reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Chyba miałam kiedyś coś podobnego - właśnie taką tkliwością i czerwonością się objawiało. Nie wiem, czy bardziej bolało, czy swędziało.... Takie obrzmiałe było. Okazało się wtedy, że to bakterie, lekarz zlacał posiewy z pochwy i wybijał mi te bakterie antybiotykami /na zamówienie z apteki (globulki dopochwowe)/ Pomogło. Do użytku zewnętrznego zapisał mi krem Pimafucort, który zawiera hydrokortyzon i to przyniosło ulgę. Ten krem jest chyba na receptę, ale może spytaj w aptece o inną maść lub krem z hydrokortyzonem.

Tak było u mnie, ale może u Ciebie to zwykle uczulenie? Proszek do prania, może masz nowy płyn do higieny intymnej? Lepiej odstawić i na ten czas przerzucić się na zwykłe naturalne mydło szare - ma lepsze ph.


dzięki:-)
 
reklama
Sorka dziewczynki, ze dzis zaniedbalam nasz watek, kosztem "Mozliwe??" ale kurka wodna, nie znosze jak ktos pisze glupoty.
Jest tam kilka lasek, ktore mnie wrecz zaszokowaly mnie swoja "wiedza" i nie moglam sie oprzec ... :-p
W pewnym momencie sie juz zdenerwowalam, jak kiedy taka jedna przestala miec argumenty i zaczela na przyklad pisac :

"
Kaprycha - rozumiem ze może być Ci trudno uwierzyć, jedni chcą i im nie wychodzi a drudzy od razu zachodzą w ciąże"

Tani chwyt... :-D:-):-D
Pani psycholog sie znalalza, hihihi
 
Poszczałam się:-D
Jak niczego nie dostaniesz bez recepty to zaparz sobie dziurawiec albo szałwię. Są antybakteryjne i wsadź tyłek do miski. Nie jest to cudowny lek ale obmyje bakterie.

DZIĘKI ZA RADĘ, WCZORAJ MOCZYŁA TYŁEK W AZULANIE. DZISIAJ W RUMIANKU, A JUTRO PÓJDĘ ZA TWOJĄ RADĄ I WSADZĘ TYŁEK DO DZIURAWCA:-) POZDRAWIAM
 
Moj kochany dostal dzis kartke urodzinowa z tekstem:
Urodzinowy poradnik drinkowy Dla ciebie! PIERWSZY drink "Big Brother"-lekkie rozluznienie, czujesz jak mija Trema, Wszyscy robia sie mili, moze przezyjesz jakos to przyjecie-lekk szumi Ci w glowie! DRUGI drnk "Szansa na sukces"-stopy zaczynaja sie same ruszac, chcesz tanczyc, rozmawiac, ale jeszcze sie przelamujesz-odczuwasz lekkosc ruchow. TRZECI drink "Idol" -jestes stworzony do zabawy, nikt cie nie przebije w dowcipach i glupich zartach, odkrywasz w sobie nowe poklady energii-ale pojawiaja sie pierwsze problemy z koordynacja! CZWARTY drink "Taniec z gwiazdami" nad jego dzialaniem zastanawiasz sie dopiero po Przebudzeniu, ale jak zwykle nic nie pamietasz :-):-D:-):-D:-):-D
 
Cześć dziewuszki,

Tyle dzisiaj nabazgrałyście, że na pewno tego nie przeczytam. U mnie zapalenie pochwy, a więc nici z dalszych staranek. Mam nadzieję że się udało, okaże się za kilka dni. Boje się brać jakiekolwiek globulki, bo praktycznie na każdym opakowaniu jest jakieś ostrzeżenie; nie brać w czasie ciąży, nie brać powyżej trzeciego miesiąca. Cholera, najpierw czekałam na owulkę, potem jak juz ją dostałam to musiałam dostać tego zapalenia, strasznie mnie to irytuje, dzisiaj rano nawet sie poryczałam ze złości, bo planowałam wczesne przytulanki no i na planach sie skończyło. Dziewuszki, a Wy co brałyście na zapalenia żeby nie zaszkodzić fasolce, ja biorę Betadine? Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Muszę wam napisać dziewczyny że fasolki u mnie jednak nie ma.Nie wiem co się stało!?
W niedzielę 8 marca wklejałam Wam zdjecie mojego pozytywnego testu i bardzo się cieszyłam.Wczoraj zaczęłam plamić i nadal mam brązowe plamienie tylko że większe niż wczoraj.
Dzisiaj zrobiłam badanie HCG i z badaniem poszłam do lekarza.
Wynik hcg mniej niż 10 negatywny.Lekarz powiedział że fasolki nie ma i powiedział że nie robi się testów przed terminem okresu bo są wczesne poronienia i takie tam pier.....
Rozkleiłam się i całą drogę do domu ryczałam tak mi smutno.

Przykro mi:( Miałam podobnie(?) Tzn miałam II krechy grube na teście a beta dwa dni po tym teście wynosiła tylko 1. Tyle, że ja miałam normalny @ potem. Trzymaj się:*
 
tez uwazam, ze im nas wiecej tym bedzie razniej !

i bedziemy sie wspierac i pilnowac wzajemnie by nie przeginac w urojeniach, zamrtwianiach i stresowaniach ;)
to ja też chcę byćw gangu!!!!!!!!!!
Ała, ała właśnie mi pęka jajo chyba bo mnie przed chwilą zakuło dość mocno. Szkoda że nie mam pod ręką USG żeby sobie podejrzeć. No ale szybka kąpiel i do staranek marsz!!!:-p:-p:-p:-):-):-)
 
Moj kochany dostal dzis kartke urodzinowa z tekstem:
Urodzinowy poradnik drinkowy Dla ciebie! PIERWSZY drink "Big Brother"-lekkie rozluznienie, czujesz jak mija Trema, Wszyscy robia sie mili, moze przezyjesz jakos to przyjecie-lekk szumi Ci w glowie! DRUGI drnk "Szansa na sukces"-stopy zaczynaja sie same ruszac, chcesz tanczyc, rozmawiac, ale jeszcze sie przelamujesz-odczuwasz lekkosc ruchow. TRZECI drink "Idol" -jestes stworzony do zabawy, nikt cie nie przebije w dowcipach i glupich zartach, odkrywasz w sobie nowe poklady energii-ale pojawiaja sie pierwsze problemy z koordynacja! CZWARTY drink "Taniec z gwiazdami" nad jego dzialaniem zastanawiasz sie dopiero po Przebudzeniu, ale jak zwykle nic nie pamietasz :-):-D:-):-D:-):-D


cóż mogę powiedzieć: SAMO ŻYCIE:-)
 
Aha to juz sie orjetuje.
No nie..pytam sie jego czy mamy przyjsc do niego porozmawiac a on mowi ze nie trzeba..jego badanie kiepsko wyszlo wiec musimy szybko do kliniki..wiec sie zgodzilam..teraz mielismy isc prywatnie zrobic jego badanie ale znow za dwa mc bede tam robic..a Moj juz nie pije kawy,nosi luzniejsze portki,kupuje mu rybki i tran pije,witaminki i nie lezy w wannie..zabronilam:-)

Mój facet bierze ze mną Folik i Salvazin (czy jak się to nazywa), a Tran też pomaga? Bo ja jem Folik i Tran właśnie, może by Mojemu też tak dać? Ale nie wiem czy mógłby łączyć te wszystkie leki.
 
reklama
Siema, ja tu znowu na sekundke tylko.

Kurde ale mnie zdenerwowal ten watek o lasce, co sie palcami zapladniala...
Nie moglam sie powstrzymac i musialam dodac swoje 3 grosze.

Rzuccie okiem :

Sorka ale dla mnie to troche historia z Bravo Girl...
"Czesc mam 14 lat i 2dni temu uprawialismy z chlopakiem petting. Jego nasienie dotknelo mojego podbrzusza.. Teraz mam dziwne objawy. Boli mnie reka, noga i glowa. Moj brzuch jest duzy i okragly (raczej nie dlatego, ze wlasnie zjadlam pizze, bo narmalnie wtedy chce mi sie kupe- a tym razem MAM MDLOSCI!!!). Zaobserwowalam rowniez zmiany nastroju, na przyklad nie placze juz jak ogladam Highschool Musical ani Hannah Montana. Myslicie, ze moge byc w ciazy
?
P.S. Dodam tylko, ze moj chlopak mowi, ze wygladam jakbym byla w ciazy. "

Nie jest za ostro??

Buzka i uciekam pisac prace :-D

Hehehe, uśmiałam się:)
 
Do góry