reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Myszko wiem, bo moja kolezanka dluuugo sie do takiej operacji przymierzala i miala okropnie brzydkie nogi od zylakow i w koncu przekroczyla wiek i jej zrobili za darmo, ale faktem jest, ze miala tez juz w takim stanie te nogi, ze kazali jej natychmiast robic, no i nie placila. Jak ja zobaczylam tydzien po operacji to miala nogi zolto-fioletowe, ale bez zylakow:tak:

Co u nas....dni leca, mloda rosnie, juz ma 5 kg, bylismy na pierwszym szczepieniu, przeszla bezproblemowo, bez zadnych efektow niepozadanych. Za tydzien wybieramy sie do Pl samochodem. Zapinamy ja teraz w gondole, bo tak jest jej wygodniej i nie opada jej glowka jak przysnie. Mam nadzieje, ze zniesie dobrze tak dluga podroz. Strzela usmiechami na lewo i prawo i gaworzy sobie, albo odpowiada mi cos po swojemu jak do niej gadam. Mam zamiar w PL kupic kilka ksiazeczek to bedziemy czytac:tak:
Ze wzgledu na moja endometrioze lekarz przepisal mi antykoncepcje i jest to taki pierscien NuvaRing...kurde plamie caly czas z tym:baffled:czytalam, ze tak moze byc i zeby przetrzymac...no coz, zobaczymy. Ktos to uzywal??
 
reklama
Czesć baby;


no-naprawdę super postawa..ja nie jestem za niewiadomo jakimi ulgami (bo i tak w naszym kraju nie jest najgorzej), ale inwestycja w nowe pokolenie to klucz do utrzymania spoleczeństwa w przyszłości..

Dziewczyny..czy szklanka Coli szkodzi maluchowi? mam ogromną ochotę..:zawstydzona/y:

Spokojnie się napij :D Ja colę popijałam i żyjemy ;-)

Wiecie że w US nie ma w ogóle macierzyńskiego? Można wziąć urlop bezpłatny na 6 tyg..

Masakra. Ciekawe jak te kobiety sobie radzą...
Dziewczyny, jako za jesteście kopalnia wiedzy, pomóżcie! Zaczyna rozkładac mnie spore przeziębienie, są jakieś bezpieczne leki na gardło i ten wstretny katar? Nie chce, żeby ta infekcja rozwinęła sie bardziej. Słyszałam, ze na gardło Usla moze być brana w ciąży ale nie wiem...
Na gardło spokojnie możesz TantumVerde i tańsze zamienniki płukanie wodą z solą też pomaga. A na katar polecam Sinupred( w tabletkach). Możesz też robić inhalacje. I można Rutinoscorbin łykać.
 
Marcela na mnie najlepiej działa: isla do ssania (można w ciąży), generalnie warto coś ssać np. Cukierki verbena z szałwią i bardzo dobry jest taki preparat w spray'u :glosal! Jem 3 razy dziennie po 2 rutinoscorbiny i 3 razu dziennie po 1 tabletce czosnku! Jem wszystko z cebulą, robię coś z czosnkiem np masło lub na obiad sos czosnkowy i pije na dzbanki cytrynade z miodem (ale nie zalew wrzątkiem)! No i dużo leże!!!! W ciazy trzeba to wylezeć! Więc wyślij męża do apteki i spozywczaka po miód, cutrynę, cebulę i czosnek a ty pod kołderkę!!!! I wykuruj sie, żeby kaszel sie nie objawił bo to nie jest za dobre dla dzidzi:/!

Gatto bardzo sie cieszę, że Gattinka tak urosła i jest dla Ws taką radością! Nie ma nic lepszego niż uśmiech takiego Malucha!

A my dzisiaj jedziemy zamówić wózeczek!!!! Może kupimy od razu fotelik, no i oczywiście kupimy materacyk do łóżeczka!
Milego weekendu Kobitki!
 
Marcela syropek z cebuli :-) to najlepsze na przeziębienia, a na gardełko to to co dziewczyny Ci pisały :) mi tantum verde jak najbardziej pomagało, bo chyba z 3 razy byłam w tej ciąży już przeziębiona i trzymam go już w szafce obok łóżka :-p

Wikama a na jaki wózeczek się zdecydowaliście? :-)

coś dzisiaj nie mam siły na nic, młody się tak rozpycha, że aż mnie boli :/ chce chyba przez skóre wyjść.. coś czuje, że dzisiaj bedzie dzień leżenia, założyłam tylko pranie i się obijam, a mąż ogarnia sprzątanie łazienki :-)
 
Marcela- zbadaj tempkę..bo ja od 2 dni zdycham na pyłki..żebyś nie leczyła się 'na marne'. Ja mam ból gardła, ból głowy, swędzą uszy i gardło.. ale temp po pachą 36,5..no i chodzę non stop z chusteczką..katar przezroczysty..
 
Ostatnia edycja:
Kitus jak bylam na zmianie opatrunku to sine jest tylko to miejsce, ktore poslalo mnie na stol... reszta bez sincow lekko opuchniete tylko. Dzis juz nic nie boli, nic nie szczypie... zaczyna swedziec:no: wiem ze to dobrze, bo sie goi ale uczucie nieciekawe ;-)


Wybaczcie, ze nie doczytalam ale posiedziec jeszcze z tydzien nie wolno mi.

poranny usmiech :-)
DSCF0277.jpg
 

Załączniki

  • DSCF0277.jpg
    DSCF0277.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 65
Ostatnia edycja:
Mysia ale uroczy uśmiech!!! Paul wyglada jakby zaliczył super udaną imprezkę!!!! :)

Iza zdecydowaliśmy sie na teutonia be you w kolorze szarym, fotelik maxi cosi i mój M. chce jeszcze ten isofix dokupić. I jeszcze łazimy po arkadii, tzn. Ja siedzę a M. z Wiki lażą!
 
reklama
Myszko no to dobrze :tak:

Martoocha ja mam znajomych w USA i mieli urlopy macierzynskie platne normalnie. Moze to zalezy od stanu?

Czytałam artykul z M,że można wziąć max. 12 tygodni bezpłatnego urlopu..jak znajdę ten artykuł to Wam wrzucę..może to zależy jednak od stanu..?

ta..w czterech stanach są bezplatne- jest wszystko nawet na Wiki
 
Ostatnia edycja:
Do góry