w tygodniu (conajmniej):tak:

Co do czasu ćwiczeń. Organizm przy wysiłku do 30 min pobiera zapasy tłuszczowe z wątroby dopiero po upływie tego czasu zaczyna pobierać z tkanki tłuszczowej podskórne.

Wczoraj byłam u ginki.
I najlepszy teks ginki " Normalnie bym powiedziała, żeby przyszła pani za 4 tygodnie ale powiem żeby za 3 bo i tak pani przyjdzie wcześniej" :-D:-D Dokładnie ;-)
:-)

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry