reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Dziewczyny a co z tą luteiną? brzuch już mnie nie boli tak jak na początku, teraz tylko czasami (zauważyłam, że jak podniosę ręce do góry, to od razu mam skurcze macicy) a tak poza tym, to już rzadziej niż na początku. Lekarz mi tłumaczył, że jak coś raptownie zrobię to mam te bóle a w tym czasie dzieciątko próbuje się przytrzymać ścianki macicy, czy jakoś tak. Jak tak będę miała to żebym usiadła i odpoczęła, żeby dziecko nie poleciało. No ale jak te bóle już mam mniejsze to mam wybrać tą luteine? powiedział, żebym na weselu bardzo nie szalała, a jak już to żebym tą luteine wzięła, przed ślubem żeby dzieciątko się utrzymało.

Skoro lekarz kazał ci brać to bierz! Piszesz,że wystarczy że ręce do góry poniesiesz i juz masz skurcze! Ty uważaj na siebie kobieto!!!! Odpoczywaj dużo a nie myśl o weselu! Ja bym nie poszła na żadne wesele gdybym co chwilę miała skurcze! Odpoczywaj ile się da a pewnie skurcze miną.:tak:
 
Skoro lekarz kazał ci brać to bierz! Piszesz,że wystarczy że ręce do góry poniesiesz i juz masz skurcze! Ty uważaj na siebie kobieto!!!! Odpoczywaj dużo a nie myśl o weselu! Ja bym nie poszła na żadne wesele gdybym co chwilę miała skurcze! Odpoczywaj ile się da a pewnie skurcze miną.:tak:

Kochana - ale Ewelaa ma swoje wesele za miesiąc - popatrz na suwaczek;-)
 
Moja mama jak się dowiedziała o ciąży to się ucieszyła, moi przyszli teście (są bardzo związani z kościołem i wszystko po Bożemu) ale też bardzo się ucieszyli. Trochę baliśmy się im powiedzieć, ale wszystko skończyło się dobrze i teraz mówią, żebym jadła za dwóch ciepło się ubierała, chodziła w papciach. Cieszę się że tak zareagowali, najważniejsze jest jak najbliźsi zareagują. A dziś byłam w pracy dać zwolnienie, szef chyba niezbyt się ucieszył no ale powiedział, żebym odpoczywała i się nie zanudziła na wolnym, narazie mam zwolnienie na miesiąc, a później dostanę jeszcze. Dla szefa by było lepiej jakbym poszła na całą ciąże, bo on wtedy nie płaci za mnie, tylko ZUS mi płaci, ale ja chyba wolałabym po 3 miesiącach wrócić do pracy.

Ty lepiej poczekaj i zobacz jak będziesz się czuła. Sama piszesz,że pracujesz przy chemii i lekarz od razu dał ci L4. Myślisz że w 3 miesiącu pozwoli ci wrócić do pracy? A teściowa niech sama je za dwoje! Ty jedz zdrowo! I łykaj witaminki jakieś. Polecam feminatal.

"żeby dziecko nie poleciało"? A dlaczego ma ''polecieć''?
Głupie określenie. Lekarz tak powiedział? Chyba nie chciał powiedzieć, że możesz poronić? Wybacz, że to piszę , ale tak to rozumiem.

Byłoby zabawnie - na weselu brak panny młodej :-):-):-):-)
najgorsi śa podpici wujkowei, którzy ciągną i szarpią podczas tańczenia - Ewelaa - oszczędzaj się na tym weselu

Musisz chyba wszystkim powiedzieć o ciąży bo będą cię męczyć. Na weselu młodzi z każdym muszą zatańczyć i wypić. A ci podpici wujkowie to faktycznie koszmar!
 
Dzień Bobry :)

piękny dziś dzień :), serce potomka wali jak chrobcia (tadamtadamtadam)
termin wg usg 17.11.2009
maluszek: 5,4mm
pęcherzyk żółtkowy: 3,4mm
pęcherzyk płodowy: 28mm
wsio cacy :)

Buziaki i podobnych wyników dla zafasolkowanych w tym miesiącu i w następnych.

Jestem szcześliwa :)

Passingby super że serducho bije jak szalone :-)

Tak, fajnie:-) Co prawda mieszkamy z rodzicami, od czegoś trzeba zacząć, ale mamy tyle miejsca do dyspozycji, że nawet w mieszkaniu w bloku tyle nie ma:-) Chętnie bym Wam fotki pokazała, ale jeszcze nie wszystko jest do końca dopracowane:-) Wszystkim się bardzo podoba:-)

Pokaż koniecznie zdjęcia jak już wszystko wykończycie:tak:

A mnie tak smutno jest bardzo - bo na te urodzinki miałam już mieć dzidziusia a tu @ wredna przyszła....:-:)-:)-:)-(

Gosiuniu nie martw się Słonko. Na następne urodzinki dzidzia już będzie na 100%;-)

cześć BABY:)

dziś wróciłam z II USG, serce bije jak dzwon, dziecko machało mi czymś na kształt rączek i nóżek:)
:-)
fajne to takie;-)

To musi być super widok!

a ja od rana umieram.. tydzień temu miałam @ a dzisiaj mnie tak jajniki bolą jakbym znów miała dostać :(

Mi zawsze pomaga butelka z ciepłą wodą na brzuszek lub termofor:-)
 
reklama
Do góry