reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

Gaga fantastyczne wieści!!! :) teraz odpoczywaj i się relaksuj :)
Wikama za dzisiejsza wizytę &&&&&&&&&&&&&&&&&&& ;) daj koniecznie znać jak poszło.

Dziewczyny udanego i owocnego naszego święta ;)
 
reklama
Ach... Tu sie go nieobchodzi...kobiety tu sie tak wyemancypowaly, ze faceci w obawie przed "molestowaniem" traktuja je jak chlopow:-D
Czesto to baba oswiadcza sie facetowi, bo ten bidok sie boi:-D
Powariowaly do reszty.
 
Wikama no to udanej i nudnej wizyty &&&&&&

Kobietki ja też Wam życzę wszystkiego co najlepsze i spełnienia tych najskrytszych marzeń o dzidziusiu !!!!!! :-)
 
Dziewczynki wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta!!! Aby spełniły się nam marzenia o uprawnionych małych kruszynkach!!!!!

Nanu
ta fota fantastyczna!!! Muszę mężowi pokazać, może za kilka miesięcy zrobi przede mną takie szoł ;)!!!!

A moja Wikunia obudziła sie chora, więc z Tarusiem sie kuruje w domku a ja na wizyte i chyba z zakupów nici :(!
 
Wikama czemu nici z zakupow?
Jak Wiki jest z tatusiem to nic jej nie bedzie;-), a Tobie przyda sie chwila przyjemnosci przed powrotem do "szpitala polowego":-).
 
Gaga Gratulacje super wieści kolejne dobre na forum....:-D:-D:-D to teraz z martoochą bedziecie rodzić razem:tak::tak:

Kobietki niech się spełnią wszystkie pragnienia i to zaróno te o których mówicie głośno jak i te o których wiecie tylko Wy!!!! Wszystkiego najlepszego dla NAS :-):-)
 
Życzę nam wszystkim samych radosnych chwil..niech wszystkie smutki i troski zostaną już za nami..głęboko zakopane. Teraz czas na chwile radości:) Bądźmy zdrowe, szczęśliwe, zdrowe i spełnione:tak:
 
reklama
Do góry