reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
wrocilismy ze spaceru i juz chcialam pisac o Karo ale widze, ze wkoncu zaskoczylo forum.

jeszcze raz przeogromne gratulacje Karo ciesze sie razem z Wami i duzo zdrowenka dziewczynki dla Was :*


Maly slodziak tatus zapatrzony, starszy brat pokrzykuje jak maly tylko zaczyna plakac, ze co my mu robimy :-D
ogolnie Paul jest tak rozpieszczany, ze ja robie tylko za mleczarnie bo pampki tatus zmienia ;-)
 
a my walczymy z tymi listwami i ciągnię się to jak cholera! z pozoru banalna sprawa ale samo przygotowanie ścian i jeszcze jakieś kabelki i cuda w ścianach pochować, równo podocinać na 45 stopni w narożnikach,masakra...
S walczy, choć własnie do OBI poechał po coś tam..... a ja umyłam 1 okno - na tyle na ile sięgnęłam z podłogi bo S mi zabrania na stołek wchodzić:)

aaaa i jak któraś potrzebuje skutecznego środka do mycia plastików to polecam z serii ORO Perfekt z OBI własnie.... kupiłam to ustrojstwo już dawno - szukałam czegoś do okien bo jak pomalowaliśmy ściany na biało to się okazało że nasze okna, nawet umyte, wcale białe nie są - ramy pożółkły.... i to cudo wybiela wszystko!!!
dziś udało mi się doczyścić parapet w sypialni, do którego przez 2 lata miałam już kilka podejść,szorowań itp nie był zabezpieczony podczas malowania jednego czy drugiego, powierzchnię ma porowatą więc wyobraźcie sobie jaki był okropny.... mieliśmy nawet dziś w planach zakup nowego - ale dałam mu ostatnią szansę i po spryskaniu ORO i wytarciu gąbką, bez wielkiego szorowania, wygląda jak nowy!
shocked.gif


kurcze jak myłam to okno, to jak je otworzyłam i poczułam to słoneczko to nareszcie WIOSNĘ poczułam:) juppiiiii!!!
 
Karo ogromne gratulacje!!! Bardzo sie cieszę Twoim szczęściem i obyście obie szybko doszły do siebie i szybciotko wyszły do domku!!!:*

Myszko Paul jest cudny!!! Na zdjęciu wyglada jak lalka!!!

Nanu i bardzo dobrze, że na stołek nie pozwala Ci mężuś wchodzić! Nie przesadzaj z tymi oknami bo masz sie oszczędzać! Jeszcze tylko miesiac i Ty swoją Matylde utulisz :)!

Ewcik ja myśle, że to normalne, że raz odczuwamy mocniej a raz słabiej! Ja mam łożysko z przodu, tylu i na dnie macicy i są tez takie dni, że dosłownie czuje tylko takie lekkie puknięcia! A są takie ze jak sie przemieszcza to aż pobolewa! Rozumiem Twoje zamartwianie sie ale z tym łożyskiem z przodu to rzeczywiście czuje sie słabiej :/!

Zapo będzie dobrze!!! Tylko musisz wyrwać jeszcze te dwa dni :)

Iza ale śniadanko!!! Mniam, mniam!!!
 
karo WSPANIALE WIEŚCI!!! Gratulacje!!!! widzisz, poszło szybciej niż myślałaś! Odpoczywajcie teraz sobie :)
myszko Paul jest przecudowny! taki słodziak!
Gaga ciesze się,wróciłaś. Możemy znieść więcej niż nam się wydaje... ale będzie dobrze! Trzymam &&&&&&&&

ja dzisiaj odebrałam wynik bety 304 - więc przyrost po 48 godz ponad 100 %. Mam powtórzyć w pon i jeśli będzie ok to wizyta 25.04
 
reklama
Do góry