reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Dobra moje Kochane - zbieram się powoli.Trzymajcie kciuki!!! Jutro czekam na nowe info o nowych fasolinkach:) Trzymajcie się cieplutko:-):-)

Powodzenia Mistrzu!!!!!!

Kropeczko - coś mi się poplątało w tym cyklu - owu chyba była w piątek (14 dc) - był ładny śluz i test pozytywny w czwartek - chyba będzie cykl 28 dni a nie 30:tak:

Ja z moj asiostrą byłam w Ikei w piątek i zostałam "oblężona" przez "cężarówki" - one się wyjątkowo kumulują w tym sklepie;-)

A przytulanki byly??? jesli tak to moze cykl bedzie 9 mcy a nie 28dni:-) tego Ci kochanie zycze!!!!
Owulka mogla byc w sumie w pt lub sob...bo tak wynikaloby z testu...

Siemanko dziabągi


Szto tam slychac ? Ktoras dzis testowala ?
A mnie po prostu wkurza, jak mi moj pracownik przylazi do mnie i gada o ciazy swojej zony, jak to fajnie oczekiwac na dzidzie. Naprawde ?:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Lolitko-nic tylko sie ciiszyc...wiem ze to trudne, no ale trzeba sie cieszyc z fasolek...komus teraz sie udalo, nam uda sie potem-zobaczysz-ze tak bedzie!!! trzeba wierzyc!
 
oj - no to rzeczywiście:wściekła/y:
A tak swoją drogą biedny ten pracownik - nawet sobie nie zdaje sprawy, że może premii nie dostać w tym miesiącu:-D

No wlasnie...tymbardziej, ze kiedy jak kiedy ale teraz to na premie zasluzyl...bo nie dosc, ze sie w pracy wykazal to jeszcze w domu na druga zmiane skutecznie pracowal po nockach:-)
 
A jeszcze mnie nerw chwycil jak mi moj chlop powiedzial, ze jak rozmawial z ta klinika co idziemy w czerwcu...to ten lekarz mu zaczal gadac, ze niby najlepsze dla nas opcja to dla mnie inseminacja z nasieniem dawcy....

Kudly mu powyrywam - temu doktorowi - jesli takie sugestie bedzie robil :wściekła/y::angry::wściekła/y:
 
A jeszcze mnie nerw chwycil jak mi moj chlop powiedzial, ze jak rozmawial z ta klinika co idziemy w czerwcu...to ten lekarz mu zaczal gadac, ze niby najlepsze dla nas opcja to dla mnie inseminacja z nasieniem dawcy....

Kudly mu powyrywam - temu doktorowi - jesli takie sugestie bedzie robil :wściekła/y::angry::wściekła/y:

moze ten lekarz mial na mysli jedna z opcji a nie ostatecznosc...?
 
Kropeczka


No ja wogole nawet takiej opcji nie akceptuje. Jak mi ten duren bedzie pieprzyl takie farmazony - to pojde do innego lekarza i tyle...Ale czasu troche na to zejdzie, wiec planuje temu dziadkowi dac jasno do zrozumienia, ze na glupia nie trafil...i ma dostarzyc tego, czego oczekuje.

Wkurzaja mnie lekarze, co gadaja glupoty myslac ze czlek swego rozumu nie ma....Toc jak moj chlop ma dzieci, to musi chyba miec zolnierzyki....Ale myslenie logiczne chyba ciezko temu lekarzowi przychodzi
 
A przytulanki byly??? jesli tak to moze cykl bedzie 9 mcy a nie 28dni:-) tego Ci kochanie zycze!!!!
Owulka mogla byc w sumie w pt lub sob...bo tak wynikaloby z testu...
Przytulanki były w piątek rano:tak: tak na wszelki wypadek, by czekały już żołnierzyki gotowe na jajeczko;-)
A jeszcze mnie nerw chwycil jak mi moj chlop powiedzial, ze jak rozmawial z ta klinika co idziemy w czerwcu...to ten lekarz mu zaczal gadac, ze niby najlepsze dla nas opcja to dla mnie inseminacja z nasieniem dawcy....

Kudly mu powyrywam - temu doktorowi - jesli takie sugestie bedzie robil :wściekła/y::angry::wściekła/y:
Lolitko - nie dajcie się - twardo stójcie przy swoim:tak:
 
Kropeczka


No ja wogole nawet takiej opcji nie akceptuje. Jak mi ten duren bedzie pieprzyl takie farmazony - to pojde do innego lekarza i tyle...Ale czasu troche na to zejdzie, wiec planuje temu dziadkowi dac jasno do zrozumienia, ze na glupia nie trafil...i ma dostarzyc tego, czego oczekuje.

Wkurzaja mnie lekarze, co gadaja glupoty myslac ze czlek swego rozumu nie ma....Toc jak moj chlop ma dzieci, to musi chyba miec zolnierzyki....Ale myslenie logiczne chyba ciezko temu lekarzowi przychodzi

Lolitko-jasne ze nie ma sie co dac splawic...
Walcz o swoje! skoro m ma dzieciaki to przeciez musi byc sposob na wyciagniecie zdrowego plemnika! Trzymam kciuki!!!

Przytulanki były w piątek rano:tak: tak na wszelki wypadek, by czekały już żołnierzyki gotowe na jajeczko;-)

:tak:

No i bardzo dobrze, w takim razie ja stawiam na ten dluuuugi cykl i to bez @ przez kolejne 9 miesiecy!

bożee nie nadążam za Wami, tyle piszecie hihi :-D

Kucuk nie jest zle...uwierz mi, bywalo gorzej-czase po godzinie wchodzilam i bylo 10 stron a po 2 dniach setka albo i wiecej....
 
reklama
Witam!
zacznę od tego że się zaczynam martwić... bo w sobote byłam na usg i tym razem 2 pęcherzyki po 11 mm ale w prawym a nie w lewym, a 2 dni wczesniej kilka w lewym. Czyli po 2 dniach się pojawiły 2 nowe. Kolejne jutro to będzie 13 dc kurde boję się że za szybko urosły bo wczoraj mnie napieprzały strasznie. Dziś mnie nic nie boli. Lekarz (nie prowadzący) powiedziała że spokojnie przyjśc we wtorek a IUI będzie pewnie dopiero w środę lub w czwartek. Nie wiem co mam myśleć czy ona ma rację... kurde a jak pójdę i jutro będzie już po... boję się!
Przepraszam za monolog!
Idę poczytać!
 
Do góry