reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Cześć dziewczynki nie było mnie 2 dni i nawet nie chce patrzeć ile do nadrobienia :))) le spróbuję dać sobie jakoś z tym radę:)) Cały weekend byłam na uczelni i nie miałam siły do was zaglądać, a strasznie się za wami stęskniłam....
Co u was słychać??? Która testuje?? A może są jakieś nowe fasolki ?? mówić mi tu szybciutko :))
 
Cześć dziewczynki nie było mnie 2 dni i nawet nie chce patrzeć ile do nadrobienia :))) le spróbuję dać sobie jakoś z tym radę:)) Cały weekend byłam na uczelni i nie miałam siły do was zaglądać, a strasznie się za wami stęskniłam....
Co u was słychać??? Która testuje?? A może są jakieś nowe fasolki ?? mówić mi tu szybciutko :))

Niunians - Ty pisz raczej jak Ty się czujesz:-)
 
a do mnie małpa idzie wielkimi krokami....

e.... juz tam idzie...akurat do Ciebie....a moze skręci do sasadki?:-D
trzymam kciuki!

Ale ...Ewelaaaa...zeby nie było że ja podła czarownica jestem. Moja bratowa na ślubie i weselu była też w drugim miesiącu:-) I szalała jak się patrzy:) Piotruś zdrowy jak koń się urodził duży:-) Ma już 11 lat:happy2:

Moja bratowa w dniu swojego slibu i wesela byla w 5 mcu i szalala na calego!!!! Ale ja mysle, ze jednak jak najbradziej uwazac trzeba-wiec Ewelaa-poki co sie nie stresuj-bedzie super-zobaczysz! I mysle ze samopoczucie i instynkt samo ci podpowie co wolno a czego nie!
 
Kropeczko, ty to kochana jesteś strasznie:-)

ach....ja to fajnie byc kochanym:-):tak::-) w dodatku kochanym strasznie:szok::-D:szok:
buziaki Zajaczku ogromne!!!!!:-):cool2:

Cześć dziewczynki nie było mnie 2 dni i nawet nie chce patrzeć ile do nadrobienia :))) le spróbuję dać sobie jakoś z tym radę:)) Cały weekend byłam na uczelni i nie miałam siły do was zaglądać, a strasznie się za wami stęskniłam....
))
A mamusia zamiast sie oszczedzac to po uczelniach biega...jak sie czujesz slonko?
 
Heia moje pasiapsiulki!!!!
Stesknilam sie okropnie za wami:-)
Juz wrocilam z pracy...zaproponowali mi objecie odpowiedzialnosci za nasze male przedszkole..no zgodzilam sie...rodzice sa zadowoleni z mojej pracy no i maluchy juz tak mnie znaja ze lgna do mnie bardzo:-)
Z chumorkiem troche lepiej...leci z teci...no coz trzeba byc cierpliwym i czekac do maja na wizyte w klinice.Teraz zabieram sie do czytania bo musze prawojazdy zdac..wiec pa,pa...moze zajrze wieczorkiem!!!
Buzka slodziutkie moje:-)
 
Witam w ten piękny poniedziałek! Chociaż dla mnie taki sobie.Dzisiaj znowu się dowiedziałam ze prawdopodobnie moja znajoma jest w ciąży.Może by mnie to tak nie zdołowało tylko że nie ma męża a do swojego chłopaka przyjeżdża raz na miesiąc.Takim sie zawsze udaje. Może ja za bardzo się staram albo za bardzo pragnę tego dzieciątka.
 
Witam w ten piękny poniedziałek! Chociaż dla mnie taki sobie.Dzisiaj znowu się dowiedziałam ze prawdopodobnie moja znajoma jest w ciąży.Może by mnie to tak nie zdołowało tylko że nie ma męża a do swojego chłopaka przyjeżdża raz na miesiąc.Takim sie zawsze udaje. Może ja za bardzo się staram albo za bardzo pragnę tego dzieciątka.
Beatko.... Tak niestety jest...Pewnie nawet nie planowali dzidziusia:baffled: Ale nie możesz myśleć negatywnie... Jak masz doła to wpadaj do nas.:-) Lepiej mieć doła razem niż się smucić w samotności:-)
 
reklama
Witam w ten piękny poniedziałek! Chociaż dla mnie taki sobie.Dzisiaj znowu się dowiedziałam ze prawdopodobnie moja znajoma jest w ciąży.Może by mnie to tak nie zdołowało tylko że nie ma męża a do swojego chłopaka przyjeżdża raz na miesiąc.Takim sie zawsze udaje. Może ja za bardzo się staram albo za bardzo pragnę tego dzieciątka.

Beatko - każda z nas przechodzi takie chwile - kolejna ciąża wśród znajomych budzi smutek, ale w końcu i nam sie uda - musi:tak:
 
Do góry