reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

wiesz trochę dziś się naczytałam o tych testach że nie zawsze wychodzą i wiarygodniejsza jest beta...
Nie czuje się ciążowo. Wyczytałam, że faza lutealna może trwać od 12- 16 dni więc zostaję mi do czekania jeszcze 4 dni :tak: Już bym wolała żeby przyszła mogłabym zacząć wcześniej się starać.

Ale u mnie dzis śluzu hm....czyzby owulka :-:)-:)-(
A skąd ten smutek?
 
reklama
wiesz trochę dziś się naczytałam o tych testach że nie zawsze wychodzą i wiarygodniejsza jest beta...

ja też myślę, że chyba lepiej betę:tak:

Hej dziewczyny witam WAS:)
Ja staram się z mężem od tego roku i właśnie dziś dostałam @ !!! Żal.........
Mąż robił badania i nie ma za ciekawych wyników, ma zrobić krew i testosteron...
Zobaczymy jak to wszystko się potoczy !


witaj - i szybkiej fasolki:-)
 
Hej dziewczyny witam WAS:)
Ja staram się z mężem od tego roku i właśnie dziś dostałam @ !!! Żal.........
Mąż robił badania i nie ma za ciekawych wyników, ma zrobić krew i testosteron...
Zobaczymy jak to wszystko się potoczy !

O! witam,nie jestes sama ze swoim problemem..jest nas tu kilka dziewczyn,krorych Mezowie maja podobny problem....razem bedzie razniej i wspolnie dobrniemy do mety!

A mi już naprawdę padło na głowę co jakiś czas oglądam sobie piersi:baffled:
Robiłam w sobotę i była jedna krecha:-( a teraz tylko czekam na @. U mnie ciężko obliczyć termin ale zazwyczaj tak 14 dni po owulacji quote]

kochana nie padlo Ci na glowe,jestsem pewna,ze kazda z nas przyglada sie sobie i doszukuje jakiego kolwiek znaku....trzymam jednak kciuki za cud(wiesz,ze czasami testy klamia!):-)
 
Wiecie co dziewczynki...........ja tez sobie piersi sprawdzałam i objawów szukałam i nawet powiem Wam,ze mnie piersi jakoś dziwnie bolały, jakby sutki przy dotykaniu więc byłam pewna,że coś się dzieje :rofl2: aż do dzisiaj, ja poszłam do wc w pracy !
Teraz widzę,że chyba im się bardziej chce i myśli o tym ,to guzik z tego wychodzi.:angry:

No i teraz to mnie owszem boli brzuch bardzo,ale to z powodu @:crazy:
 
reklama
Do góry