reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ja na ten wątek też trafiłam, ale ilość badań mnie przytłoczyła :-( i zajrzałam tam tylko 2 razy. Wiem, że lepiej sprawdzić i zminimalizować ryzyko jak najbardziej, tyle, że mnie to przeraża.

A tak z innej beczki. Po jakim czasie dostałyście @?
 
reklama
Witajcie, co tu tak cicho??
Co z Wami?
Jak się czujecie?

IMG_9634.JPG
 
Witam ja rowniez zapalam swiatelko dla twojego aniolka
[*] trzymaj sie kochana wszystko bedzie dobrze dla dodania otuchy stracilam swoje malenstwo 9/10 tc bylam lyzeczkowana dokladnie 7 lutego lekarz powiedzial ze moge sie starac po pierwszej@ ,ktora dostalam 5 marcai tak tez zrobilam, wlasnie 3 dni temu wykonalam tescik pozytywny skonczyl sie 4 tydzien ciazy czuje sie zupelnie inaczej niz w poprzedniej ciazy jestem pelna zycia i radosci i wierze gleboko ze za 8 miesiecy bede tulila malenstwo czego tobie rowniez z calego serca zycze: Tak::tak:
 
Witajcie dziewczyny ja tylko na chwilke zeby sie pochwalic moim tescikiem ktory wyszedl pozytywny po pierwszej @ zaszlam w ciaze wszystko oki a ja jestem pelna zycia i nadzieji tj skonczony 4 tydzien :-D
 
Witajcie dziewczyny ja tylko na chwilke zeby sie pochwalic moim tescikiem ktory wyszedl pozytywny po pierwszej @ zaszlam w ciaze wszystko oki a ja jestem pelna zycia i nadzieji tj skonczony 4 tydzien :-D

No pięknie!!! GRATULUJĘ!!!!!!

Kochająca_mama ale brzuszek!!!! Brawo!!!! Okrąglutki, taki chyba na Dziewczynkę?..

A reszta naszych forumowiczek to chyba na wakacje wyjechała!!! :-)
Hop hop!!!
 
Kochająca_mama30 ale piękny brzusio !!! Już się nie mogę doczekać aż też taki będę miała, bo u mnie to nadal wygląda bardo podobnie do tego co zdjęcie ostatnio wysyłałam. Ślicznie !! A z Twoimi wynikami na pewno będzie ok jak takie dodatki w jedzeniu wprowadziłaś. Teraz jakoś niedługo masz wizytę, prawda? Czekam na info czy macie chłopca czy dziewczynkę :-).
Ja też uwielbiam czytać to forum, tylko nasz wątek ostatnio ma jakoś mało wpisów.
Ani@k gratuluję zdecydowania się na mierzenie tempek. Zazwyczaj jest tak, że przeciwni są Ci, co nigdy nie próbują, a jak już ktoś zacznie mierzyć, to widzi plusy. Dużo osób uważa, że mierzenie temperatury zabija spontaniczność w przytulankach - no bo niby wtedy przytulamy się bo wiemy że jest na to czas. Ja osobiście się z tym nie zgadzam, bo temperatura pokazuje że jest już po owulacji, czyli niejako "po ptakach". Kobieta nawet gdy nie mierzy tempki, ma świadomość że mniej więcej w połowie cyklu wypadają dni płodne, więc mogę się upierać, że tam też można zabić spontaniczność bo "wiem że są dni płodne". Oto ja znów pomądrowałam się :-p.
Ja się cieszyłam z mierzenia tempki, ponieważ przy lekko nieregularnych cyklach dzięki temu byłam w stanie przewidzieć dzień @, a także wiedziałam że mam owulację i uspokajałam się że raczej wszystko oki.
Jak temperaturki wzrosły to jeszcze trochę i przyjdzie czas na teścik !! Planujesz robić czy czekasz na nie przyjście @?
Galwaygirl Piotruś śliczny i rośnie jak na drożdżach :-D. Życzę zdrówka dla całej Waszej rodzinki.
MartOocha
co za wredny cykl. Oby jak najszybciej się już skończył i zaczął się ten bez tableteczek. &&&&&&&
Gatto gdybyś się zdecydowała, możesz wykresy sobie robić na papierze http://www.npr.csc.pl/pdf/karta_obserw.pdf - tutaj możesz sobie wydrukować kartę cyklu, a jak chcesz w necie, ja korzystałam Obserwacja cyklu - enpr.pl
Polecam zacząć koło 7 dnia cyklu, w każdym razie przed połową cyklu. Pierwsze dni w każdym cyklu nie warto mierzyć, ale oczywiście jak Ci się chce to możesz codziennie. Ważne, abyś zawsze mierzyła w tym samym miejscu (ja mierzę w ustach pod językiem), o tej samej godzinie (przed wstaniem z łóżka, nie wolno iść nawet do toalety), tym samym termometrem. Gdy jesteś przeziębiona da Ci to fałszywy wynik, albo po wieczorze w którym piło się alkohol, także wyjdzie fałszywy wynik. Gdy wstajesz później także nie warto mierzyć gdyż wyjdzie niepoprawna tempka.
Jeżeli jesteś po pierwszej połowie cyklu, nie warto teraz już mierzyć tylko zacznij w nowym cyklu.
Teresiatko MOJE GRATULACJE !!!! Bardzo teraz na siebie uważaj, nie noś nic ciężkiego i dużo wypoczywaj a będzie wszystko dobrze!! Dzwoniłaś już do gina aby umówić się na wizytę czy na razie czekasz? Jeszcze raz gratuluję i trzymam kciuki aby dalej było wszystko ok!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Do góry