reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

a nastawienie dobre a nawet bardzo dobre, czekam na @ to znaczy nie czekam ale czekam na jej termin. ale namieszałam:-D mam dostać 5.02. ale przyznam się że nie wytrzymałam i zrobiłam dziś test i wyszły dwie kreski jedna ciemna a druga jasna no ale ciemniejsza niż wcześniej, oby się udało. Test powtórze 5.02 jak znowu będzie tak samo to idę na bete a potem do gin. a co tam u Ciebie no i składam najserdeczniejsze życzenia, spóźnione bo nie byłam w weekend w domu, trzeba było odwiedzić teściów:-)
No kochanie! ja juz tak cichutko ci gratuluje.masz jakies objawy?
 
reklama
beta jest nabardziej dokladnym wyznacznikiem ciazy,wiec raczej(napewno) nie nie ma ciazy,gdy jest taka niska.pozdr.
 
No kochanie! ja juz tak cichutko ci gratuluje.masz jakies objawy?
nie wiem bo jestem przeziębiona, ale temp. rano 37,3 no i mam lekkie zawroty głowy. I dziwne jest to że nie bolą mnie jajniki, bo przed@ tak 3 dni wcześniej mnie bolały, czekam cierpliwie może się udało
 
A właśnie skoro jestem trochę przeziębiona ale nie biorę antybiotyków jedynie rutinoscorbin i tabletki na gardło strepsils to wynik testu może być błędny??
 
nie wiem bo jestem przeziębiona, ale temp. rano 37,3 no i mam lekkie zawroty głowy. I dziwne jest to że nie bolą mnie jajniki, bo przed@ tak 3 dni wcześniej mnie bolały, czekam cierpliwie może się udało

oj kochanie u ciebie to napewno maluszek!!!!!!!!!! ja po cichu gratuluje!

ja juz kobitki zmykam!!!!!!!!!!!milej i owocnej nocki!!!!!!!!!
 
reklama
DZIEWCZYNY JUZ KIEDYS PYTALAM ALE PONAWIAM ILE PLACICIE ZA BADANIA TYCH HORMONOW???

JA Z LH, TSH, PRL,FSH, TESTOSTERON I DHEA-S- PŁACĘ 160 ZL. to dużo?
wedlog mnie to troche sporo....

Ja robiłam w inviccie, zapłaciłam za 5 hormonów tarczycy i test z obciążeniem na prolaktynę prawie 180 zł ale w normalnej przychodni rodzinnej jest nieco taniej tylko dłużej czekam na wyniki bo nawet tydzień, a w klinice często jeszcze tego samego dnia lub nastepnego są gotowe.

Hej dziewczyny witam WAS:)
Ja staram się z mężem od tego roku i właśnie dziś dostałam @ !!! Żal.........
Mąż robił badania i nie ma za ciekawych wyników, ma zrobić krew i testosteron...
Zobaczymy jak to wszystko się potoczy !

witam serdecznie nową staraczkę i życzę szybkiego zafasolkowania!

Dobranoc wszystkim, zmykam chyba jako ostatnia!
 
Do góry