reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
u mnie nawet moze byc w czwartek mam wizytę kontrolną u lekarza i zobaczymy jak to dalej sie potoczy :-)
Trzymam kciuki za wizytę :tak:

DZIEWCZYNY JUZ KIEDYS PYTALAM ALE PONAWIAM ILE PLACICIE ZA BADANIA TYCH HORMONOW???

JA Z LH, TSH, PRL,FSH, TESTOSTERON I DHEA-S- PŁACĘ 160 ZL. to dużo?
wedlog mnie to troche sporo....
Ja za prolaktynę płaciłam około 30 zł. Wiesz czasem warto porównać w innych laboratoriach bo ja się już spotkałam że często jest różnica nawet 10 zł na jednym badaniu :szok:

Witam sie kochane juz prawie wieczorowa pora nadal nie mam@ ale sie denerwuje zrobilam sobie test wyszla 1 krech:-(ale robilam go o 16 30 wienc moze byc nie wiarygodny ale nie wytrymalam w aptece na wszelki wypadek kupilam 2 wienc jutro rano o 5 30
Przykro ale może jeszcze nie wszystko stracone ;-)
 
Mam nadzieje że do tej pory to obie z brzuszkiem będziemy!
Bo ja wierzę że twój zabieg się za pierwszym razem uda :tak:
.

Bardzo Ci dziekuje za pamiec..!

ja tez moze opisze swoja historie... moze bedzie rowniez jakas inspiracja...
z mezem znalismy sie 6 lat po czym w pazdzierniku 2007 roku wzielismy slub, decyzje o dziecku podjelismy w lutym 2008...

Dziewczyny to moja historia wiec sie nie lamcie :)tez swoje przeszlam bo czekalam na ciaze 3 lata i tutaj pocieszenie dla zalamanych...Staralismy sie w sumie 3 lata i nic nie wychodziloquote]

dziewczyny czytalam Wasze historie ze zdziwieniem.....w kazdej z nich zycie kieruje sie swoimi prawami...czesto rzuca klody pod nogi,ale i sprawia niespodzianki..! poraz kolejny tez utwierdzilam sie w przekonaniu,ze na sile niczego nie wskuramy bo szczescie spotyka nas w jak naj mniej spodziewanym momencie zycia...wlasnie w tedy,kiedy sie go naj niej spodziwamy.....

Nie wiem ktora z Was sie wypowiadala o In Vitro - ze to strasznie nienaturalna i niebezpieczna metoda zaplodnienia ale DO CHOLERY JASNEJ - dla niektorych z nas moze byc ostatnia deska ratunku !!!! Nie wiem czemu w XXI wieku sa ciagle ludzie, ktorzy nie chca korzystac z dobrodziejstw technologii i nauki. Tacy ludzie z checia by sie zamkneli w sredniowiecznych glinianych chatkach i wysypywali duchom okruszki na prog, zeby chronily dom przed zlem. W chorobie najlepiej by prosili o znachorke/kaplana, by za pomoca modlow i obrzedow przegonili kazda dolegliwosc....
Bez jaj ale jak slucham o "nienaturalnosci" In Vitro, to sie we mnie krew zaczyna gotowac. CHEMIOTERAPIA tez nie jest naturalna, czy to znaczy ze raka najlepiej leczyc ziolkami?
Wiem, wiem ze mnie ponioslo ale mam dzis dola :-(

nie,w cale cie nie ponioslo...poprostu wyrazilas swoje zdanie,ja podpisuje sie pod nim wielkimi literami!
niestety temat in vitro zawsze budzil i bedzie budzil sprzecznosci...kazdy ma prawo do swoich opinii na dany temat,jezeli jest to dla kogos jedyne rozwiazanie a nie zdecyduje sie na ta forme ratunku,musi zdawac sobie sprawe z tego,ze najprawdopodobniej nie bedzie mialo dzieci...lub czekac na cud...ja osobiscie zgodzilabym sie na in vitro odrazu,moj maz takze...

dziewczyny mam do was pytanie!!!!!!!!!!

co myslicie o adopcji dziecka? jakie jest wasz stosunek do adopcji?
pytam z czystej ciekawosci

ja kiedys bardzo chcialam dac milosc sierotce...nie ukrywam,ze gdybym nie mogla w zaden sposob zajsc w ciaze,nie zawahalabym sie zaadoptowac malenstwo! gdybym nawet urodzila swoje a miala pieniadze i mozliwosci rowniez bym sie na to zdecydowala!

BUZIOLE DLA WSZYSTKICH!
 
Hej dziewczyny witam WAS:)
Ja staram się z mężem od tego roku i właśnie dziś dostałam @ !!! Żal.........
Mąż robił badania i nie ma za ciekawych wyników, ma zrobić krew i testosteron...
Zobaczymy jak to wszystko się potoczy !
 
Hej dziewczyny witam WAS:)
Ja staram się z mężem od tego roku i właśnie dziś dostałam @ !!! Żal.........
Mąż robił badania i nie ma za ciekawych wyników, ma zrobić krew i testosteron...
Zobaczymy jak to wszystko się potoczy !
Witaj:-). Mam nadzieje, że szybko uda Wam się spełnić wasze marzenie :tak:

A mi już naprawdę padło na głowę co jakiś czas oglądam sobie piersi:baffled:
 
Robiłam w sobotę i była jedna krecha:-( a teraz tylko czekam na @. U mnie ciężko obliczyć termin ale zazwyczaj tak 14 dni po owulacji przychodzi więc może jeszcze wieczorem przyjdzie.

Właśnie znalazłam informację, że jeśli owulacja była w 18-22 dzień cyklu to cykl będzie miał 34 dni.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry