reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Witam ja znowu tylko na moment ;)


Karo gratuluje, wkoncu doczekalas sie swojego malutkiego szczescia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zdrowka dla was :)

Myszko super ze sobie tak swietnie radzicie :)

Zapominajko 100 lat 100lat!!!!!!!!!! Chyba niczego nie pomylilam? Zazdroszcze ze ju jutro lub we wtorek bedziesz miala malutka :)

No i zapomnialabym... Marcela piekny przyrost!!!!!!!!!!!!!!
Ja chetnie oddam brzuszek na przelomie maja i czerwca chociaz wolalabym w polowie maja ;)
 
Lopop u mnie dziewuszka! Lilianka! A u Ciebie synuś czy córcia?

Nanu wszystko możliwe! Ja raczej będę mieć cc więc pewnie w 38 tc, więc mam nadzieje na końcówkę czerwca :)! Od 18 tc czas leci jak szalony! Aż sie boje co zrobie jak skończę remont i wyprawka będzie gotowa :/!
 
witam laseczki, my już po imprezce, ale powiem Wam, że jak wyszłam ze szpitala to raczej w domku jadłam lżej, a tam zjadłam chochoelke zupy grzybowej i dosłownie pół devolay'a na obiad i co? poł h później wszystko było już wc :-p poszło dwiema stronami haha później wypiłam tylko kawe i zjadłam kawałek serniczka ehhh się najadłam :-p

kurde myszka, ale macie aniołka. nie dość, że tak ładnie śpi to jeszcze ładnie je, zazdroszcze :-)

Wikama jak skończysz remont to zawsze się coś znajdzie jeszcze :p

a ja się wam pochwalę, bo kupiliśmy dzisiaj łóżeczko z materacykiem i ochraniaczami iiiiii pani mi dała w gratisie krzesełko do karmienia (ma troszkę pękniętą skórkę na siedzenia, ale da się naprawić) :) i komplet za całe 2 stówy :-) a jak policzyłam to łóżeczko+materac+stołeczek to koszt ok 450 zł, a ona łóżeczka prawie w ogóle nie używała, bo mała im spała w turystycznym, bo w tym się darła :-p
a coś takiego :

a.jpgb.jpg
 

Załączniki

  • a.jpg
    a.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 15
  • b.jpg
    b.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 16
Iza to sie nie najadłaś raczej :/! Kiepsko trochę! To jutro w domku sobie odbij z tym jedzeniem! A co do remontu to mam dość na długi czas: zapłaciliśmy gościowi i miał jeszcze przyjść na poprawki i teraz telefonu nie odbiera .... Grrrrrr... Mam dosyć! To już nie na moje nerwy! Teraz to już na spokojnie! A co do lozeczka i krzesełka to super okazja!!! Bardzo ładny komplet! My też już kupiliśmy łóżeczko i przewijak w Ikei z serii Guliver.
 
Wikama, Myszka nooo aż mnie mąż pochwalił, że niezła ze mnie bizneswoman haha :-)
Wikama jutro to sobie odbije może po południu, bo rano ide na badania i glukoze fuuuuuuuuuuuuuu i 2 h kiblowania pod zabiegowym :-p
 
reklama
Oj z tą glukozą to współczuje! Jak mogę poradzić, to jedz jak najwcześniej i weź ze sobą ciepłą (taką żebyś mogła wypić) wodę z cytryną w małej buteleczce takiej 0,3 ok pól butelki, weź kubek jednorazowy i łyżeczę. Glukoza w zimnej wodzie sie nierozpuszcza, tylko takie grudki sie robią a cytryn złagodzi trochę słodycz! Po pierwszym pobraniu na czczo, najpierw glukoze wsyp do kubka a poźniej wlej ta ciepła wodę i wymieszaj. Ja wiem, że ten opis wydaje sie śmieszny ale ja wzięłam zimna wodę z cytryną i nie mogłam jej użyć, pani dała mi ciepłej ale już bez cytryny i do szklanki jak wyspałam glukoze to mi sie niezmieściła .... :/!!!! Więc po wypiciu wody z glukozą jeszcze musiałam przegryź glukoze na sucho ...:baffled: Powodzenia !!!!

Zapominajko trzymam za Ciebie i Matyldę kciuki! Jak będziesz tylko mogła to daj znać! :*
 
Do góry