reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Werki i wzaaaajemnie :)

Myszka masz pozdro od Czarnej z cpp :-)

Wikama?? jednak chyba poszła na te zakupy :-p

Gaga ciul tam z nieprzespaną nocą, ważne, że powód niewyspania był super :-)a prenatalne skoro w urodziny synka to na bank będą same dobre wiadomości!!

ehhh wysprzątałam i siedzeeeee i mam zamiar już NIC nie robić do końca dnia, a później idziemy z mężulkiem do kina :-p zabiera swoją ciężarówkę na jakąś komedię, a dzisiaj z okazji dnia kobiet zrobiłam sobie prezent i zamówiłam sukienkę i nową prostownicę, bo mi kilka dni temu stara padła :-)
 
Izka dziekuje przekaz prosze rowniez ode mnie:-)

Gaga ja to tu takie krakadlo jestem:-D ale powod byl przedni ;-)

Werka witaj powodzenia w staraniach:-)


To jak juz tak sobie slodzimy to i ja cukrem posypie:-D
Oby nam sie spelnily wszystkie najskrytsze marzenia:-) a co jak slodzic to po calosci;-)
 
Nie kochane, nie poszłam! Albo inaczej: poszłam do apteki i zostawiłam 400 :(, więc nawet jakby mężowy nie musiał do pracy to i tak bym nie poszła! Z moją szyjką wszystko super, nie widać jakiś skurczów, to twardnienie brzuszka to przy rosnącym Maluszku chyba norma :)! Malutka zdrowa i serduszko jej bije 145 razy/ minutę! Dzisiaj nie miałam usg, podejrze Lilianke za tydzień ;)!
Lekarka poleciła mi dwa suplementy diety: mumomega (wspomaga rozwój układu immunilogicznego u mamy i dziecka oraz jest szansa, że zmniejszy alergie u dziecka) oraz pregna plus (również jak poprzedni tylko w mniejszym stopniu oraz zawiera zestaw witamin i sub. min. wsomagających produkcje czerwonych krwinek oraz kwas foliowy). Kupiłam i zacznę stosować, ciekawa jestem czy wyniki krwi mi sie poprawią i czy mała nie będzie miała takich alergii jak Wiki.
Dziękuje za kciuki!!! A tak późno pisze, bo obiadek Wikusii robiłam i sama miałam ochotę zjeść już cośik. :)
 
Witam
zycze wszystkiego najlepszego wszystkim kobietkom z okazji Dnia Kobiet,spelnienia naszych najskrytszych marzen i oczywiscie aby kazda z nas cieszyla sie juz niedlugo swoimi pociechami!!!
Gaga gratuluje wizyty!!!!!
Wikama super ze na wizycie wszystko ok.
Werka witamy i trzymamy kciuki&&&&
U nas dzisiaj okropna pogoda zimno,pochmurno_Ogladalismy dzisiaj nasze zdjecia z sesji wyszly super.W przyszlym tygodniu ma przyjsc DVD bo zdecydowalam sie wziac cala plyte bo pojedyncze zdjecia wyszly dosyc drogo.
 
Właśnie sobie cholera uświadomiłam,że na zwolnieniu będę mieć o wiele niższą pensję..:baffled:..ponieważ dostałam podwyżkę 20% w grudniu.. a ZUS wylicza średnią z 12 miesięcy.. choroba jasna..:angry:
 
reklama
Do góry