reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Hej babole:)

Właśnie skończyłam kolyske, fotelik i wózek. Wszystko gotowe na przyjęcie Matyldy i pozakrywane żeby się nie kurzylo ;)

Wcześniej leżałam 3 odcinki gry o tron z nogami wyżej, wymoczylam je wcześniej, S nasmarowal. ... puchna mi na maxa! Piję min 2-3l wody dziennie. Byle jakoś dotrwac do końca. ..

Myszko cudowne zdjęcie Paula!
 

Załączniki

  • 20130427_165507.jpg
    20130427_165507.jpg
    11,7 KB · Wyświetleń: 36
Ostatnia edycja:
reklama
Nanu współczuje! Identycznie miałam z Wiiki + białkomocz + wysokie ciśnienie i dlatego końcówkę ciąży przeleżałam w szpitalu :/! Lekarze kazali mi odstawić całkowicie sól i wypijać 2 litry płynów. I kazali na zmianę leżeć (by woda z nóg trochę zeszła) i spacerować (by szybciej zaczęła sie akcja porodowa)! W takiej sytuacji należy jak najmniej siedzieć i stać! Bo wtedy nogi najbardziej puchną! Ale to Nanu jest dowód na to ze bardzo dużo wody masz w corganiźmie i po porodzie powinnaś stracić dużo na wadze...
 
No ostatnio robiłam dodatkowe badania ale na szczęście bialkomoczu nie ma a ciśnienie w normie. Podoba mi się twoja teoria tracenia wagi po porodzie:)))

Jak tam zakupy się udaly?;)
 
Taaaak! Udały sie! Wózeczek zamowiony i będziemy go mieć już za 2-3 tygodnie :)! Fotelik kupiony i zawinięty w worek czeka na Lili! Kupiliśmy materac do łóżeczka i osłonki na szybki do samochodu, tylko lusterka nie dostałam, takiego żeby widzieć co Lili robi, ale to kupimy w sklepiku gdzie zamówiłam kocyk do wózka :)! Już powolutku kończymy kompletowanie wyprawki, tylko czekamy wciąż na te drzwi, firma powinna nam do środy zamontować a tu jeszcze ich niesprowadzili nawet! Nanu musisz wytrzymać jeszcze z dwa tygodnie a poźniej to biegaj ile wlezie by Matyldzia sie urodziła!

A tak wogóle to DZIEŃ DOBRY!!! Wstawać śpiochy!!! Szkoda dnia! Co prawda u Nas zachmurzenie a w nocy padało ale mimo tego trzeba wstać z wyrka i coś fajnego zaplsnować!

Iza jak brzuszek?

Marcela jak przeziębienie????
 
Wikama dzięki, ale niestety brzuch jak twardniał tak twardnieje :/ czasem i co 10 min albo częściej.. jutro mam wizytę u swojego gin to sprawdzimy czy szyjka się nie skraca.,..obyyyyyy!! wole teraz latać do niego co 2 tyg i sprawdzać :)

a humor dzisiaj nie ten teges, pogoda tez do kitu :-( musze opracowac strategie jak pozbyc się przyszłej bratowej, bo już kurwicy dostaje..

Nanu ojjj ale stópki to Ci ładnie spuchły ło hohoooo ale najważniejsze, że już nie długo!!!
 
Hej;
Myszko Paul bombowy, wygląda jak po mega ziołowej imprezce ;-) Matylda aż tak się nie śmieje. Raczej taką srogą minę robi :-D

Wikama super, że wam się zakupy udały.

Nanu koszmarnie opuchnięte masz stopy. Jak to stan ciągły to badaj częściej białko w moczu, bo tak się zatrucie m.in. objawia.

Idę karmić, bo mnie mały głód wzywa donośnym głosem
 
Wikama to bardzo się cieszę że zakupy udane:) my wszystko dostaliśmy od znajomych w spadku po ich córce ale i tak miałam frajdę szykując wszystko dla matyldy :)
Dziś wstalam i przywitał mnie czop, pierwsza część odeszła. Taka galaretka podbarwiona krwią. Przez całą ciążę był tylko biały śluz więc pewna jestem że to czop. Ale to jeszcze daleka droga do sukcesu :) mimo że również dziś złapał mnie pierwszy bolesny skurcz. Zapewne przepowiadajacy ale aż zgial mnie w pół. Teraz relaksuje się w wannie, potem czas na jakieś śniadanie i może jakiś spacer? Tylko najpierw muszę S obudzić no i zobaczyć co za oknem się dzieje bo póki co temat pogody mi dziś obcy jeszcze; )

Zapo
Badalam wszystko i zatrucia nie ma. Na szczęście!
 
Nanulinko jak czop odchodzi to już bardzo na siebie uważaj bo mi 48 godzin po poszły wody! Więc to może być już dość szybko! Jak jutro będziesz na ktg to daj sie zbadać bo jak czop Ci odszedł a masz tak spuchnięte nogi i ten skurcz dzisiejszy to coś sie może zacząć dziać...

Izus no to wypędziłaś babsko! Ciężarnej wolno wiecej i zawsze można zwalić na hormony ciążowe ;)!

Zapominajko ja tez już tak chce, żeby mały głód mnie wzywał :)!!!!!
 
Nanu ajajajajjjjj no to już godzina ZERO zbliża się wielkimi krokami :-) zanim się obejrzymy, a Matyldzia będzie już na świecie!

Wikama dopiero muszę ją wypędzić!! chyba trutką na szczury :-p kurcze Ty już mówisz, że masz już cała wyprawke :szok: łącznie z tymi wszystkimi pierdółkami kosmetycznymi do porodu itp? gratulacje, bo ja dopiero się za tym rozglądam, ale to mnie najmniej cieszy haha jakieś podkłady, wkładki bla bla bla

Zapo wyciągaj cyca :-) a malutka ciągnie bez problemu?
 
reklama
Do góry