reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
izuś pięęęękny kolorek :tak: ja też coś kupiłam dzisiaj dla Małej, wklej fotki swoich zakupów;-)

dzieki dzięki, mam nadzieje, że plamy będzie się łatwo spierać :-p
a ciuszki takie:
2.jpg3.jpg
a to wczorajsze łupy mojej mamy z Pepco :)
Zobacz załącznik 554709Zobacz załącznik 554710Zobacz załącznik 554712
 

Załączniki

  • 2.jpg
    2.jpg
    39,8 KB · Wyświetleń: 52
  • 3.jpg
    3.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 56
czesc Laseczki :-)


no to zyjemy, narkoza nie taka straszna samo wybudzenie tez nie:-D bol po operacyjny przeszedl po jednym zastrzyku zaraz po wybudzeniu i juz nie wrocil;-). Dzis bylismy na zmianie opatrunku i dostalam sexy ponczoszki :-D na dwa tygodnie do noszenia. 7.05 ide na sprawdzenie szwow czy wszystkie sie ladnie rozpuscily. Chodzenie po op. calkiem spoko wczoraj mialam bandaz to ze sztywna noga chodzilam, ale dzis rewelka czasem zaszczypie ale moment i przechodzi.
Usuneli mi nawet stare zylaczki, choc to nie bylo w planowym zabiegu;-) chirurg byl kobieta i do tego Polka powiedziala, ze jak starczy czasu to usunie mi je ale obiecac nie moze;-).
Dzis jak szlismy na zmiane opatrunku anestezjolog z chirurgiem do nas machali z usmiechem z okna :-) cholernie milo bede wspominac moja pierwsza operacje ;-) personel rewelacyjny, wyglad sali oper. katastrofa :-D bo szpital w remoncie i tylko Nagle wypadki operuja, a nowy blok otwieraja za tydzien ;-).
Sam profesor sie do mnie pofatygowal ogladnac przed i dac wskazowki chirurgowi... eM po wszystkim mi powiedzial, ze to bylo bardzo powazne a nie tlumaczyl mi tego zebym na zawal przed op. nie zeszla.
W poniedzialek ide do rodzinnego podziekowac mu za tak szybkie skierowanie na usg zyl, bo gdyby zbagatelizowal (jak ja... no troszke spuchlo, zsinialo i pobolewalo przy wstaniu, a jak rozchodzilam juz nie bolalo) to nie byloby ciekawie.

Kochane sorki ze tak tylko o sobie, ale siedziec nie moge dlugo. Mam chodzic lub lezec, siedziec tyle co do jedzenia ;-) zjem obiad w lozku :-D
 
Mysiu!!! Jak dobrze, że wszystko ok!!! Już wszystkie sie tu martwilysmy! Dobrze ze tak fajnie to znosisz!!! :*

Ewcik weź głęboki wdech i pisz odwołanie! Może wpiza was na liste rezerwowych! Często jest tak ze rodzice składają podania do dwóch przedszkoli i poźniej rezygnują! Nie trać nadziei, może jeszcze jest szansa!
 
Myszka nie chce mówić " a nie mówiłam?" :-p:-p poszło pięknie gładko, teraz ta sexi pończoszka i się ładnie wszystko zagoi :-) a personel musiał być faktycznie luxiu, tylko pozazdrościć!! bo rzadko się tak trafia :)
 
Myszko super ze tak dobrze wszystko poszlo a juz mialam pisac smsa do ciebie.No to naprawde sie naleza podziekowania dla rodzinnego za tak szybko reakcje
Ewcik kurcze moze rzeczywiscie pisz odwolanie,ale u nas to samo z miejscami do przedszkoli czy zlobkow.Ja zapisalam mala jak bylam w ciazy do zlobka na 2014,2015 tak na wszelki wypadek.A do przedszkola od 3lat musze isc zapisac w przyszlym tgodniu,bo na wiosce u nas male przedszkole wiec kazdy walczy o miejsce a niechce malej wozic gdzies daleko.Ale i tak bede miala niezle cyrki bo do pracy musze wrocic w kwietniu 2016 a przedszkole jesli dostane to dopiero od sierpnia 2016 wiec niewiem co z mala zrobie,dobrze ze mam jeszcze 3lata do zastanowienia sie.Bo za zlobek wyliczyli mi prawie 300Euro wiec wole w domu siedziec
 
reklama
no-naprawdę super postawa..ja nie jestem za niewiadomo jakimi ulgami (bo i tak w naszym kraju nie jest najgorzej), ale inwestycja w nowe pokolenie to klucz do utrzymania spoleczeństwa w przyszłości..

Dziewczyny..czy szklanka Coli szkodzi maluchowi? mam ogromną ochotę..:zawstydzona/y:
 
Do góry