reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

romka- zawsze trzeba miec nadzieje i sie nie poddawac choc sama zapewne wiesz cos na ten temat;-)
julitka- malenka te hormonki to takie jak podaje martyna222 czyli LH, FSH, PRL -prolaktyna no i mozna zrobic testosteron.. to sa te najwazniejsze...:blink:
 
reklama
romka- zawsze trzeba miec nadzieje i sie nie poddawac choc sama zapewne wiesz cos na ten temat;-)
julitka- malenka te hormonki to takie jak podaje martyna222 czyli LH, FSH, PRL -prolaktyna no i mozna zrobic testosteron.. to sa te najwazniejsze...:blink:

dziewczyny - macie ogromną wiedzę na temat badań - ja już podjęłam decyzję, jak się nie uda teraz to też robię wszytskie - zawsze to lepiej wiedzieć na czym się stoi:tak:

na dzień dzisiejszy mówię już jednak DOBRANOC
 
ja też się staram czekać cierpliwie, a nadal jak przychodzi @ to mnie niemiło zaskakuje, gdzieś z tyłu głowy, podświadomie liczę, że nie przyjdzie:-(
Chyba każdy tak ma ;-)

No my będziemy cierpliwie czekać na dobre wieści:tak:... trzymam kciuki... ktoś musi rozpocząć dobrą passę u nas na wątku!:-D:-)
Ja to chyba nie rozpocznę, wysypało mnie na buzi :-(

Zauważyłyście, że obie testujecie za 8 dni :tak::tak::tak::-D:-D

w piątek dopiero :-(
To może owulka poczeka. Ostatnio byłam pewna, że już po owulce a jeszcze było przed, może u Ciebie też tak będzie.

Tikanis jak się dziś czujesz?

Ja też kończę, idę się wykąpać.
Miłej nocki Wam życzę.

Lilu, Marzenixx buziaczki
 
Ostatnia edycja:
Kinguś raczej nie testuję tylko czekam na @ nie wierzę w cuda...
jak pamiętasz luty IUI więc to mój cud będzie!!!
chociaż wszystko jest mozliwe?!
 
Cześć dziewczyny!
Mam tylko jedno pytanie czy jest możliwe aby być w ciąży jeżeli test z bety wyszedł negatywnie...?????????
Wynik wynosił 0,1
 
Chyba każdy tak ma ;-)


Ja to chyba nie rozpocznę, wysypało mnie na buzi :-(

Zauważyłyście, że obie testujecie za 8 dni :tak::tak::tak::-D:-D


To może owulka poczeka. Ostatnio byłam pewna, że już po owulce a jeszcze było przed, może u Ciebie też tak będzie.

Tikanis jak się dziś czujesz?

Ja też kończę, idę się wykąpać.
Miłej nocki Wam życzę.

Lilu, Marzenixx buziaczki
hehe mam nadzieje ze to jeszcze nie to :-)
 
Sylwka a jak nastawienie... kiedy termin @?
a nastawienie dobre a nawet bardzo dobre, czekam na @ to znaczy nie czekam ale czekam na jej termin. ale namieszałam:-D mam dostać 5.02. ale przyznam się że nie wytrzymałam i zrobiłam dziś test i wyszły dwie kreski jedna ciemna a druga jasna no ale ciemniejsza niż wcześniej, oby się udało. Test powtórze 5.02 jak znowu będzie tak samo to idę na bete a potem do gin. a co tam u Ciebie no i składam najserdeczniejsze życzenia, spóźnione bo nie byłam w weekend w domu, trzeba było odwiedzić teściów:-)
 
reklama
Czesc dziewuszki!troche pozno,ale jestem bardzo zapracowana.duzo dzisiaj naskrobalyscie.czytalam wzruszajace historie dziewczyn,bardzo podnosza na duchu.jak bedzie wiecej czasu to opisze swoja historie,chociaz jeszcze nie zafasolkowalam.ja po przyjezdzie z urlopu zaczne na nowo dzialac,ale poki co to sie luzuje.w sumie,to na wczasach bede miala owu,ale przez zmiane klimatu moze sie przesunac,wiec nic juz nie licze.pozdrawiam was cieplutko!zobaczycie w grudniu wszystkie bedziemy sie smialy z naszych terazniejszych rozterek,bo beda juz w brzuszkach fasolinki.pa!pa!;-):-):tak::-)
 
Do góry