reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
marcela gratulacje!!!

Fuma kciukam!!!

i fluidki Wam ślę wszystkim!!!


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Dziewczyny ja tylko tak na szybko.u nas wszystko w porzadku.mala daje pospac,tylko musza ja na jedzonko wybudzac bo boje sie ze za duzo schudnie.Mysle ze jak dalej wyniki malej beda dobre to we wtorek wyjdziemy.Narazie pobieraja jej krw krew 2razy dziennie
Zapominajko tobie zycze powodzonka jitro albo we wtorek i jak najmnoej bolu po
Marcela wiedzialam ze przejmniesz moj brzuszek

Dziewczyny dziekujemy za gratulacje i kciuki bardzo sie przydaly!!!
 
dzieńdodberek :)
Karo super wiadomości!! oby tak dawała pospać i później :-p jak już będziecie na spokojnie w domku to wrzucaj foty Emily :)

ehh tak mi się dobrze spało a tu trzeba wstawać i szykować się na te chrzciny, jakieś śniadanko, makijaż, poprasować i sruuuu, ciekawe tylko ile wysiedze :) więc dzieczynki miłego dnia wszystkim Wam życzę i do wieczorka :*
 
Dzień dobry;

Ja znowu zostałam wywalona z łóżka o świcie. Iguś jest bezlitosny :dry:

Karo cieszę się, że malizna taka grzeczna, no i trzymam kciuki za szybki powrót do domu.
Izka miłej zabawy. Pamiętaj żeby się oszczędzać ;-)
 
dzien dobry :-)

Zapominajko powodzenia jutro :-)

U nas nocka rewelacja jedna pobodka o 5:00 i spanie do 9:00:-)
Maly pochlania 90ml i dopija cycem, nie wiem czy to nie za duzo ale w szpitalu mowili ze combiotik pre to jak mleko matki i maly moze pic ile chce... jutro idziemy zalozyc karte u lekarza to dopytam dokladnie :-)
poki co kupki mamy piekne. Nie ma sensacji brzuszkowych nawet jak zjem pikantny gulasz, wiec jak na razie ufam tej poloznej szpitalnej... powiedziala ze nie wazne co zjem bo maly cala ciaze "jadl" to samo co ja i jak mu sie ladnie uroslo :-) wiec czemu teraz mialby zmieniac diete?? no nic obserwujemy i bede zdawac relacje co do diety ;-)

kciuki za wszystkie testy i nowe nasze fasolinki oby rosly nam zdrowo ku uciesze mamus :-)

milego dnia kochane my powoli szykujemy sie na wyprawe do lasu, bo u nas dzis cos w granicach 22°
 
KARO gratuluję! Mała wyczuła wiosnę!
Marcela kibicuję Twojej becie, widać, że daje radę!
Myszka fajny kolo!
Ale pogoda.... na rolki czy na rower? Młody zawyrokował: rower! No to idziemy- trzeba uzupełnić vit. D3 i naświetlić szyszynkę. Wreszcie!!!!!!!!
 
Cześć Dziewuszki!

Karo oby tak dalej!!! Teraz kciukasy aby Malutka zdrowa i obyście szybko do domku wyszły :)

Myszko Ty to jakbyś nie rodziła kilka dni temu!!! W szoku jestem!!! I tu widzę ogromną różnice miedzy cc a porodem sn! Ale teraz fajny okres u Was! Jesteś już w domku, dobrze sie czujesz, pogoda piękna, chłopaki zakochani po uszy w Paulu!!! Żyć nie umierać!!! Buziaki :*

Iza udanych chrzcin!!! Tylko uważaj na siebie!

Zapominajko kciuki za Was!!! Oby dzisiejszy dzień był spokojny! A coś czuje, że Ty na wyspanie to nie bardzo będziesz mogła liczyć: bo i Matylda i Iggy bedą sie domagali Ciebie!

Lopop to ja kilka dni po Tobie rodze :)!

Ewcik co u Ciebie?

Martoocha jak Twoje samopoczucie ?

milej niedzieli piękne!
 
reklama
Do góry