reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Stosuję leżenie bykiem :) lepsza polowa lata kolo mnie nawet kartki papieru nie moge podniesc bo za ciezka :D, karmi mnie, poi mnie i w ogole ... pies lezy obok ale nie jest tak obslugiwany :D, koty nad gową jest bosko. Obejrzalam juz: efekt motyla, tarzana w wersji dla dzieci disney, drobne cwaniaczki allena, teraz wrzuce bridget jones.

A... i plamienie minelo :p

Mamuska odpoczywa tak dlugo jak tylko bedziesz musiala i dluzej :-) Wiedzialam, ze bedzie OK. Napedzilas stracha. Buzka
 
reklama
Pewnie wszystkie bo tak trudno wytrzymać.A potem tak boli:wściekła/y: ja jutro idę na zwolnienie bo nie mam siły na nic.
Ja nie jestem zwolenniczką robienia testu przed dniem spodziewanej @. Zresztą już wieki testów nie robiłam bo zawsze miałam regularne miesiączki a kiedyś sobie mówiłam, że testa zrobię dopiero jak @ się spóźni. Ostatnio o 3 dni się spóźnił, ale nie zdążyłam zrobić testu bo wredna @ przyszła:/ Jak już ktoś chce zatestować przed dniem spodziewanej to jedynie beta kilka dni przed terminem wyjdzie 100% pewna.
 
KAPRYCHA,
to chyba jakiś żart:-) ?nie mogła tego napisać istota rozumna...i tacy ludzie mają pracować na nasze emerytury? To ja zaczynam oszczędzać na swoją:-)

To ja wymyslilam tamten post. To miala byc troszke sarkastyczna odpowiedz do tego postu :

"Cześć Dziewczyny.Jestem młodą mężatka , od dawna chciałabym mieć dziecko ale mój mąż cały czas odwleka decyzje. Wiem ze gdybyśmy wpadli to na pewno przyjąłby to ze spokojem i na pewno byłby super tata ale cały czas odwleka. Ostatnio wpadłam na pomysł że pomogę naszemu szczęściu ,miałam dni płodne , kochaliśmy się oralnie i po wszystkim wprowadziłam paluchami spermę do środka. (przepraszam za szczegóły) :) Zrobiłam tak trzy razy, dzień po dniu. Spóźnia mi się już okres tydzień i tak się zastanawiam czy to możliwe że się udało?"

.... :-D..... Potem sie okazalo, ze laska zrobila test i wyszla jej slaba kreseczka, hihihi
 
Ostatnia edycja:
Muszę wam napisać dziewczyny że fasolki u mnie jednak nie ma.Nie wiem co się stało!?
W niedzielę 8 marca wklejałam Wam zdjecie mojego pozytywnego testu i bardzo się cieszyłam.Wczoraj zaczęłam plamić i nadal mam brązowe plamienie tylko że większe niż wczoraj.
Dzisiaj zrobiłam badanie HCG i z badaniem poszłam do lekarza.
Wynik hcg mniej niż 10 negatywny.Lekarz powiedział że fasolki nie ma i powiedział że nie robi się testów przed terminem okresu bo są wczesne poronienia i takie tam pier.....
Rozkleiłam się i całą drogę do domu ryczałam tak mi smutno.

Kochana tak mi przykro, niestety wiem jak sie czujesz i nie ma odpowiednich slow by cie pocieszyc, ale bardzo mocno przytulam. Trzymaj sie cieplutko.
 
reklama
chce wejsc do nowego cyklu z podobnym nastawieniem , mozemy sie razem wspierac aby wytrzymac w postanowieniu...nie nakręcania sie, grunt to miec zdrowe podejscie do sprawy ;)

tez chce kontynuowac samoobserwacje, z forum tez nie zamierzam zrezygnowac, bo bardzo juz polubilam dziewczyny ;)

Kiedyś mierzyłam tempkę (w październiku), ale wtedy byłam osobą, która strasznie się nakręcała, potem mi to już przeszło:) I jedynie w październiku mierzyłam tempkę, nie widzę w tym większego sensu, ale to tylko moje zdanie bo @ albo będzie albo nie.. Mierzenie tempki @ nie wykluczy niestety.
 
Do góry