reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Juz wrocilam z pracy...zaproponowali mi objecie odpowiedzialnosci za nasze male przedszkole..no zgodzilam sie...rodzice sa zadowoleni z mojej pracy no i maluchy juz tak mnie znaja ze lgna do mnie bardzo:-)
Z chumorkiem troche lepiej...leci z teci...no coz trzeba byc cierpliwym i czekac do maja na wizyte w klinice.Teraz zabieram sie do czytania bo musze prawojazdy zdac..wiec pa,pa...moze zajrze wieczorkiem!!!
Buzka slodziutkie moje:-)

Babo-kochanie-gratulacje!!!!!! No popatrz jak szybko awansik Ci sie dostal...jestem z ciebie moja droga bardzo dumna! Spisujesz sie pieknie!!!!

A co do kliniki-hop-siup i bedziesz juz po...bedzie wszystko dobrze-zobaczysz!!!!A czas tak szybko leci, ze ani sie nie obejrzysz....teraz zostal tylko kwiecien i juz bedziemy mialy maj....:-)

Witam w ten piękny poniedziałek! Chociaż dla mnie taki sobie.Dzisiaj znowu się dowiedziałam ze prawdopodobnie moja znajoma jest w ciąży.Może by mnie to tak nie zdołowało tylko że nie ma męża a do swojego chłopaka przyjeżdża raz na miesiąc.Takim sie zawsze udaje. Może ja za bardzo się staram albo za bardzo pragnę tego dzieciątka.

Witaj Beatko! Kochana, no tak wlasnie to bywa....ci co staraja sie za wszelka cene musza czekac miesiacami a kto sie nie martwi, nie mysli to czas-pras i jest bobas:tak:
A jak dlugo czekacie na malucha? masz juz jakies dzieciaczki? ile masz latek? tak wypytuje bo nie wiem nic wiecej o tobie...pewnie pisalas ale nie bylam na biezaco...
 
reklama
Witam!!!Miałam wczoraj dostac @ ale jej nie ma wiec jak sie nie pojawi to robie jutro testa:tak:

Hej Ada! kciuki zacisniete!!!! a jak temperaturka, mierzysz? testuj rano jak sie nie zjawi i zaraz wysylaj nam fluidki! cosik pachnie fasolką na wiosne....:-)

Andzia a Ty jak dzialasz juz??? suwaczek mowi ze wlasnie masz owulacje...
 
Dobra moje Kochane - zbieram się powoli.Trzymajcie kciuki!!! Jutro czekam na nowe info o nowych fasolinkach:) Trzymajcie się cieplutko:-):-)
 
Siemanko dziabągi


Szto tam slychac ? Ktoras dzis testowala ?
A mnie po prostu wkurza, jak mi moj pracownik przylazi do mnie i gada o ciazy swojej zony, jak to fajnie oczekiwac na dzidzie. Naprawde ?:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Hej Ada! kciuki zacisniete!!!! a jak temperaturka, mierzysz? testuj rano jak sie nie zjawi i zaraz wysylaj nam fluidki! cosik pachnie fasolką na wiosne....:-)

Andzia a Ty jak dzialasz juz??? suwaczek mowi ze wlasnie masz owulacje...
Kropeczko - coś mi się poplątało w tym cyklu - owu chyba była w piątek (14 dc) - był ładny śluz i test pozytywny w czwartek - chyba będzie cykl 28 dni a nie 30:tak:
Siemanko dziabągi


Szto tam slychac ? Ktoras dzis testowala ?
A mnie po prostu wkurza, jak mi moj pracownik przylazi do mnie i gada o ciazy swojej zony, jak to fajnie oczekiwac na dzidzie. Naprawde ?:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ja z moj asiostrą byłam w Ikei w piątek i zostałam "oblężona" przez "cężarówki" - one się wyjątkowo kumulują w tym sklepie;-)
 
Siemanko dziabągi


Szto tam slychac ? Ktoras dzis testowala ?
A mnie po prostu wkurza, jak mi moj pracownik przylazi do mnie i gada o ciazy swojej zony, jak to fajnie oczekiwac na dzidzie. Naprawde ?:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Lolitko - nie twierdzę, że należy mówić obcym, ale ja zauważyłam, że jeżeli ktoś wie, że się staramy to nie rusza tego tematu przy mnie - oczywiście są wyjątki od tej reguły:-p
 
reklama
Moj pracownik nie wie ze sie staram....wiec nie moge miec mu za zle...Ale i tak mnie to gadanie dobija.....i pokazywanie usg itd.....:angry:
 
Do góry