reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

A mnie pogoda zabija...cisnienie polecialo w dol, a ja nie mam sily sie ruszac, ani lezec, ani stac...koszmar. Mam nadzieje, ze szybko zacznie padac bo normalnie zdycham.
Od rana bylo ok, dobrze ze obiad zrobilam rano, popralam itd, bo teraz telefon w reku juz mi ciazy...
 
reklama
Cześć

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet:-):-):-):-):-).

Gaga i Wikama - gratuluję wizyt.

No mi tez się tak wydaje,ze miałam owu w 12 dniu ale pewna nie jestem.
W dodatku dalej mnie boli jakby na owu tylko mniej sama nie wiem co to.
No mam nadzieję,ze dzieci są "zaraźliwe" i lada chwila doczekam się swojego:laugh2:.
 
Hej? Co taka cisza? Wszystkie oglądają kac vegas na TVN-ie:-D???

Martocha a nie z ostatnich trzech miesięcy? Anila jest specjalistką od spraw kadrowych i płacowych, więc pewnie więcej wie na ten temat!

Werka witam serdecznie! Mam nadzieje, że to forum i Tobie przyniesie takie szczęście i niedługo ujrzysz dwie krechy na teście!

Dziewczyny wiecie co u Kaso??? Odzywała sie gdzieś? Tak sobie myśle o niej i jej Małej i mam nadzieje, że z jej zdrówkiem wszystko dobrze! Szkoda, że sie nie odezwie...
 
Ostatnie chwile naszego święta! Pozdrawiam mamy przy nadziei i te co czekają na swój cud :)
Pisałyście ostatnio o braniu wiesiołka. Po co go brałyście? To sugestia lekarzy czy...?
I jeszcze pytanko do pań po porodach wywoływanych. Czy kilka miesięcy po porodzie wyraźnie skrócił się komuś okres?
 
Cześć Dziewczynki!

Domyślam sie, że zajmują sie dzieciaczkami i super, ale to nie zmienia faktu, że zastanawiam sie czy wszystko ok? Ale nic, pewnie sie odezwą pochwalić sie postępami :)!!!

Ewcikewcik ja doczekałem tylko trzech okresów i zaszłam w ciążę! Ale ta ciąża była bardziej "delikatna" od innych, np. pierwszy raz miałam plamienie implentacyjne! A miesiączki miałam bardzo obfite :/!

miłego dnia dziewczynki!
 
Ja się też witam z rańca tak niewyspana że szoooooook :/
Nie wiem po czym, ale cała noc nie mogłam sobie znaleźć miejsca, bo tak kłuło mnie w brzuchu i normalnie upuściłam z siebie chyba ogromny balon powietrza :-p podejrzewam, że to zasługa albo wieczornej kawki albo szarlotki.. i męka na całą noc załatwiona.

Ide wszamać jakieś śniadanko i połknąć ranną dawkę tabletek :-p
Miłego dnia laseczkiii
 
reklama
Do góry