reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
DZIEŃ DOBRY KOCHANE STARACZKI
Ale sobie pospałam bo do 9.45 ale miałam pobudkę o 4.45 bo mój mężul do przcy dzisiaj wcześnie musiał jechać biedaczek ma tą pracę taka ze jak przychodzi do domu to tylko zje obiad i poszedł by spać a tu zawsze w koło domu cos do zrobienia:tak:
no bo sasiedzi to zawsze wiedza najlepiej jak innym zycie ukladac, ughh:baffled::baffled::baffled:
wracając właśnie do sąsiadów trzeba chyba im dać jakiś porządny pretekst do gadania skoro tak sie moim życiem interesują to trzeba coś nietypowego zrobić i się dopiero będzie działo:tak::rofl2::laugh2:
 
Zajączku chrom jest w tabletkach? Ile się tego łyka? I jak z jego ceną? Nie chcę się zbłaźnić w aptece;-)
Loree, ja kupuję w tabletkach. Chrom organiczny, jest tez chrom z błonnikiem. Nie pamiętam firmy, ale są różne. Kupuje na listki. Tani. Za listek 20 szt ok 5 zł. Biorę jedna dziennie. generalnie nie należy przesadzać, bo nadmiar chromu też nie jest dobry podobno. I nie działa tak chop siup po 1 tabletce:-) Mnie zmalała ochota na słodycze, ztn, nie to że nie jem w ogóle:-) Ale już nie trzaskam drzwiczkami w domu jak mnie najdzie i nie jem całej czekolady na raz, tak jak potrafiłam przed okresem:-D
 
Witajcie kochane, mam nadzieje, że jeszcze mnie pamiętacie ;-);-)
hej laski...
boshe za dlugo dzis spalam i jakos kupy sie nie trzyamam..... wymeczyla mie ta moja myniula, we wtorek wyjezdza i pewnie znowu ja zobacze za pol roku:-:)-(
Szybo minie i znów się zobaczycie :tak::tak:

Witajcie Dziewczyny
Czy w tym kwietniu nie bedzie zadnej fasolki :szok::eek:
Witaj kochane. Jak się tata czuje??
A fasolki muszą być, przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
jest 13 dc i nic... nie bola mnie jajniki jak poprzednio, testy owulacyjne negatywne... co jest nie tak?? bardzo prosze o odp...
Spokojnie poczekaj bo owulka może się troszkę przesunie.

no a ja dostalam @ jupi!!!!! :-D pierwszy i mam nadzieje ostatni raz tak sie z tego ciesze! a to dlatego ze nie dosc ze trafil mi sie cykl 28dniowy - ja mam min 32!!!!
to dzieki temu na urlopie bedzie owulka! :-D:-D:-D:-D
Niech to będzie ostatnia @ :tak::tak::tak:

Hej!
Melduje, ze doleciałam, jestem w POLSCE,
Wczoraj prosto z lotniska pojechalismy do mamy-czuje sie lepiej, ale ma straszne nerwy, bo mialo nie bolec a bardzo boli ją noga, polowy nie czuje bo jakiś nerw padl i trzeba będzie okolo miesiąca by wrócił do pracy...ogólnie wymęczyli ją strasznie, ma dlugą ranę i siniaki na plecach wielkie...no ale zdaniem lekarzy udalo się wszystko :tak: i będzie z dnia na dzien lepiej, potrzeba tylko czasu....zrobilam jej dzisiaj pycha rosolek. zeby szybciej postawił ją na nogi:-)!
Niech mama szybko do zdrowia wraca i Ty też uważaj na swoją nóżkę :tak::tak:

niedawno wróciłam od lekarza a jednak to przez torbiel niedostałam okresu:-(tak więc staranki na jakiś czas musze odłożyć, może to i lepiej jak sie odstresuje to efekty będą lepsze;-)
Szybko się jej pozbędziesz i wrócisz do staranek;-)

Hey moje kochane dziewczynki.... jak ja za wami tęskniłam normalnie szok !!u mnie nadal nic nowego ...co do mojego torbielka czy co kolwiek to bylo na nastepnej wizycie juz tego nie bylo :-)
Witaj. Super, że torbiel zniknęła.

moze wiekszosc z was uzna to za glupote,ale jesli to mogloby mi pomoc,to uwierze nawet w szklana kule.pozdrawiam was dziewczynki cieplutko i obiecuje,ze juz bede na biezaco.poki co @ juz sobie poszla i teraz czekam na owu.wierze,ze bedzie dobrze!buziaki!:-);-):-);-):-);-)
Ja uważam, że wszystkiego można spróbować. Trzymam kciuki
 
witajcie,

wpadłam na male pogaduchy:)

ostatnio sobie wróżyłam z obrączki powieszonej na nitce ile i jakie będe miała dzieci:) normalnie stara a głupia jestem jak bucisko jakieś:)

wyszło mi ze 3, pierwsza dziewczynka:) zobaczymy czy się sprawdzi
 
witajcie,

wpadłam na male pogaduchy:)

ostatnio sobie wróżyłam z obrączki powieszonej na nitce ile i jakie będe miała dzieci:) normalnie stara a głupia jestem jak bucisko jakieś:)

wyszło mi ze 3, pierwsza dziewczynka:) zobaczymy czy się sprawdzi
ty sie lepiej z tego nie smiej w mojej rodzinie sie wsio zgodzilo z ta wrozbą! niestety wychodzą tez ciąze ktore nie doczekaly sie porodu! :confused2: mi wychodzi 2 najpierw chlopak a potem dziewczynka wiec uklad idealny!:laugh2:
 
Wczoraj byłam u ginki.
Szyjka zamknięta i się nie skróciła, zmieniła tylko położenie względem miednicy.
W czwartek mam usg to obejrzymy też szyjkę dokładnie. Serduszko dzidzi elegancko bije. Ginka mi powiedziała, że jeszcze przez 3 tygodnie nie poczuje ruchów bo dzidzia jest nisko :confused2:
I najlepszy teks ginki " Normalnie bym powiedziała, żeby przyszła pani za 4 tygodnie ale powiem żeby za 3 bo i tak pani przyjdzie wcześniej" :-D:-D Dokładnie ;-)
A i przez 3 tygodni przytyłam 1,2kg ;-);-)

Witaj Kasiu:-)
 
reklama
Witajcie kochane, mam nadzieje, że jeszcze mnie pamiętacie ;-);-)
Szybo minie i znów się zobaczycie :tak::tak:
A fasolki muszą być, przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
pewnie ze cię pamiętamy jakże by nie:-), jak sie czujesz jak maleństwo??
dlaczego sie nie będziesz u nas pojawiac??

a za fluidki bardzo dziekuję już magazynuje żeby mi szczęście przyniosły i oby sie @ nie pojawiła i już w sobotę .....nie zapeszam
 
Do góry