reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Boże dziewczyny zróbcie coś.... za dwie godziny egzamin!!!!!!!!!! zaczęło mnie skręcać z nerwów!!!!:baffled::baffled::oo::oo::oo::errr:-jestem prawie zielona ;-)
 
reklama
Byłoby zabawnie - na weselu brak panny młodej :-):-):-):-)
najgorsi śa podpici wujkowei, którzy ciągną i szarpią podczas tańczenia - Ewelaa - oszczędzaj się na tym weselu
Nie zawsze jest zabawnie...ja nie powinnam może nic pisać, ale chcę tylko żeby Ewellaa uważała na siebie. Nie byłoby źle żeby goście nawet wiedzieli, właśnie żeby Ci wszyscy wujkowie dali spokój i nikomu nie przyszłoby do głowy np. podrzucać was...
mój kolega był na weselu, gdzie na drugi dzień młodej już nie było, bo się nie oszczędzała...
 
Boże dziewczyny zróbcie coś.... za dwie godziny egzamin!!!!!!!!!! zaczęło mnie skręcać z nerwów!!!!:baffled::baffled::oo::oo::oo::errr:-jestem prawie zielona ;-)
Moja pani dr od socjologii, na zajeciach z komunikacji , ostatnio nam mowila co zrobic kiedy sie jest np przed egzaminem bądź np przed rozmową kwalifikacyjną.:
najlepiej wyjsc na swierze powierze, wziac pare spokojnych oddechow i przerzucic caly ciężar ciała na palce u nóg wciskają je jak namocniej w ziemie(podloge), wtedy skupiasz sie na tym ze cie boli a nie na tym ze zaraz masz miec egzamin... heheh a pozatym umysl sie odpreza :tak: jeszcze tego nie probowalam ale niedlugo zamierzam:-)

gosia wszytskiego najlepszego z okazji urodzin.....

a do mnie małpa idzie wielkimi krokami....
 
Ale ...Ewelaaaa...zeby nie było że ja podła czarownica jestem. Moja bratowa na ślubie i weselu była też w drugim miesiącu:-) I szalała jak się patrzy:) Piotruś zdrowy jak koń się urodził duży:-) Ma już 11 lat:happy2:
 
Nie zawsze jest zabawnie...ja nie powinnam może nic pisać, ale chcę tylko żeby Ewellaa uważała na siebie. Nie byłoby źle żeby goście nawet wiedzieli, właśnie żeby Ci wszyscy wujkowie dali spokój i nikomu nie przyszłoby do głowy np. podrzucać was...
mój kolega był na weselu, gdzie na drugi dzień młodej już nie było, bo się nie oszczędzała...

To jakaś koszmarna historia. :szok::szok::szok:
 
Witam sie!
Gosiu-najlepsze zyczneia w Dniu Urodzin!!!! Zebys zawsze była szcześliwa i by spelnily sie wszystkie Twoje marzenia!!!!!!!
Wyslalam Ci tez zapr.na nk:zawstydzona/y::tak:;-)

Boże dziewczyny zróbcie coś.... za dwie godziny egzamin!!!!!!!!!! zaczęło mnie skręcać z nerwów!!!!:baffled::baffled::oo::oo::oo::errr:-jestem prawie zielona ;-)

Boze Zajaczku-umiesz wszystko co trzeba-trzymam kciuki juz od piatku przeciez za Ciebie!!!!!!!!!!!!! Bedzie dobrze kochanie!

Passinby-gratuluje cudownego fasolko/groszka!!!!

Pysiu-jak dla mnie to dzis przytulic kolejny raz sie wypada...testy nie zawsze pokrywaja sie ze sluzem, ja bym jednak bardziej wierzyla testom....sluzik czase jest przed owu...a nie w dniu.

Kucuk-kochanie-ja mam co miesaic straszne bole w czasie @ i tez tak jak pisze kroczek.k-termoforek na brzuch i nospa i powinno byc lepiej-trzymaj sie dzielnie kochanie!

Ewelaa-nie mysl teraz o robocie-odpoczywac, lez i marz!!!! Ale masz fajnie ze slub przed Toba...ja bym tam chciala raz jeszcze przejsc przez ten dzien...a jak sukienka-szyje sie czy juz gotowa...bo moze ci przybyc troszke cm tu i tam z powodu fasolci do wesela...?

Andzia-buziaki!
Dla reszty tez....

Kulaszusza-do raportu!!!!!!! Dala tescik i od nas zwiala, no ladnie to tak??????Ja sie masz, jak sie czujesz, jak nastroje?
 
reklama
Moja pani dr od socjologii, na zajeciach z komunikacji , ostatnio nam mowila co zrobic kiedy sie jest np przed egzaminem bądź np przed rozmową kwalifikacyjną.:
najlepiej wyjsc na swierze powierze, wziac pare spokojnych oddechow i przerzucic caly ciężar ciała na palce u nóg wciskają je jak namocniej w ziemie(podloge), wtedy skupiasz sie na tym ze cie boli a nie na tym ze zaraz masz miec egzamin... heheh a pozatym umysl sie odpreza :tak: jeszcze tego nie probowalam ale niedlugo zamierzam:-)

gosia wszytskiego najlepszego z okazji urodzin.....

a do mnie małpa idzie wielkimi krokami....
Dziękuję ci bardzo Marzenko:-) Musze spróbować. Za tydzień mam drugą część - ustny. Myślę że skorzystam:-) Musze myśleć pozytywnie i .... nie rypnąć się w obliczeniach, bo to mój największy problem. Chcę wszystko szybko:-)
 
Do góry