reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Teresiatko - dzięki za takie pozytywne informacje ... trzymam kciuki i gratulucje serdeczne!

Zapominajka - ja myślę ze będę miala @ w terminie tak jak powinnam mieć bo owulacje przyszła dokładnie co do dnia, ale tak mnie bolały oba jajniki że nie wiem czy nie była podwójna.
 
reklama
czesc dziewczynki :-)

Ja Was stale podczytuje, ale jakos wena mnie opuscila :-(
Teresiatko wielkie gratulacje :-) tak jak Danutaski pisze uwazaj na siebie i staraj sie nie tyrac w domku za duzo. Poczatek jest cholibka dosc delikatny, wiec ostroznosci nigdy nie za wiele :-)

Aniu ja jesli w tym cyklu nic sie nie wydarzy tez zaczne sie pomiarowac i powiem szczerze, ze rownie zielona jestem w tych sprawach :-D

Kochajaca_mama no brzusio jak ta lala sie zrobil :-D no i tez mysle ze dziewuszka przybedzie, bo taki okraglusi ^^ no i podziwiam ja nie moge w ciazy miec nic na brzuchu bo mnie uwiera i drazni, nawet w majtkach musialam gumki powycinac :-D a spodnie nosilam gdzies w okolicach... krocza :D najlepszy wynalazek dla mnie w ciuchach to za dlugie koszulki :-D i luzne dresowe spodnie (bez gumy, na sznureczek super sexy :-D) i wygladam w ciazy jak ... idz stad i nie wracaj :-D

No i znow sie musze edytowac, bo zapomnialam :-D
Spontanicznosc... pierdzielenie kotka przy pomocy mlotka... jak sie nie planuje zajsc to jest stres przed wpadka.
Jak sie chce dorobic fasolinki, te mysli sa stale obecne w naszym zyciu...
tak czy siak jak sie nie umie zadbac o spontanicznosc, to nie ma znaczenia czy sie pomiaruje, czy tabletki lyka... czy sie planuje, czy tez nie ^^
 
Ostatnia edycja:
Teresiatko gratulacje, zycze spokojnych 8 miesiecy!!!!

Dzieki dziewczyny za wskazanie stronek z wykresami. Przyznaje bez bicia, ze nie obejrzalam dokladnie, weszlam tylko na jedna i dodalam do ulubionych na kompie :) To juz sukces :)

Danutaski ja sie boje, ze nie bede sie przykladala, aczkolwiek uwazam, ze metoda jest dobra. Teraz chyba nie ma sensu zaczynac, bo za tydzien powinnam dostac @, to juz moze sie wezme za siebie pozniej. Choc ja w tym cyklu mialam chyba wszystko bardzo pokielbaszone. @ trwal dlugo, z plamieniami przed, z potopem szwedzkim i tak naprawde obserwowalam tylko sluz, ale jakos tak mi wychodzilo, ze bylo go malo i nie w tych dniach co powiniem byc. Zglupialam od tego calkiem i stwierdzilam, ze dam se siana, a staranka zaczniemy w nastepnej owu, jak kapne kiedy bedzie :)

Kochajaca mama jaki ladny brzusio!!!! Ja tez taki chceeeeeee!!! A kto siedzi w srodku???? Rozowa czy Niebieski???
 
Ani@k może tak wstawisz swój wykresik w sygnaturę? Co by móc Ci kibicować ;-)

Się dałam namówić..:sorry: Ja ostatnio jak się "mierzyłam" temperatura nie spadła i tylko tyle mogłam zaobserwować.. bo test II kreseczki pokazał..
Teraz nawet jeśli cykl okaze się nie udany (tfu tfu) będę wiedzieć co i jak z moim organizmem :tak: Ja też stałam się zwolenniczką mierzenia :tak:

Aniu ja jesli w tym cyklu nic sie nie wydarzy tez zaczne sie pomiarowac i powiem szczerze, ze rownie zielona jestem w tych sprawach :-D

Każdy kto zaczyna jest zielony;-) ja też byłam.. wystarczy poczytać i .. zacząć mierzyć :tak:
Ale Tobie powinnam życzyć abyś nie zaczęła mierzyć ;-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& choć podczas ciąży też jest zalecane mierzenie, kiedyś Danutaski napisała i ja gdzieś czytałam, że "spadek" temp. może oznaczać że "coś się zaczyna dziać".

Dzieki dziewczyny za wskazanie stronek z wykresami. Przyznaje bez bicia, ze nie obejrzalam dokladnie, weszlam tylko na jedna i dodalam do ulubionych na kompie :) To juz sukces :)

ja sie boje, ze nie bede sie przykladala, aczkolwiek uwazam, ze metoda jest dobra. Teraz chyba nie ma sensu zaczynac, bo za tydzien powinnam dostac @, to juz moze sie wezme za siebie pozniej.

Gatto zobaczysz, wystarczy zacząć - później "wejdzie Ci to w krew" :tak: Szczerze polecam!!!!
 
Dziękuję za pozytywną informację.

Teresiątko Gratuluję i życzę wszystkiego dobrego!!!

Ja owu nie sprawdzam, ale też mam wrażenie, że przyszła normalnie.
 
reklama
Zapominajka - ja nie muszę sprawdzać bo i tak zawsze czuje, ja mam strasznie mocne owulacje i mnie brzuch boli bardziej niż jak mam @ :sorry:

a ja dzisiaj sie wkurzyłam ... eh ten mój mąż ... chciałam wykorzystać ze jestem w domu i zebralam sie z tata do urzędu żeby przepisac na mnie auto, wystalismy swoje w kolejce poczym jak przyszłoc o do czego i wyciagam wszystkei dokumenty to sie okazało ze nie mam aktualnego ubezpieczenia, no ale przeciez zawsze mam wsadzone w dowodzie. Facet mówi w systemie że nic nie widzi, no to ja wkurwiona dzwonie do męża i sie okazało ze było zapłacone ale świstek wozi w swoim portfelu bo mi wyciągnoł jak kupował nowe opony. No to sobie pojechalam na marne a jutro znowu trzeba odstac w kolejce.
 
Do góry