reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
dziewczynki personel byl lepszy niz przedszkolanki :-D eM oczywiscie wspomnial ze ja sie panicznie boje...

super, ze premier choc raz wykazal sie zdrowym rozsadkiem i nie podzielono matek polskich na te z pierwszego kwartalu i reszte... czasem i politykom cos zaswita w tych ich glowach ;-)

rozlaka z Paulem byla od 9:15 (nie wzielismy flachy do szpitala i eM musial wczesniej sie ewakuowac do domu na flaszke) do 12:30 a oper. zaczela sie 10:45 i skonczyla 11:35 jak sie obudzilam pierwsze co to na zegar spojrzalam :-D a obok stala pielegniarka z taca z zjedzeniem i pytala czy nadal chce herbate czy moze jednak kawe :-D
Chcialam wode i papierosa :-D, ale anestezjolog powiedzial ze najwczesniej za 2 godziny sobie zapale ;-)


Martoos nie zaszkodzi, ja pilam cala ciaze kawe rozpuszczalna;-)
 
Cześć Baby,
znowu wpadam po przerwie bo zajęły mnie problemy dnia codziennego.
Myszko nie wiem co dokładnie Ci się przytrafiło bo nie dam rady odrabiać ostatnich dwóch chyba tygodni wpisów, ale z ostatniej strony wnioskuję, że już dobrze?! Mam nadzieję! Trzym się dobrze i jak zawsze emanuj tą energią, która pomaga też innym.
Martoośka strasznie się cieszę, że u Ciebie już piętnastka na liczniku!! I ciągle pamiętam o naszym wspólnym sushi... jak już będzie można. Tyle, że bedziesz musiała na mnie trochę poczekać bo mam w planie niedługo być znów w stanie..... nie pozwalającym na jedzenie sushi.A gdybym jednak szybko nie była, to pod koniec lipca będę w Warszawie, na koncercie Depeche Mode- jak będę miała chwilę wolną to zamailuję- może się spotkamy?!

Się badam.... Na razie wiem, że tarczyca OK choć być może nie do końca bo TSH mam w normie, ale mogłoby być niższe, i mam przeciwciała antytarczycowe- w normie, ale mogłoby ich w ogóle nie być. Interpretację pozostawiam jakiemuś mądremu lekarzowi.... Hope to find one!!! O niewydolność tarczycy się wprawdzie nie podejrzewam, ale przez ostatnie rok- dwa lata przytyłam jakieś 8kg. Spisywałam to na karb trzech w tym czasie ciąż, ale może to jednak tarczyca? Chyba byłoby najprościej i ... najtaniej!
W poniedziałek idę do hematologa po odbiór wyników i ich interpretację... a potem wybywam na długi weekend na upragnione narty!
Pozdrawiam, myślę o Was wszystkich bardzo często, tylko jakoś czasu nie starcza żeby pisać.:-):-):-):-):-)
 
Martus ja jak mam ochotę to piję colę, nawet w tym momencie popijam :-)

Gaga jak miło Cę widzieć :) i z takim pozytywnym nastawieniem, super :-) oby wyniki były ok i kciuki za staranka :* &&&&&&&&&& mam nadzieje, że przejmiesz brzuszek od którejś z nas :)
 
Dziewczyny..czy szklanka Coli szkodzi maluchowi? mam ogromną ochotę..:zawstydzona/y:

cala ciaze pilam cole zero :tak::tak: nie moglam z tego zrezygnowac, a Gattinka jest ok. Z tego co pamietam to Danutaski tez pila hektolitry coli :-D:-D

Myszka super, ze wszystko ok, dopiero teraz sie zorientowalam, ze bylas operowana i nie byl to wor;-) Szybkiego powrotu do chodzenia:tak:
 
Kicia chodzic i lezec mi wolno:-D stac i siedziec tylko po kilka minut moge;-)
plus taki, ze wreszcie nie mam zylakow i nie musialam za oper. placic jak w pl... bo powiedzieli ze za mloda jestem i jedynie oper. kosmetyczna... 6 tys za noge...
 
Martus ja jak mam ochotę to piję colę, nawet w tym momencie popijam :-)

ja też uuuuuwielbiam Colę i nie umiem sobie jej odmówić :tak:

gatto co u Was??

gaga fajnie, że znowu jesteś !!! na pewno już niedługo nie będziesz mogła jeść sushi;-)

a to moje dzisiejsze zakupy:

x.jpgy.jpg
 

Załączniki

  • x.jpg
    x.jpg
    39,7 KB · Wyświetleń: 24
  • y.jpg
    y.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 20
Ewcik widzę piękne dziewuszkowe ubranka, nawet na róż sie skusilaś! Brawo!

Gaga życzę Ci obyś nie mogła tego sushi jeść już w przyszłym miesiącu :)!!!! A jak Twoje ćwiczenia?

Martoocha ja pije kawę bezkofeinową ale coca-coli nie potrafię sobie odmówić! Tylko był moment, ze jak wypilam szklaneczke pod wieczór to nie mogłam spać:/
 
reklama
Dzień dobry wszystkim ;)myszko super, ze wszystko poszło tak łatwo :-)

gaga ​wspaniale nastawienie ;). Życzę Ci, żebyś sushi szybko nie zjadła ;)

Dziewczyny, jako za jesteście kopalnia wiedzy, pomóżcie! Zaczyna rozkładac mnie spore przeziębienie, są jakieś bezpieczne leki na gardło i ten wstretny katar? Nie chce, żeby ta infekcja rozwinęła sie bardziej. Słyszałam, ze na gardło Usla moze być brana w ciąży ale nie wiem...
 
Do góry