reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Nanu masz zaparcie do tych tabelek:-D ja tam wzielam kase poszlam z karteczka czego ile i kupilam. Analizy sobie robilam gdzie taniej i co;-)
A od poczatku co miesiac mialam kwote na dzieciowe zakupy przeznaczona z mojego dofinansowania ciuchow ciazowych;-)
Na last minute mam wanienke i nakladke na przewijak do kupienia, dzis jeszcze spojrzalam na pojemniczki na waciki i tego typu drobiazgi i gotowe:-)


Martoos a Ty jak i kiedy planujesz zaczac kolekcjonowac wyprawke?
 
reklama
Cześć Śpioszki!Dziś ja pierwsza i to już po śniadanku! Idę sie igarnąć, potem budze dziecie, nakarmie i jadę po wyniki i na wizytę!!! Proszę o kciukasy aby już każda wizyta była podobna i nudna :)!!!!
Miłego dnia Piękne!


Nanu śliczny rożek!!!! Tego jeszcze mi brakuje w wyprawce, może dzisiaj po udanej wizycie ;)!!!
 
Dzien dobry:-)

My juz tez obudzeni z jedno punktowym pobolewaniem lewego bioderka:-D tyle sie o tym napisalam i w koncu zle spalam.:-D

Wikama powodzenia na wizycie&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
To zakup zaplanowany, wiec czekam na fotki:-), bo na wizycie bedzie oczywiscie ok:-)
 
reklama
Witajcie piękne!!!!
Miałam wczoraj tak beznadziejny dzień, że dawno już takiego nie miałam.

Nanu niezłe zakupy!

Pssssss- to odgłos spuszczanego przeze mnie powietrza. USG OK! Serducho bije, 2,33cm, 9t1d czyli gra.
Mam w planie nawalić się herbatą! Na razie zimuję z synem u mamy bo zapomniałam klucza od domu.
Dzięki za kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-)

Gratuluję!!!!!
 
Do góry