reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Witajcie
Na początku przepraszam, że się nie odzywałam ale komputer mi się psuje i w każdej chwili może się zawiesić.
Byłam wczoraj na usg mój maluszek ma 4 mm i bijące serduszko:-)

Tyle napisałyście, że nie dam rady teraz tego nadrobić.

WRESZCIE SIĘ POJAWIŁAŚ :-)

Strasznie się cieszę z Twojego szczęścia.
Trzymam kciuki za dalszy przebieg zdarzeń :-)

A jeśli chodzi o mnie to jestem po kolejnym monitoringu.

W 17dc pęcherzyk miał 15 mm
Dziś 19 dc i pęcherzyk ma 19 mm

Położna i ginekolog zalecili winko, dobry humor, zero stresu i DZIAŁANIE w weekend :) A dokładniej dziś i w niedzielę.
Nawet mi to pasuje, bo jutro idziemy na zabawę karnawałową , więc akurat będzie dzień przerwy :)
W poniedziałek kolejny monitoring-zobaczymy czy pęcherzyk już pękł czy jeszcze nie. Lekarz przewiduje, że w weekend pęknie, a ja myślę, że dopiero po weekendzie albo wcale.... taki już ze mnie realista -pesymista :-)
 
WRESZCIE SIĘ POJAWIŁAŚ :-)

Strasznie się cieszę z Twojego szczęścia.
Trzymam kciuki za dalszy przebieg zdarzeń :-)

A jeśli chodzi o mnie to jestem po kolejnym monitoringu.

W 17dc pęcherzyk miał 15 mm
Dziś 19 dc i pęcherzyk ma 19 mm

Położna i ginekolog zalecili winko, dobry humor, zero stresu i DZIAŁANIE w weekend :) A dokładniej dziś i w niedzielę.
Nawet mi to pasuje, bo jutro idziemy na zabawę karnawałową , więc akurat będzie dzień przerwy :)
W poniedziałek kolejny monitoring-zobaczymy czy pęcherzyk już pękł czy jeszcze nie. Lekarz przewiduje, że w weekend pęknie, a ja myślę, że dopiero po weekendzie albo wcale.... taki już ze mnie realista -pesymista :-)


Moze kup sobie testy owulacyjne??
 
witaj :-)


przykro mi ale mnie pewnie czeka taki sam los za 5 6 dni wiec pomysl sobie ze nie jestes sama i do przytulanek masz szybciej niz ja:zawstydzona/y:[/quote]

Wiesz to @ przyszła wcześniej chyba przez ziola, które zaczelam pić w tym miesiacu (mieszanke o. Sroki) Do tej pory miesiączkę miałam jak w zegarku - co do dnia i godziny:-)
 
NA początku witam wszystkie nowe forumowiczki i cieszę się, że nasze grono się powiększa;-)

dziewczyny zostawie Was na chwilkę i nie mogę za WAmi potem nadążyć ,ale jesteście szybkie jak Kubica:-D

kinguś kochanie wspaniałe nowiny i jeszcze to bijące serduszko aż się wzruszyłam ( to żadna ironia tylko ja tak mam jak chodzi o dzidzię wzruszam się bardzo)wiesz ja też jestem w 6 tyg. wg moich obliczeń a wizytę mam 9 marca i tak sobie myślę, że skoro już w 6 tyg słuchać serduszko to w 9 tym bardziej już się nie mogę doczekać a jak to zobaczę i usłyszę to poryczę się jak bóbr. A brzuszek już coś Ci urósł? bo ja mam wrażenie że tak, ale w domu twierdzą, że to nie możliwe że za wczas.

Kroptusia zazdroszczę Ci, że brzusio masz taki duzzzzy ja też chce, ale to raczej nie możliwe bo to dopiero 6 tydzień.
 
reklama
witam......poczytałam te 30 stron........i juz mnie oczy bolą,,,,.....ja przy pierwszej ciazy nie mialam zednych nawet namniejszych objawów....tylko brak@ i rosnacy brzuchol...a był ogromny (34kg przytyłam).......przy drugiej ciazy odrazu wymiotowłam i chudłam....przy dwoch ostatnich mdlosci,sennosc,sikanie,wszedzie czułam myszy....wiec nie ma reguły
 
Do góry