reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Dzien dobry:-)

Ewikewik po porodzie (wywolywanym czy nie) jest okres pologu trwajacy 6-8tyg. W tym czasie organizm sie doczyszcza i reguluje hormony. Po zabiegu jest szybciej, bo wszystko zostaje oczyszczone mechanicznie.
Ale nie ma reguly co do czasu w jakim sie zachodzi ponownie, jedne zachodza bez @ i owu od razu po porodzie (bo organizm niby "pamieta stan", a inne (jak ja) potrzebuja kilku miesiecy... To samo po zabiegu. Najlepiej isc do gina i sprawdzic poziom do jakiego odbudowuje sie endometrium, wtedy powie jakie sa szanse lub zleci badanie hormonow...ja mialam 17mm endometrium w szczesliwym cyklu i w 4-5 dc nastepnego mialam isc badac prolaktyne, poszlam ale juz tylko oswiadczyc, ze udalo sie.
Mysle, ze duzo tu ma do rzeczy nasze podejscie. Gdy "chcialam juz" to nie bylo, a gdy psychicznie bylam gotowa na badania...to bach i zaszlam.
Wiesiolka dziewczyny pija na sluz...ponoc glut na km;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
się mi zaczął weekend, nie dość, że ten brzuch to ledwo mąż wyjechał z domu i jakiś facet by go skasował.. okazało się, że chłop nie miał hamulców w naczepie, zaczął hamować i naczepa go wyprzedziła i żeby nie uderzyć w mojego mężulka uciekał w na bok i uderzył w słupa.. dobrze, że nikomu nic się nie stało
 
Wiesiołek do parzenia? Nyślałam, ze to jakieś kapsułki...
Ja mam 40 lat i jestem pół roku po #. Miesiączki stały się skąpe i krótkie. Robiłam test na menopauzę, super nie jest ale wynik niegatywny. Mam schizę, że ilość chormonów podanych mi w czasie porodu miała wpływ na jajniki i układ hormonalny. Nie mam wiele czasu... A ze staranek nici bo co chwilę jestem na antybiotyku bo łapię wszystko co fruwa :szok:
 
ewikewik, tak wiesiolek jest w kapsulkach:tak: zazwyczaj dziewczyny lykaja 2x dziennie od pierwszego dnia cyklu do owu (ok 14dc)daje niezly poslizg:tak:co za tym idzie pomaga zolnierzykom dotrzec do celu:tak:;-)

czy jest jalis regulamin ile razy w tygodniu moze przyjsc tesciowa?????????????:wściekła/y:
 
Ewik antybiotyk antybiotykiem a starac sie mozna, zanim lozysko przejmie funkcje cialka to minie troche i akurat zdarzysz skonczyc antybiotykoterapie;-) o ile dobrze pamietam to cos kolo 12tyg. Ja u lekarzy wolalam wszystko dla potencjalnie ciezarnej...moj rodzinny sie smial, bo mowi jak to nie wiesz czy w ciazy jestes od 2-3 miesiecy?? No wlasnie nie wiem, bo poprzedni cykl stracony, a w tym zbyt wczesnie na taka wiedze:-D i tyle;-)

Kitka sama ustalasz reguly u siebie w domu, moze kobiecinka chce pomoc?? Chyba, ze to jedna z tych przyslowiowych (10m od domu i 2m pod ziemia;-)) to na poczatem niech eM ja przystopuje...a jak to nie pomoze no to bedziesz musiala sama pokazac, gdzie jest miejsce goscia w domu.
 
reklama
Do góry