reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

to ja wymyslilam tamten post. To miala byc troszke sarkastyczna odpowiedz do tego postu :

"cześć dziewczyny.jestem młodą mężatka , od dawna chciałabym mieć dziecko ale mój mąż cały czas odwleka decyzje. Wiem ze gdybyśmy wpadli to na pewno przyjąłby to ze spokojem i na pewno byłby super tata ale cały czas odwleka. Ostatnio wpadłam na pomysł że pomogę naszemu szczęściu ,miałam dni płodne , kochaliśmy się oralnie i po wszystkim wprowadziłam paluchami spermę do środka. (przepraszam za szczegóły) :) zrobiłam tak trzy razy, dzień po dniu. Spóźnia mi się już okres tydzień i tak się zastanawiam czy to możliwe że się udało?"

.... :-d..... Potem sie okazalo, ze laska zrobila test i wyszla jej slaba kreseczka, hihihi

bez komentarza:-)
 
reklama
OCZYWISCIE, im nas wiecej tym razniej.

Ja sie nakrecam co miesiac bo chce zrobic komus przyjemnosc z zajscia w ciaze, a tak naprawde to tak mozna kazdy miesiac pod co podpozadkowac, zobaczcie na miom orzykladzie:
-marzec-mojego M urodzinki,
-kwiecien-10 rocznica slubu,
-maj-bo nazywam sie Maj,
-czewiec-urlop na Majorce "tak romantycznie",
-lipiec-moje urodzinki itd.
Teraz nie bede szukac okazji i zafasolkuje bo tak CHCE.

U mnie też tak można:-)
- marzec moje i mojego taty urodzinki
- kwiecień święta
- maj Dzień Matki
- czerwiec urodzinki mamusi
- lipiec urodzinki mojego J.
- sierpień urodziny mojego brata i urlopik z J.
- wrzesień urodziny bratanków, bratowej
- październik (ooo tutaj niestety nic:D Ale mam złe skojarzenia z tym miesiącem)
- listopad (też nic)
- grudzień Mikołajki, Święta, Sylwek
- styczeń nasze rocznice co styczeń 10ego;)
- luty Walentynki:)
 
Wrescie dobrnela do konca, musze powiedziec ze "mamy talent" do pisania. Juz niedlugo dobijemy do 1000 strony. Pierwsza gruba rocznica, ciekawe ktora wstuka tego szczegolnego posta :-) na 1000-ej stronie
 
reklama
Do góry