reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Andzia S - kochana na wszelki wypadek mozna zrobic sobie hormonki nic nie tracisz a bedziesz wiedziala ze tu wszytsko ok i trzeba gdzie indziej szukac jesli oczywiscie okaze sie ze cos jest nie tak, a zycze zeby bylo wszytsko tak jak tego bys chciala;-)

kingus- no witaj kochanie:rofl2: jesli pytasz o dzidziusia to czuje sie dobrze tfu zeby nie zapeszyc.. czasami lapia mnie dusznosci i bol krzyza ale da sie przezyc , ostatnio tez zaczely mi sie skurcze braxtona.. przygotowuja macice a raczej ja cwicza ale niezbyt przyjemne uczucie.. malucha czuje coraz bardziej.. jest coraz silniejszy - swiadcza o tym jego silne kopniaczki.. co do kaszlu - to jeszcze jutro bede brala antybiotyk to bedzie 5 dzien,, kaszzle sporadycznie ale tez mowie tfu tfu zeby nie wrocil, takze jeszcze troche musze sie podleczyc...;-) a jak tam u ciebie , kiedy testujesz??
 
reklama
Witajcie dziewczyny wieczorowa pora:-)

Eve84 -jak tam na uczelni?
Sisi86 - oby @ juz nie przyszla:tak:
Sylwka22 - po cichutku gratuluje:tak:;-)
Shingle -rowniez po cichutku gratuluje i czekam na wiadomosci po wizycie u lekarza:-)
Kroptusia i Titanis - niesamowite historie, ktore pokazuja jak zycie potrafi nas zaskoczyc i przyniesc szczesliwe chwile:tak:
Bablyss - dobrze, ze myslisz o hormonkach:tak:Ja tez bym najchetniej zbadala je wszystkie;-)
Niunia27 - Co tam u Ciebie kochana?;-)
Kropeczko a co u Ciebie? Jak kolanko? Jak sie czujesz?

,,,Ja w tym miesiącu też działam z pomocą testów owulacyjnych u mnie 11dc była lekka różowa kreseczka,następnego dnia 12dc dwie mega grube kreski.Przytulania były w 11 i 12dc.wieczorem zaraz po testach.
13 dc test owulacyjny pokazał słabą różową kreskę a wczoraj w 14dc jeszcze bledszą niż w 13dc.

...Wiecie tak sobie myślę czy to normalne że tylko jednego dnia ta krecha na teście była taka gruba i ciemna?

Ja tez stosowalam testy owulacyjne i w jednym cyklu tez mialam tylko testowa kreske mocniejsza od kontrolnej potem juz slabla, natomiast w innych mialam 2 dni, gdzie obie kreski byly mocne a potem znow slably. Mysle, ze testy u mnie dzialaja i u ciebie chyba rowniez. :-)

J
...Byla to moja najgorsza pierwsza wizyta u ginekologa jaka mogla przytrafic sie nastolatce :sorry2:

:szok::szok:

Ja narazie zrobilam tylko prolaktynę zobaczymy co mi teraz powie lekarz

Daj znac jak bedziesz miala juz wyniki:tak:Ja ostatnio tez robilam prolaktyne, ktora okazala sie bardzo wysoka 67 (norma do 23:-(). Biore wiec Bromergon na jej obnizenie:tak:.

....ja dzisiaj już 6 dzień z duphastonem (na zagnieżdżenie) i mam typowe dla niego objawy uboczne (odbija mi się, mdli itp), a dodatkowo pierwszy dzień w pracy po chorobie i niewielkim leniuchowaniu;-)

Nie wiedzialam, ze po dupchastonie sa skutki uboczne:no:A badalas progesteron, ze masz przepisany duphaston? Jak dlugo go bierzesz, czy dopiero zaczynasz? Dlaczego lekarz zalecil ci go branie? Sorki, ze tak pytam, ale tez go mam brac za 2 m-ce, bo narazie biore Bromergon na obnizenie prolaktyny, a mam rowniez brazowe plamienia:-(

Hej dziewczyny witam WAS:)

Witaj:-)

Ale u mnie dzis śluzu hm....czyzby owulka :-:)-:)-(

Szkoda, ze twojego mezczyzny nie ma aktualnie w domu:-(

dziewczyny - macie ogromną wiedzę na temat badań - ja już podjęłam decyzję, jak się nie uda teraz to też robię wszytskie - zawsze to lepiej wiedzieć na czym się stoi:tak:

Dobra decyzja:tak::tak:

Pozdrawiam wszystkie kobietki, o ktorych nie wspomnialam i dobranoc mowie:tak:;-):-) Do juterka papa
 
Ostatnia edycja:
Olica a ostanią @ miałaś normalną?

Hm... to chyba faktycznie coś jest nie tak, moze jednak do gina powinnaś iśc.

Babyless bo wiesz jeżeli to ciąża to lepiej jak najszybciej zgłosić się do lekarza... robiłaś może jeszcze jeden test? plamienia często mają kobiety w ciąży!!!?
ja bym wzięła do jakiegoś ginekolaga numer telefonu i zadzwoniła i się zapytała... kiedyś tak zrobiłam ...
Olica trochę to niepokojące te twoje krwawienie?!

Cykle mam 37-40 dni.
Dziewczyny okres miałam 13.01
U gina byłam 21.01 czyli po tygodniu i nie wiem o co mu chodziło, ale jakby niedowierzał, że miałam okres tydzień wcześniej......:crazy: Powiedział, że to mu nie wygląda jakbym dopiero co po okresie była, ale nie drążyłam tematu tylko potwierdziłam, że TAK 13.01 miałam okres i juz!

Nazajutrz czyli w 13dc zrobilam badania hormonów, a po tygodniu dostałam tego krwawienia czy ten okres cholera wie co to jest, ale leje się ze mnie tak jak zawsze w 2 dniu @ czyli mocno.

No nic może jutro mnie zbada i coś powie mądrego.

Robiłam w sobotę i była jedna krecha:-( a teraz tylko czekam na @. U mnie ciężko obliczyć termin ale zazwyczaj tak 14 dni po owulacji przychodzi więc może jeszcze wieczorem przyjdzie.

Właśnie znalazłam informację, że jeśli owulacja była w 18-22 dzień cyklu to cykl będzie miał 34 dni.

To prawda. Ciekawe czy sprawdzi się w Twoim przypadku.
 
Dzien dobry dziewczynki!!!! :-D
a nastawienie dobre a nawet bardzo dobre, czekam na @ to znaczy nie czekam ale czekam na jej termin. ale namieszałam:-D mam dostać 5.02. ale przyznam się że nie wytrzymałam i zrobiłam dziś test i wyszły dwie kreski jedna ciemna a druga jasna no ale ciemniejsza niż wcześniej, oby się udało. Test powtórze 5.02 jak znowu będzie tak samo to idę na bete a potem do gin. a co tam u Ciebie no i składam najserdeczniejsze życzenia, spóźnione bo nie byłam w weekend w domu, trzeba było odwiedzić teściów:-)
wow !!!! :-D:-D:-D po ciuchutku gratuluje!!!!!! :rofl2:

Witajcie dziewczyny wieczorowa pora:-)


Eve84 -jak tam na uczelni?
Sisi86 - oby @ juz nie przyszla:tak:

Oznajamiam wszem i wobec ze mam absolutorium!!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
wczoraj jakos jeszcze nie umialam sie z tego cieszyc! a tu dzisiej do mnie juz dotarlo i jupiiiiiiiii :rofl2: zaczelam sie cieszyc!

Sisi i jak ten tescik!? :blink: bo mnie ciekawosc zaraz zerzre! :tak:
 
Witam się wtorkowo :-)

Sylwka22 - i ja cichutko gratuluje :tak: A moze betke zrob wczesniej ? Mocno trzymam kciuki ;-)

Eve84 - moje gratulacje !!

Olica - ufasz swojemu lekarzowi ? Jesli tak to zdaj się na jego umiejętności, a jeśli nie poszukaj innego (może któraś z kobitek poleci dobrego ginka z Wrocka). Trzymam kciuki :tak:

Sisi86 - i jaki wynik ? pisz szybciutko ;-)

Miłego dzionka Kochane
 
A dziękuję dobrze :-) co właściwie też mnie martwi... głupia jakaś jestem :-(
Tak na prawdę to chciałabym mieć wszystkie możliwe objawy ciąży żeby się trochę uspokoić. Póki co to mam wrażliwe cycochy i ból brzucha jak na @. Matko jak ja wytrzymam do jutra ??
 
reklama
A dziękuję dobrze :-) co właściwie też mnie martwi... głupia jakaś jestem :-(
Tak na prawdę to chciałabym mieć wszystkie możliwe objawy ciąży żeby się trochę uspokoić. Póki co to mam wrażliwe cycochy i ból brzucha jak na @. Matko jak ja wytrzymam do jutra ??
spokojnie napewno dasz rade!:tak: i glupia nie jestes! to normalne! my baby juz tak mamy bedzie sie zamartwiac wszystkim nawet jezeli brak objawow jest tez objawem to wolalybysmy zeby bylo to wsio takie "oklepane" wiec nudnosci zawroty glowy itp tak hop siup to tylko w filmach moja droga! :-D za pare tyg bedziesz mowic dokladnie na odwrut - jaka ja glupia bylam ze chcialam te objawy! :rofl2::-D
a liczac od owu to ile juz minelo? zastanwiam sie czy bedzie jutro juz cos widac :sorry2:
 
Do góry